Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Trochę dalej (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Krótki skok na TET rumuński. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=35614)

CzarnyEZG 26.08.2019 19:56

:lukacz:

doctor 27.08.2019 12:18

Cytat:

Napisał madafakinges (Post 648707)
Ruszamy w drogę przed nami trochę asfaltu, pare serpentyn, Rumunia jest piękna.
W najbliższym miasteczku zatrzymujemy się na stacji, żeby zatankować i skorzystać z toalety. Przed stacją kilka busów, radiowóz, z 10 chłopa w tym dwóch policjantów pije kawkę i pali fajki, pewno w drodze do pracy. Nie wiem jak pozostali, ale policjanci dziś się raczej nie będą się przemęczć, pewno posziedzą tam jeszcze z godzinę, poźniej pojadą na obiad, wrócą na kawe i po służbie. Byłem na Rumuni kilka razy i może w sumie widziałem ze 3 razy żeby policjanci kogoś trzymali, raczej zawsze siedzieli 'na kawie', albo 'na obiedzie'.
Wchodzę do toalety, czyściutko, ale strasznie śmierdzi, obok kibla stoi duży kosz... na zurzyty papier toaletowy... nosz kur... czego oni tego w kibel nie wyrzucają, co oni z tym póżniej robią, suszą, kruszą i odzyskują... bardzo mi to przeszkadza...

To kwestia niewydolnej kanalizacji. Kupa przechodzi a papier zatyka. Podobnie było na wyjeździe we Lwowie nawet w hotelu w centrum miasta :-) w Hiszpanii także gdzie nigdzie.
Robią kanalizację 50fi i potem są ograniczenia

bukowski 27.08.2019 12:38

Grecja, Sycylia i południowe Włochy - standard.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

CzarnyEZG 27.08.2019 12:42

W PKP to też standard.

matjas 27.08.2019 13:24

Co do kibli w Korei to był również ten problem. Sracze czyste, że można jeść z podłogi, wszystko na wysoki połysk a smród g..wna wszechobecny. Potem się okazało, że do kubłów wyrzuca się papier... ten ciemnobiały.

m

madafakinges 27.08.2019 13:48

2 Załącznik(ów)
Załącznik 90085

Jadą. Ustawiam się z aparatem, czekam na jakieś koło, albo przynajmniej soczysty slajd. Nosz kur... jadą jak ciapy. To ja dymam na zayebanie do przodu, żeby jakieś fajne foty strzelić, a oni nic.
Zbliżają się widzę, że Zuzu trzyma w ręce jakąś czarną dużą torbę... o kur...cze to moja rolka, musiała odpaść na tych kamulcach, a ja stoje koło moto, pstrykam zdjęcia i nawet nie zauważyłem że jej nie mam:haha2:

Załącznik 90086

Koledzy PiD proszę zaproponować mi coś co będzie pasować do tego durnego bagażnika i co nie odpadnie mi w offie...

madafakinges 27.08.2019 13:59

2 Załącznik(ów)
Zjeżdżamy w dół, wyżeżdżamy z chmur, tutaj fajnie widać jak kształtowałą się linia chmur.
Załącznik 90091

Żałujemy, że nic nie widzieliśmy jestem przekonany, że warto tam wrócić bo widoczki muszą być super...

Droga w dół taka sama jak podjazd, duże luźne kamienie miotają sprzętami na boki, pożniej kawałek błotnistym szlakiem przez las i dojeżdżamy do skrzyżowania z idealną szutrówką. A na niej taki o to znak.
Załącznik 90092
Droga któą zjechaliśmy jest legalna na kłady, moto, terenóki, zaprzęgi konne itp.
Gdyby taka góra była u nas, wjazd na nią karany byłby śmiercią przez ukamieniowanie przez grupę ekozjebów*
*nie dotyczyłoby to leśniczego, jego rodziny i bandy najebanych myśliwych, jadących postrzelać sobie do jeleni.

madafakinges 27.08.2019 14:09

1 Załącznik(ów)
Morale mamy niskie, od rana jedziemy w zimnie i sąpiącym deszczu, albo asfaltami, albo drogami usłanymi wielkimi kamieniami na przemian z głębokimi kałużami które staramy się omijać żeby jeszcze bardziej nie zmoknąć...
Na widok głądkiej szutrówki bez kałuż, z szekokimi widocznymi zakrętami na któej będzie można troszkę poszaleć robi nam się przyjemniej, a więc ogień.
Rzniemy, w fajniejszych miejscach zatrzymujemy się, żeby zrobić sobie rally fotki.
Załącznik 90094
Tutaj KTM z trudem odrywa przednie koło od ziemi, wiadomo wszak, że łagodne KTMy z trudem i niechętnie jeżdżą na kole...

madafakinges 27.08.2019 14:14

4 Załącznik(ów)
Załącznik 90098

Załącznik 90099

Załącznik 90100

Załącznik 90101
W przeciwieństwie do dzikich i agresywnych hąd, które z łatwością dźwigają się na koło:D

madafakinges 27.08.2019 14:21

3 Załącznik(ów)
Co dobre szybko się kończy i szeroka szutrówka bez kałuż zamienia się w wąską szutrówkę pełną głębokich kałuż...
Znów prędkość spada drastycznie, już nawet nie chce nam się ich objeżdżać:mur:jest nam wszystko jedno i walimy środkiem.
Załącznik 90102

Załącznik 90103

Załącznik 90104


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.