Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Ciuch Afrykańczyka (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=130)
-   -   Kurtka Klim Badlands Pro opinie? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=36632)

gdziala 16.02.2020 19:31

Tak jak Emek napisał dają radę ,ale ja też w upały zmieniam je na Polo pharao z cienkiej szmaciny. Generalnie bardzo Dakary polecam bo to porządne portki:Thumbs_Up:

Zbyszek1 17.02.2020 14:27

Już 2 sezony jeżdżę w badlans, wymiarówka trudna do dopasowania ale wentylacja jest idealna. Kurtka ciężka ale w pozycji na motocyklu jest sztywna i lekko się podnosi w pozycji siedzącej. Rzeczywiście najtrudniej nosić kurtkę w ręku. Z tego co wiem nie ma podobnego patentu jak wentylacją w innych markach. Po odsunięciu suwaka jest pełen przewiew a nie membrana goretex czy inna. Suwaki są wodoszczelne i kilkugodzinny deszcz wytrzymują. Upały są nie straszne ale słabiej jest jak jest zimno. Prawdopodobnie przez to że spodnie i kurtka są bardziej workowate jest tam za dużo wolnych przestrzeni. W innych bardziej dopasowanych ubraniach z bielizną dawałem radę w dużo trudniejszych warunkach. Gdybym kiedyś miał mieć tylko 1 strój znowu wybrałbym ten komplet.

rene82 18.02.2020 21:34

Cytat:

Napisał mdxmd (Post 668774)
byłem mierzyłem i nie ....

Tak się dopytam gdzie w Polsce mierzyłeś że mieli badlandsa, latitude i carsbada i różnych rozmiarach...

Pirania 19.02.2020 08:21

Cytat:

Napisał rene82 (Post 669072)
Tak się dopytam gdzie w Polsce mierzyłeś że mieli badlandsa, latitude i carsbada i różnych rozmiarach...

Na Śląsku chyba jest dość mocny sklep albo uderzaj bezpośrednio do Przedstawiciela na Polskę, jest w Krakowie, bardzo ogarniety, ja tylko u Niego kupuję. :Thumbs_Up:
Jakby co info na priv.

bender42 19.02.2020 08:24

Cytat:

Napisał rene82 (Post 669072)
Tak się dopytam gdzie w Polsce mierzyłeś że mieli badlandsa, latitude i carsbada i różnych rozmiarach...

W Poznaniu mają np. w Motormind (tzn bez Carslbada obecnie bo czekają na nowe modele)

mdxmd 19.02.2020 11:32

Cytat:

Napisał rene82 (Post 669072)
Tak się dopytam gdzie w Polsce mierzyłeś że mieli badlandsa, latitude i carsbada i różnych rozmiarach...

nie polecam sklepu... chcę teraz rękawiczki wymienić na inny rozmiar i już od dwóch dni się nie odzywają... okazuje się, też że kasy też nie zwrócą tylko jakiś kupon na przyszłe zakupy mogę dostać...

ostatni raz kupiłem w tradycyjnym sklepie, narzekają, że ludzie traktują ich jak przymierzalnie a kupują w necie.... jest chyba oczywiste dlaczego, przy zakupach w necie bez łaski możesz oddać jak nie używane.

Jarek_MTB 10.03.2020 19:15

Bo taka jest prawda mierzysz w sklepie i kupujesz w necie, nic nie stoi na przeszkodzie zamowic w necie przymierzyc, oddac i powtarzac tak dlugo az sie dobierze rozmiar ;) Sklep z tego wzgledu jest tez drozszy, bo mozesz miec od reki.

Dubel 08.10.2020 20:10

1 Załącznik(ów)
Po 8 miesiacach dorwalem swoj komplecik w cenie mocno atrakcyjnej :D

Załącznik 100908

W rekach wzbudza zaufanie, na testy praktyczne przyjdzie czas niebawem :D

Tomas_XRV 08.10.2020 20:33

Kolorystyka będzie pasowała 👍

JarekO 08.10.2020 20:52

@Dubel - gdzie, co, jak? Podrzuć namiary proszę :-).


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.