Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Ciuch Afrykańczyka (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=130)
-   -   Spodnie motocyklowe DO BUTA (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=28719)

teddy-boy 17.03.2017 10:37

Za duze na mnie, ale... to ta wersja z szeroka nogawka jest. Ale wlasnie o cos takiego mi chodzi, bede polowal, dzieki za pomoc.

ARG 17.03.2017 20:33

Te nogawki da się wsadzić w buty ;) przynajmniej u mnie tak to działa.

ferdek 17.03.2017 21:36

Gość spod Warszawy sprzedaje fajny zestawik Uvex-a, trans world, kurtka L, spodnie M. Ja kupiłem od niego i ciuszki naprawdę zajebiste. Nie wiem czy interssują Cię używane w dobrym stanie, ale cena 550 za komplet, który w skiepie kosztuje 3k wydaje się dobrą opcją. Jak rozmiar Twój i jesteś zainteresowany to dam Ci namiar.

teddy-boy 19.03.2017 18:29

Ferdek, uzywane zaden problem, nawet chetnie. Nie za bardzo znajduje w necie zdjecia jak wyglada caly zestaw, kurtke znajduje jedynie. Pewnie dawaj kontakt, czemu nie

marecki999 20.03.2017 12:51

Cytat:

Napisał zaczekaj (Post 523172)
A takie ło? Na forum TA się sprzedają.
https://www.olx.pl/i2/oferta/klim-da...-IDkS9UK.html#


wytapatalkowano

Tak się składa ze to moje ogłoszenie.
Można je śmiało spiąć i zmieścić w but enduro-cross . ja mam Toucan Y i się mieszczą choć jeżdżę z nogawkami na butach bo w but to woda wierzchem wlata

Pejas 26.01.2019 21:11

odgrzebie nieco temat

szukam spodni "uniwersalnych" tak do wypadów turystycznych jak i latania w terenie.
Typowe turystyki z podpinka i goreteksem mnie nie interesują, jaki autor tematu w zimne dni zakładam termoaktywy albo kalesony i smigam, a w deszcz oxfordy.

Spodnie typowy Cross też odpadają bo zasadniczo dają 0 ochrony przy glebie na asfalcie.

Zastanawiałem się nad KLIM DAKAR, obecnie do wyrwania za 700zł ale nie miałem ich gdzie przymierzyć czy nawet pomacać. 2ga opcja to REV'IT Cayenne Pro. Dość dobrze chronią i są dobrze wentylowane.

I tu moje pytanie do bardziej obeznanych, czy ma ktoś porównanie obu modeli, ew. czy możecie polecić coś co będzie spełniało w/w. kryteria w przedziale cenowym do 1200zł.
Będę wdzięczny za rzeczowe posty.

PS.: gdzie w warszawie/łodzi mogę przymierzyć ciuchy KLIM'a lub REV'ITa

Jac 26.01.2019 22:14

Spodnie motocyklowe DO BUTA
 
Mam Klim Dakar. Co prawda ‚na buty’, ale materiał i szycie od kolana w górę takie samo. Spodnie fajne. Dobrze uszyte. Nie mają ŻADNYCH protektorów, ale mają ba nie kieszenie. Nie używałem, bo latam w ortezach i turbo gaciach do ochrony.
Nie są nieprzemakalne, ale nie chłoną wody jak opętanie. Wentylacja na dwóch długich suwakach robi dobrze robotę. Generalnie fajne, ale nie za regularną cenę.

Spodni Rev’it nie znam. Mam natomiast kurtałę od wielu lat i naprawdę dobrze mi się sprawuje, pomimo niedbałego traktowania (na wyjazdach). Dobrze uszyta. Nic nie odpada. Myślę, że ze spodniami powinno być podobnie.


Edit: Podsumowanie. Jeśli bardziej enduro wziąłbym Klima, jeśli po równo lub przewaga turystycznego latania chyba wziąłbym Revita.

Pejas 31.01.2019 12:16

pomierzyłem, pomacałem i faktycznie wybrałem re'ita. Tym bardziej że wyrwałem ja za niecałego tysiaka.

TOMADYNA 13.11.2021 21:33

Czy ktoś na forum sprzedaje ciuchy Klima?

zylek 13.11.2021 21:51

Kupiłem rev’it peninsula camo. Fajne do dual sport bo trochę solidniejsze niż crossowe portki (uszyte z cordury). Ochraniacze z kolan wyjąłem od razu w sklepie. Pod spód mieszczą się normalne nakolanniki. Na biodrach ochraniacze mikroskopijne są, ale tez ładnie mieszczą się gacie z ochraniaczami.
Muszę je podciągać co jakiś czas, bo w kroku trochę blokują ruszaniem nogami na boki.
Szukałem tez portek z kieszeniami i fajnie że są, są mega głębokie i nie praktyczne.Niestety nie maja żadnych poszerzeń wszytych. Na portfel i kluczyk starczy, w drugą telefon. Więcej miejsca tam nie ma i też trudno rękę wsadzić do samego dołu żeby coś wydłubać. Uszyte na pierwsze wrażenie dobrze i nie tak pancerne/ciężkie jak klim (wada to i zaleta zarazem).


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.