Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   ...uważajcie na siebie.... (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=32150)

trolik1 27.06.2022 07:07

Mam taki osobisty sposób na ograniczenie prędkości: co jakis czas oglądam sobie jakis filmik z wypadkami moto na jutubie. Problem z szybką jazda przechodzi na co najmniej 2 tygodnie:-). Ostatnio zacząłem też wiecej jezdzić na 125ce mojej dziewczyny i bardzo mnie sie podoba - wiecej widoków, zapachów no i wolniej....
duzo zdrowia i pozdrawiam trolik

matjas 27.06.2022 10:43

hehehehe :D niestety, żeby to docenić zawsze trzeba mieć parę podbramkowych sytuacji i jednak poczuć litra pod dupą. potem można się wycofać nawet i na 125.

trolik1 27.06.2022 16:55

Cytat:

Napisał matjas (Post 785715)
hehehehe :D niestety, żeby to docenić zawsze trzeba mieć parę podbramkowych sytuacji i jednak poczuć litra pod dupą. potem można się wycofać nawet i na 125.

Mój plus jest taki, że mam inne pasje generujące całe hektolitry adrenaliny. W związku z tym jazda motorkiem jest tylko w celu podziwiania widoków:-). Oczywiście wsiadając na moto zdaję sobie sprawę, że wszystko się może zdarzyć, ale moim zdaniem chodzi o obniżenie ryzyka - coby w przypadku przeżycia ew. wypadku mieć jak najczystsze sumienie.
pozdrawiam trolik

Cezarus 27.06.2022 20:52

1 Załącznik(ów)
U mnie sobotnia wycieczka do kolegi skończyła się na ślepej babie w Płońsku . Jechałem za 3 samochodami tak w odległości 15 metrów , za mną samochód tak ze sto metrów ..........pani przepuszcza 3 samochody i chyba chcąz zdąrzyć przed jadącym za mną ...zajeżdża mi drogę nie dając najmniejszych szans na reakcję . Prędkość koło 50 km/h i ląduje pani na szybie i masce. Na szczeście jestem cały 🙂 . Doszedłem do wniosku, że jeżdżąc w terenie czuję się o wiele bezpieczniej niż na asfalcie . Obyście nie mieli podobnych przygód.

WojtasA 27.06.2022 21:06

Super że nic Ci się nie stało ! Szkoda motka :(

Cezarus 27.06.2022 21:12

Cytat:

Napisał WojtasA (Post 785774)
Super że nic Ci się nie stało ! Szkoda motka :(

Będzie żył.... laga do wymiany, mocowanie szyby , gmol prawy bo delikatnie zarysowany i dziób .

Melon 27.06.2022 21:13

Zawsze będę twierdził że każdy kto chce mieć prawko musi podstawowego psychologa przejść.
Zdrówka życzę ale tę kobiętę z kwitem na węgiel nie nazwał bym panią.
ps. Zwolnienie na pół roku i dobra papuga. Będzie nowy motór.

wojtekk 27.06.2022 22:11

Cezarus - zdrowia! Super ,że nie ma strat na Twoim zdrowiu

Melon - a co psycholog by miał robić a'propos prawa jazdy i tego wypadku?

robertG7 27.06.2022 22:13

Cytat:

Napisał melon1968 (Post 785778)
Zawsze będę twierdził że każdy kto chce mieć prawko musi podstawowego psychologa przejść.
Zdrówka życzę ale tę kobiętę z kwitem na węgiel nie nazwał bym panią.
ps. Zwolnienie na pół roku i dobra papuga. Będzie nowy motór.


Jezeli badania psychologiczne będą wyglądały jak te na kat C to nic się na drogach nie zmieni :)

Melon 27.06.2022 22:34

Cytat:

Napisał wojtekk (Post 785787)
Cezarus - zdrowia! Super ,że nie ma strat na Twoim zdrowiu

Melon - a co psycholog by miał robić a'propos prawa jazdy i tego wypadku?

Jak przejdziesz te psychotesty to zrozumiesz. Robert wiem jak kiedyś wyglądały a co teraz są dużo prostsze ?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.