Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Czy będzie zlot??? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=35298)

blue12 31.07.2019 07:43

1 Załącznik(ów)
Cytat:

Napisał Soltys (Post 646000)
Dostałem parę minut temu odpowiedź...

" Witam nie odpowiadałem problemy na obozie a wczoraj ewakuacja jeszcze sie przytrafiła.
No mam poważny problem z kuchnią jednak pani Basia idzie na operacje i nie ma kto gotować jak coś wymyśle dam znać . "

No to dalej nic nie wiemy.
:mur::mur::mur:



No a np czy właściciel zgodził by się na zewnętrzna panią kucharkę która dowiozła by żarełko i po problemie ? Mam znajoma z dobromierza czyli ok 3 km do białego brzegu która prowadzi firmę kateringowa i myśle ze szło by się z nią dogadać bez problemu 😊
Może w ten sposób ugryźć sytuacje.

matjas 31.07.2019 08:55

A może... niech każdy sobie przywiezie po pare kiełbas troche chleba i już. Zrobi się ognisko i ogarniemy. Byleby wrzątek był na herbatę, kawę.
Na śniadanie konserwa plus kromki i będzie git.

Tak serio nie uważam żeby to był problem. Każdy może sobie odgrzać grochówkę z worka ze sklepu. Może niech wszyscy wyciągną te swoje turystyczne szpeje i tyle. Nie róbmy z tego problemu. Nie chodzi przecież o luksusy tylko żeby się spotkać. Do tego będzie taniej.

Pomyślcie czy to nie jest opcja...
Enduro nie pęka. Czy nie tak?

M

robertG7 31.07.2019 09:25

Cytat:

Napisał matjas (Post 646017)
Byleby wrzątek był na herbatę, kawę.

To chyba najmniejszy problem przy tylu kuchenkach turystycznych

Neo 31.07.2019 10:04

W sumie kiedyś mieliśmy zrobić test kuchenek turystycznych... :)
Pomyślałem o zaproponowaniu zorganizowania ekipy kuchennej wzorem np. Tukana, gdzie aktywnie brałem udział w przygotowaniu żarełka ;) ale nie mam pojęcia czy jest to wykonalne... W każdym razie może tą drogą? Zawsze to dodatkowe zajęcie integracyjne :)

DwaMariany 31.07.2019 10:25

Cytat:

Napisał Neo (Post 646029)
W sumie kiedyś mieliśmy zrobić test kuchenek turystycznych... :)
Pomyślałem o zaproponowaniu zorganizowania ekipy kuchennej wzorem np. Tukana, gdzie aktywnie brałem udział w przygotowaniu żarełka ;) ale nie mam pojęcia czy jest to wykonalne... W każdym razie może tą drogą? Zawsze to dodatkowe zajęcie integracyjne :)

To ja się zapisuje do ekipy kuchennej (jeśli będzie potrzebna).

bukowski 31.07.2019 10:34

1 Załącznik(ów)
Ile w takim Białym Brzegu bywa ludzi? Kiedyś robiłem bigos na imprezie, jeden kociołek do bogracza mam, wychodzi z niego 10 kg bigosu, czyli jakieś 30 dużych porcji. Moge w sumie ogarnac robienie 2-3 takich kociołków. Koszt takiej porcji to jakieś 5-6 złotych w top jakości (wołowe, wieprzowe, porządna wędzonka, śliwki, grzyby etc..)
Załącznik 89540

jorge 31.07.2019 10:40

ja mam ruszt około metrowy - mogę pożyczyć.

matjas 31.07.2019 11:07

czyli wygląda na to, że z żarciem nie będzie problemu - tak jak myślałem.

chciałbym jednak uniknąć /w imieniu innych/ takiej sytuacji kiedy ktoś się narobi a ktoś inny przyjedzie na gotowe i będzie miał w dupie udział własny a niestety życiowe doświadczenie pokazuje, że takie jednostki zawsze się znajdą.
dlatego dla dobra ogółu myślę, że każdy powinien zadbać o siebie i przyjechać przygotowanym tak aby te dwa i pół dnia przeżyć na własnym wikcie - przecież to żaden problem!!!! zwłaszcza dla użytkowników takiego forum jakie mamy!

m

p.s. tak mnie jeszcze naszło, że po prostu nie wyobrażam sobie, że ktoś z NASZYCH mógłby podjąć decyzję, że nie przyjedzie bo będzie musiał sobie odgrzać na kuchence fasolkę ze słoika bo w gruncie do tego się to sprowadza.
Sołtys ze Stopą stanęli na małym w ub roku, żeby zrobić nam ten zlot, sytuacja w tym jest wyjątkowa bo nie będzie kuchni. W tamtym była wyjątkowa bo nie było wody :D
Zawsze będzie wyjątkowo bo będziemy mogli się spotkać.
Nie ma o czym mówić jak dla mnie.

Jarek 31.07.2019 11:10

hej-spokojnie, dajcie sie Panu Sołtysowi wykazać:), trochę czasu jeszcze zostało...:D:D
pzdr

stopa-uć 31.07.2019 18:19

Majtas ,Ty LISIE.
NIBY CHWALI a zawsze szpilka ,
MY NIE STAWALIŚMY NA MAŁYCH bo mamy duże.

Ludziska jeszcze chwila ---DAMY RADĘ ---kto jak nie FAT.
Jest szczaw i jagody.

Ciał


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.