Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Rajd TUKAN (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=20207)

RAVkopytko 05.04.2014 08:52

Puntek,trasy porobione ? Jak to ilościowo/kilometrowo wygląda ?

puntek 08.04.2014 12:43

Tak się porobiło, że imprezę w zamysłach planowaną dla FAT , propaguję gdzie indziej…No ale cóż, nie zawsze plany się realizują :)

W każdym razie:
Trasy OFF - prawie porobione - najciekawiej będzie na OS Kłodzko - tamtejszy poligon nie pozostawi na driverach suchej nitki :) – jeśli się uda zrobimy tam dwie rundy…

Trasy ON już gotowe - czekam na ostateczną wersję w roadboku, Ciekawostką jest fakt , że będą naniesione koordynaty GPS, niemniej jednak jazda tylko po nich nie spowoduje zaliczenia waypointów…

Kwestia pojemności trochę osób pytało o możliwość startu mniejszych pojemności, więc organizator podjął decyzję, mogą startować małe moto z pojemnością pow 250 ccm i jeśli na liście zapisanych będzie więcej niż 10 małych moto - znaczy z pojemnością od 250 do 550 to utworzymy osobną klasę dla startujących w OFFie :)

Kwestia noclegów – pewnie będziemy mieli jeden domek – reszta na wzór afrykański – w namiotach lub obok koło ogniska.

Kwestia jedzenia – będzie ! - ognicho w piątek i ognicho w sobotę na zakończenie ze świniakiem lub innym mięskiem J

Grucha 14.04.2014 15:25

No to ja będę na TUKAN-ie :D bo niestety nie wypaliło mi z Motognojem :(

i będzie ze mną jeszcze jeden czarnuch :D

A co z Wami ?????

NaczelnyFilozof 14.04.2014 19:50

No ja bym też jechał.
Ale pamiętam jak u nich raz byłem to było z traumy błotno offowej do dziś wychodzę u terapeuty! :haha2:

RAVkopytko 14.04.2014 21:13

Grucha,posłuchaj Naczelnego :haha2:

Misza 14.04.2014 21:17

No ja też ponoć będę ale do brudnej roboty i jako wół roboczy

Grucha 14.04.2014 21:24

Co tam Naczelnego słuchać :Sarcastic:

Naczelny spoko gość, ale nie pije to i traumy miewa dłogookresowe :D

:zdrufko:

Miras Sc 15.04.2014 00:54

Ja też się przymierzam żeby tego Tukana spróbować. Widziałem że Cheniek i Marcin już się zapisali.

puntek 15.04.2014 08:22

Naczelny nie pękaj teraz będzie tylko .... lepiej :)
zresztą jak na ancwalta polecisz to tam błoto tylko na poboczu :)

puntek 06.05.2014 10:42

Tak dla przypomnienia:)
Do rajdu został na dziś 10 dni 1 godzina i jakiś 35 minut :)

Trasy już czekają , my czekamy na mały deszcz :) ma być w piątek, świniak się marynuje, piwo chłodzi ( sobota) kiełbasy się będą kupować (piątek)
Pojawiła się mała zmiana w stosunku do pierwszych propozycji:
szkolenie OFFroad realizowane przez Wojtak Rencza dla uczestników odbędzie się w sobotę po zakończeniu rajdu. czyli tak po 17,30 .

Część chętnych nie będzie w stanie dojechać na piątek stąd ta zmiana.

Z tego co widzę na liście startowej pojawiły się jakieś Afryki i paru naszych niekoniecznie na Afrach przyjedzie .

No i będzie klasyfikacja 250-550 ccm :)

przypominam adres www.rajdtukan.pl


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.