Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   BIAŁA - Stałe Spotkanie Sympatyków FAT (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=225)
-   -   Dyskusja na temat logo zlotu 2020 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=37863)

fassi 01.08.2020 10:12

Dziewczyny, przestańcie! Ktoś wygłosił mała prosbe a wy nazywacie jakimś szukaniem problemów i wbijacie Jorgusia w ziemię. To nie jest krytyka organizatorów ale podprogowy przekaz historii tego zlotu i najlepszego motocykla od czasów wielkiego wybuchu. A ta prośba została już nazwana ideologia , dojdzie religia i jest konflikt zbrojny gotowy. Jprdl

Tak więc ja zapytam szanowne grono onanizatorskie czy młody i ambitny grafik da radę zrobić TEZ ze starym logiem dla starych ortodoksów i pierników.

Z uszanowaniem

Germanski najezdzca

mirkoslawski 01.08.2020 10:44

Noz jpdle...konflikt o logo (fakt, mi też stara AT bardziej pasuje ale NAT to w końcu też AT), w innym wątku groźby, że dyskusja o tym jebanym wirusie też ma się przenieść na Białą...qrwa, co się z tym światem dzieje...

Soltys 01.08.2020 11:02

Ten młody ambitny 35 letni grafik... :oldman:
Ale że naklejki w romb ??
Jak zmieniliśmy miejsce to postanowiliśmy odejść od tego wzoru i na razie szukamy czegoś nowego, ale zawsze można wrócić.
Czy większym problemem jest CRF na naklejce zamiast XRV ??

stopa-uć 01.08.2020 11:30

FATowicze
spróbujemy coś z "tym " zrobić.
Zlot FAT to ZLOT FAT.

Myślę że nie tylko ja mam spostrzeżenie że wieczorno-nocne wpisy są "gorące".
Im później tym % oponenta większy-TACY JESTEŚMY.

JEST OK. MY ORGANIZATORKI nie obrażamy się.
KAŻDY może przyjechać, jednak nie zmienimy swojego spojrzenia: :
ŚWIAT JEST OPARTY NA SAMICY I SAMCU-reszta jest odmiennością.
Będzie CZARNA FLAGA na NASZEJ PLAŻY.

ciał

Colbe 01.08.2020 12:01

teraz wypada zadać pytanie czy na NAT można pojawić się na zlocie i nie zostać wykluczonym :)

Pozdrawiam

stopa-uć 01.08.2020 12:13

Nie trzeba zadawać TAKIEGO pytania.

KAŻDY może przyjechać-zapraszamy.

KAŻDY --na czym jeździ.

Czarna Flaga FAT
Ciał

Mhv 01.08.2020 12:16

Proponuję wyluzować bo to się robi niepoważne..rok temu na logo też była NAT?

A swoją drogą "aktualizacja" loga forumowego to może być niezły pomysł. Dodać nową afrę do starej, żeby w duecie występowały.

wojtekk 01.08.2020 12:26

Cytat:

Napisał Colbe (Post 691410)
teraz wypada zadać pytanie czy na NAT można pojawić się na zlocie i nie zostać wykluczonym :)

Pozdrawiam

Ja przyjeżdżam bez jednego i drugiego i do tego na 4 kołach, a nie dwóch (2 może na klapie jak mnie najdzie) :)

Colbe 01.08.2020 12:30

Moje pytanie należało by raczej traktować z przymrużeniem oka, bo rozbawiła mnie "afera" o to co jest na naklejce 😁 a i tak wiadomo że chodzi o ludzi a nie sprzęty

Wysłane z mojego S41 przy użyciu Tapatalka

stopa-uć 01.08.2020 12:48

NIE MA AFERY

To konstruktywna dyskusja.

ciał


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.