Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Rumunia Afrykami z plecakami (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=36352)

Śwagier 12.12.2019 23:12

Cytat:

Napisał Orki (Post 661368)
Cześć!
Przez kilkanaście lat latałem szybko w koło komina, przyszedł taki czas, że postanowiłem polatać dalej i wolniej (czyli turystyka) tak więc ponad rok temu poznałem Afryke z którą już sie zaprzyjaźniłem. W tym roku nie udało się nigdzie dalej pojechać ale w przyszłym roku w wakacje (lipiec-sierpień) planuje się wybrać z dziewczyną do Rumuni, w strone Morza Czarnego (dokładna trasa do ustalenia jeszcze). Z racji, że mam zamiar jechać z plecakiem to raczej w gre wchodzą zwykłe drogi lokalne+szutry, bez większego offa. Kimanie głównie w namiocie i czasem gdzieś u kogoś jak się uda. Wiem, że większość Afrykanerów solo śmiga i nie chciałbym spowalniać, ale może ktoś z Was planuje jechać z plecaczkiem i też szuka ekipy? Pytam bo zawsze w więcej sprzętów raźniej :)

jeszcze nie wiadomo czy plecak wie z czym to się wiąże:):):) do morza trochę dupę trzeba wytłuc:dizzy::dizzy:
możliwe że na granicy w Ordea powie : Ja chcę do domu:D:D:D

Brzeszczot 12.12.2019 23:17

Cytat:

Napisał Śwagier (Post 661439)
jeszcze nie wiadomo czy plecak wie z czym to się wiąże:):):) do morza trochę dupę trzeba wytłuc:dizzy::dizzy:
możliwe że na granicy w Ordea powie : Ja chcę do domu:D:D:D

Jak jeździła z nim na plastikach, to nic jej nie zaskoczy :D

Śwagier 12.12.2019 23:23

Cytat:

Napisał Brzeszczot (Post 661440)
Jak jeździła z nim na plastikach, to nic jej nie zaskoczy :D

jednak 15 km w koło komina a trochę dalej nad morze czarne może dać inne spojrzenie na turystykę motocyklową :haha2::haha2::haha2:
no chyba że ma siedzenie od Zeta:bow::bow:

Brzeszczot 12.12.2019 23:45

W tym roku jechała z nami dziewczyna z Warszawy i teraz uważaj :dizzy: Jedynaczka z domu, pracuje w dużej korporacji na stanowisku kierowniczym ,wcześniej tylko raz jechała motocyklem w daleką trasę i to była Solina:) i to w dwa dni . Wyobraź sobie że dała rade objechać w dwa tygodnie Bałkany na starej afryce na ori kanapie 5800 km.Miała kilka chwil zwątpienia ale dała rade,myślę że gdy jest odpowiednia motywacja i zgrana ekipa to wszelkie niewygody są na drugim planie ,a i hart ducha się wyrabia

Śwagier 12.12.2019 23:52

Cytat:

Napisał Brzeszczot (Post 661444)
W tym roku jechała z nami dziewczyna z Warszawy i teraz uważaj :dizzy: Jedynaczka z domu, pracuje w dużej korporacji na stanowisku kierowniczym ,wcześniej tylko raz jechała motocyklem w daleką trasę i to była Solina:) i to w dwa dni . Wyobraź sobie że dała rade objechać w dwa tygodnie Bałkany na starej afryce na ori kanapie 5800 km.Miała kilka chwil zwątpienia ale dała rade,myślę że gdy jest odpowiednia motywacja i zgrana ekipa to wszelkie niewygody są na drugim planie ,a i hart ducha się wyrabia

to kwestia charakteru - dziewczyna - stanowisko kierownicze - korpo ...wszystko jasne- :dizzy:

muszel72 13.12.2019 15:57

To wszystko trzeba z wieczora dobrze wymasować i będzie jak nowe:haha2:

Orki 13.12.2019 17:33

Dwa lata temu zabrałem ją w Bieszczady na cbr 900 z sakwami, tankbagien itp, 350 km na strzała w jedną strone, nie powtórze drugi raz tego na sporcie ale dało się i poza bólem w krzyżu podobało nam się :) Kanapa w tym tygodniu trafiła do Zeta więc może być tylko lepiej !

Zeus 24.02.2020 12:32

Hej. Nie wiem czy temat aktualny, ale na przełomie czerwca / lipca (dokładna data do ustalenia) wybieram się do Rumunii. Obowiązkowo do przejechania transfogarska i transalpina. Jadę Triumphem Tigerem 800 więc raczej szosa i szutry bez hardcoru. Jeżeli są jacyś chętni to można zacząć coś planować.

Navi 02.05.2020 12:34

Myślisz, że otworzą granice do tego czasu?

Śwagier 02.05.2020 13:50

Planować można , a nawet trzeba. Jak w pl otwierają hotele to znaczy że jest światełko w tunelu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.