Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Yamaha (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=255)
-   -   T7, XTZ690, Tenere 700 Ceramic blue y2019 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=35545)

SikorP 19.08.2019 10:39

Siedziałem na Tenerce i rzeczywiście wysokość i kształt siodła powoduje że w stosunku do NAT jest ok 2cm "krócej" na nogi. Przy moim wzroście 175 cm dotykam czubkami palców ziemi. Kanapa btw. wcale nie wydaje się taka niewygodna jest co prawda wąska ale dość sprężysta. Wykonanie nadspodziewane dobre. Geometria kierownika super. Kadłub wąski się wydaje plus środek ciężkości dość nisko co powoduje że na sucho czuję się na tym dość stabilnie - śkjakoś tak pewniej niż na NAT. No ale to trzeba "rozjechać" na żywo ;-)
Z ciekawostek (info z Liberty Motors Yamaha Wa-Wa):
- Yamaha nie dostarcza demówek a wszystkie w PL to są inwestycje własne dealerów,
- przyjmują obecnie zapisy na grudzień :-o ,
- dolna płyta pod silnik nie chce pęknąć (widać ktoś już testował).

madafakinges 19.08.2019 10:45

JA bym się o płyte nie martwił ao miskę oleju która jest naprawdenisko, płyta jest cienka jak w starej afrze i raczej podda się, pancerna płyta obowiązkowo.

bukowski 19.08.2019 10:49

tam jeszcze ta cholerna pompa wody wystaje. najwyraźniej mają w dupie typową awarię przy glebie.
ale moto ładne, nie ma o czym gadać.

madafakinges 19.08.2019 10:56

A jeszcze jedno po prawej sronie silnika w miejsce gdzie w dekiel wchodzi dźwigienka sprzęgła idealnie uwierało mnie w kolano, szczegół ale od razu zwróciłęm uwagę, ale pewno kwestia przyzwyczajenia.

Właściciel mówił mi, że gość z salonu zdradził że wojsko polskie zamówiło dużą liczbę t7. Wszystkie w czarnym kolorze podobno będzie ciężej dostępna czarna dla śmiertelników.

bicio 19.08.2019 15:36

1 Załącznik(ów)
Z wyglądu to takie coś tylko odwrotnie:
Załącznik 89816
Czyli w połowie projektu stwierdzili że jednak ma być tanio i dali tył z chińskiego nakeda :brawo::lol8:

Nie czaję też filozofii robienia moto gdzie przed riderem jest wysoki zbiornik, a człowiek siedzi w dziurze za tym zbiornikiem. Ja myślałem, że producenci będą od tego odchodzić, a póki co w tym segmencie tylko 790 jest dobrze pomyślana.

25cm prześwitu, w 950 adv S - 32cm (przynajmniej u mnie)

Lucky Luke 19.08.2019 16:45

fakt zbiornik paliwa jest zaprojektowany bez sensu wysoko

JarekO 19.08.2019 23:02

Zbiornik tez ma wyglądać to raz. Dwa to silnik jest wysoki i nie naszumią tutaj. Dzieki temu mogą powalczyć ceną.
Honda pieca do crfy nie miała skąd wziąć...

@Bicio - a GS ile ma prześwitu :)? A sprzedaje się, a tani nie jest....

pattryk 19.08.2019 23:20

Ukraińskie szutry, asflalty i dziury za mną, nadal jest zajebista

Zmyler 19.08.2019 23:22

Cytat:

Napisał JarekO (Post 648009)
Zbiornik tez ma wyglądać to raz. Dwa to silnik jest wysoki i nie naszumią tutaj. Dzieki temu mogą powalczyć ceną.
Honda pieca do crfy nie miała skąd wziąć...

@Bicio - a GS ile ma prześwitu :)? A sprzedaje się, a tani nie jest....

JarkuOu a co ma GS do tego porównania???

sudden 20.08.2019 00:23

Pattryk, zmieniałeś opony czy dajesz na fabycznych ?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.