Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   NAT - Warsztat (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=171)
-   -   Silentblocki/gumy w półce. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=33380)

Emek 29.10.2018 11:46

Racja. Chodziło mi tylko o to aby jak najmniej rozbierać ale jak ma być po ludzku to innej opcji nie widzę.

radiolog 29.10.2018 11:49

a nie jest to po to,żeby przy glebie kierownica nie wykrzywiła półek? Tak się tylko przekręci na gumie i odprostować łatwo, podobny patent jest chyba w bmw f800 gs

CzarnyEZG 29.10.2018 11:54

Łaa tam - takie gadanie.

W Afrze ma być wszystko twarde jak żelki z Biedronki, a nie jakaś ciastolina i później masz wrażenie jakby co kiera w rencach zostawała. (Rozumiem Madę, bo w autach przechodzę z gum na polibusze w zawiasie - ma być czuć, że jedziesz)

madafakinges 29.10.2018 11:56

Może spróbuje dać takie podkładki z teflony czy tam ertalonu od góry i dołu żeby skasować luz, a zawsze przy paciaku one się poddadzą i przekręci się kiera.

Michal 29.10.2018 11:57

W ktm 1190 jest na sztywno i jest ok.
U żony w F800GS było na takich gumach i tez się non stop przestawiało.

Mhv 29.10.2018 12:00

Cytat:

Napisał CzarnyEZG (Post 608541)
Łaa tam - takie gadanie.

W Afrze ma być wszystko twarde jak żelki z Biedronki, a nie jakaś ciastolina i później masz wrażenie jakby co kiera w rencach zostawała. (Rozumiem Madę, bo w autach przechodzę z gum na polibusze w zawiasie - ma być czuć, że jedziesz)

Różne materiały podatne są dawane w różnych miejscach ze względu na różne właściwości, np. większy komfort. Może od razu wszystko zaspawać, żeby twardo było:)
W tym przypadku może jakieś twardsze polibusze załatwiłyby sprawę.

Lucky Luke 29.10.2018 12:10

Cytat:

Napisał CzarnyEZG (Post 608541)
Łaa tam - takie gadanie.

W Afrze ma być wszystko twarde jak żelki z Biedronki, a nie jakaś ciastolina i później masz wrażenie jakby co kiera w rencach zostawała. (Rozumiem Madę, bo w autach przechodzę z gum na polibusze w zawiasie - ma być czuć, że jedziesz)

Czarny odstaw te prochy ;)

CzarnyEZG 29.10.2018 12:19

Cytat:

Napisał Mhv (Post 608545)
W tym przypadku może jakieś twardsze polibusze załatwiłyby sprawę.

Elastpol robi polibusze do różnych zastosowań i o różnych twardościach, Mada - może uderz do nich, powinni pomóc.

Cytat:

Napisał Lucky Luke (Post 608547)
Czarny odstaw te prochy ;)

Powiedział do mię gość z kreskówki jeżdżący na czerwonym motocyklu :at:

Kurde, chyba czas zmienić dilera :D

madafakinges 29.10.2018 12:34

Pierdzieliś dam na sztywno, zamiast gum właśnie bolibusze wytoczę.
Mój tokarz-ślusarz-akrobata sobie z tym poradzi:)

CzarnyEZG 29.10.2018 12:43

Tak jest!

Majty prawdziwego mężczyzny mają być w kroku jak rączka od walizki.

Wszystko na twardo :)

A tak serio - daj znaka jak poszło, bo kiedyś w Rydwanie Wpierdolu mało zawału nie dostałem jak mi się kiera wygła na tych gumach i myślałem, że coś z lagami czy dalej.

Lucky Lucke, spoko - ja wiem, że Ty jesteś prawdziwy. W końcu postaci z kreskówek nie tylko do mnie gadają - prawda chłopaki?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.