Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Ciuch Afrykańczyka (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=130)
-   -   Kurtka Klim Badlands Pro opinie? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=36632)

mdxmd 10.02.2020 12:51

Cytat:

Napisał Emek (Post 668097)
Jak nie masz brzucha to kurtka M i spodnie 34. Powinno być idealnie. Spodnie są mocno workowate, szczególnie w pasie i biodrach. Nogawki też są szerokie. Mierzyłem kumplowi czy wejdą na Crossfire i z bólem ale wejdą.

dzięki za pomoc.

mdxmd 16.02.2020 09:30

byłem mierzyłem i nie wychodząc z roli "marudy" muszę szczerze napisać, że nie spotkałem bardziej porąbanej rozmiarówki! tak piszę to z rozczarowania bo byłem nastawiony na ten model (badlands) ale pomimo przymierzenia każdego rozsądnego rozmiaru było do d...y

i tak rozmiar M od szyi do bioder super pasuje, można napisać, że jestem nawet w dolnej granicy tego rozmiaru bo nawet grubszy polar nie krępuje ruchów a kurka wrzucona na koszulkę nie staje się worem generalnie igła i w zasadzie to już ją kupuję ale postanawiam wrzucić spodnie 34 i pojawia się coś niezwykle idiotycznego jak na takiego producenta poważnego... mianowicie po wrzuceniu spodni nie można już zapiąć suwaka samej kurtki.... trzeba ją wysoko podciągać o brzucha poza linię bioder bo na biodrach nie ma szans no cóż.

wrzucam rozmiar większy skoro się nie mieszczę w biodrach czyli rozm. L ale ten leży na mnie jak totalny wór i nawet sprzedawca, który bardzo się ciszył, że to sprzeda mówił, że do d..y

dlaczego uważam, że to jakaś niedoróbka w tym zakresie ? bo kurtka po to ma ściągacz w biodrach aby w tym miejscu go użyć a kurta nawet o rozmiarze L nie wymagała użycia tego ściągacza bo była na styk dla mnie...ale niestety zbyt duża w pozostałej części ...

podsumowując: tak poważy producent powinien topowy model wysyłając na europę uszyć to po europejsku! sory ale wypadało by...

jedziemy dalej.. jest model LAtitude ten już jest na miarę europejczyka i może uratować mój wybór :) rozmiar 52 to taki dla mnie z delikatną wartością dodaną na dodatkowe ocieplenia kurtka już leży jak trzeba i daje się zapiąć na zamek:) ale spodnie w pasie są na styk muszę całkowicie zluzować ściągacz i powtarza się to co z kurtką badlands po co ściągacz w pasie skoro spodnie w danym rozmiarze nie mają nadwyżki do użycia tego ściągacza ... a rozmiar większy w całości jest zbyt duży :(

Także z konieczności wybrałem Latitude szkoda... bo nastawiłem się na badlands i to miała być odzież na lata a może nawet do emerytury.

także rozmiarówka klim mnie nie lubi i tyle . chociaż wydaje mi się, że w pasie i biodrach mam +/- standardowe wymiary.

Emek 16.02.2020 09:45

O jakim ściągaczu mówisz? Spodnie Badlands 34 z kurtką Carlsbad M spinają się zamkiem bez problemu.

mdxmd 16.02.2020 09:47

Cytat:

Napisał Emek (Post 668775)
O jakim ściągaczu mówisz? Spodnie Badlands 34 z kurtką Carlsbad M spinają się zamkiem bez problemu.

nie chodzi mi o zapięcie kurtki z spodniami, przy rozmiarze M nie dało się zwyczajnie zapiąć głównego suwaka kurtki bo na wysokości bioder była zbyt ciasna.

Emek 16.02.2020 10:01

To są kwadratowe stroje amerykańskie. Niestety. Nie na wszystkich będą pasować.

mdxmd 16.02.2020 10:11

Cytat:

Napisał Emek (Post 668778)
To są kwadratowe stroje amerykańskie. Niestety. Nie na wszystkich będą pasować.

dokładnie, finezji w dopasowaniu do ciała trzeba szukać w innych markach :) byłem na to przygotowany ale kurtka musi się zapiąć na zamek.. reszta to cena kompromisu który akceptuje.

mierząc badlands moje ciało mówiło "wyperda..j z tego i to szybko" ;)

Latitude jest ok, jeżeli nie będzie puszczać wody w każdych warunkach to na moje potrzeby wystarczy:)


oferta wyprzedaży była warta każdego grzechu bo kolor TAN badlands można było kupić niemal w cenie latitude.

Emek 16.02.2020 10:37

Latitude jest ok.

nabrU 16.02.2020 13:49

Jedyne ciuchy z Klima, które podobno mają "European fit" to Kodiak i Latitude 2018. Może stąd więc Latitude spasowało.

Jeśli potrzeba było coś z Gore Pro to ja bym szukał u Rukki, Rev'ita i Dane i niesopdzianek rozmiarowych wtedy chyba nie będzie.

PiraniaD 16.02.2020 16:04

Jak wypadają spodnie KLIM DAKAR w upały? W necie trochę sprzecznych informacji.

Emek 16.02.2020 16:29

W upały średnio ale tragedii nie ma. Ja ich używam wiosną i jesienią a latem w upały wolę cieńsze portki. Niby mają wenty ale sam materiał jest gruby, ciężki i mało przewiewny. Ogólnie to je lubię bo są pancerne a zwykłe cienkie enduro Scott, Thor etc to potargane po sezonie. Wenty działają tylko na stojąco, jak siedzisz to niewiele powietrza tam wpada.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.