Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Wszystko dla Afryki (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=11)
-   -   H4 w Afryce (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=776)

Ronin 15.05.2009 17:06

Cytat:

Napisał AnubisXRV (Post 58057)
Ronin padam do stóp ! Już miałem targać rozebrana cholerą do sklepu zamieniać. Tzn klosze się i tak różnią, przynajmniej u mnie. Drogowy ma mniej pozałamywanych miejsc <- kurde nie wiem jak to nazwać. W każdym bądź razie, patrząc od dupy strony -> mijania po lewej drogowy na prawo ? Już się gubię.


w sensie szkło inaczej jest ryflowane;)chyba;) po której stronie nie wiem, ale światła w ruchu prawostronnym skierowane są bardziej na prawą stronę, to pytanie, czy mijania po prawej, bo używa się częściej?czy długie, żeby w nocy bardziej na prawą stronę świeciło?
to podłączasz tylko jedno mijania? ja mam oba, cały czas:)

AnubisXRV 15.05.2009 17:32

Hmmm w takim razie muszę najpierw sprawdzić jak mi światła świeciły za starych dobrych czasów, nie wiem czy moja miała dobrze wszystko zrobione ( pewnie nie ) ale jak włączone były mijania to świeciła tylko jedna strona (siedząc na AT, lewy reflektor) natomiast przy długich drogowych już dwa. Za jakiś czas do tego dojdę.

Szaman 16.07.2009 17:45

Jako ze sie zakrecilem troche w temacie H4 prosze mnie naprowadzic na dobra droge, bo moge sie mylic.... (przy okazji sorki za odgrzanie starego kotleta =p)

Chce przerobic te stare banki z rd04 na H4. chce wsadzic 2 lampy tak jak juz sugerowane z poldka itd.. Tylko pytanie czy wsadzic jedna postojowa + krotkie a druga dluga czy jakos inaczej kombinowac?? Na krotkich wiecic tylko jednym swiatlem, tak jak i na dlugich ?? czy moze krotkie jedna lampa a dlugie obie??

Kuba 16.07.2009 17:54

u mnie żarówka reguluje długie/krótkie. Na krótkich 1 lampa, na długich 2 :)

Szaman 16.07.2009 19:18

czyli poprostu olac temat ze reflektor "podobno" przeznaczony jako krotkie ... i wsadzić normalnie żarówke 2-żarnikową w krótką i 1-żarnikowa w długą??

rambo 16.07.2009 19:37

wsadzić takie same reflektory. by mieć 2x krótkie i 2x długie

Szaman 16.07.2009 19:49

no ok tylko pytanie pozostaje jeszcze jedno.. czy wsadzic te od krotkich wraz z postojowa czy te od dlugich..?? zapewne jest roznica w budowie lampy... pomijam fakt wsadzenia w jedna z nich wrazie czego postojowki....
i jeszce jedna kwestia juz chyba ostatnia... zastanawialem sie nad tym czy 2lampy swiecace naraz nie beda grzaly kabli badz innych podzespolow?? ale posiadam wersje afri w korej i tak swieca obie lampy naraz... tyle ze lipne. wiec powinno byc ok??
rozwiejcie mi jeszcze te watpliwoscii nie nudze wiecej =p

rambo 16.07.2009 21:26

ok, już łapie. Wietszy pewnie wie najlepiej. Są dwa różne tak..?

Długie w nocy to wystarczy jedna lampa
ale krótkich nigdy za mało :)

Szaman 16.07.2009 22:38

pogrzebie przez weekend i zobacze co z tego wyjdzie... =)

banditos 02.03.2010 00:07

Cytat:

Napisał Szaman (Post 67005)
no ok tylko pytanie pozostaje jeszcze jedno.. czy wsadzic te od krotkich wraz z postojowa czy te od dlugich..?? zapewne jest roznica w budowie lampy... pomijam fakt wsadzenia w jedna z nich wrazie czego postojowki....
i jeszce jedna kwestia juz chyba ostatnia... zastanawialem sie nad tym czy 2lampy swiecace naraz nie beda grzaly kabli badz innych podzespolow?? ale posiadam wersje afri w korej i tak swieca obie lampy naraz... tyle ze lipne. wiec powinno byc ok??
rozwiejcie mi jeszcze te watpliwoscii nie nudze wiecej =p


W koncu jakie te klosze?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.