Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Zakończenie sezonu w Afryce - podsumowanie (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=1929)

szwedzkikucharz 10.11.2008 14:50

No to w sumie rozbierając imprezkę na czynniki pierwsze mało ciekawy obraz się wyłania. W moim odczuciu najbardziej przykre, że coś sobie leżało (dętki) czekało na właściciela i wyparowało. Chociaż niszczenie nie swoich rzeczy też się kwalifikuje. O ile wybite szyby się zdarzają to co komu mógł przeszkadzać sedes?
Troszkę szkoda, że tak to wyszło. Potencjał był: bo pogoda super, położenie jak i ośrodek sam w sobie super, kiełbasa była, no czego chcieć więcej..........

puszek 10.11.2008 15:09

Moze sedes wpadł w rezonans po kiełbasie/boczku/żurku????:hehehe::hehehe:

Franz 10.11.2008 16:25

2 Załącznik(ów)
Cytat:

Napisał hubert (Post 30810)
Proponuję żeby każdy uczestnik zlotu wpłacił na konto Ramiresa jakąś kaskę na pokrycie strat. Ramires ile nas było tak na oko żeby wiedzieć ile wpłacać ?

Ramires przepraszam że najadłeś się wstydu z nas, mam nadzieję że satysfakcja z zorganizowania fajnego zlotu chociaż trochę Ci to wynagrodziła ...

Myślę ,że bardzo zły pomysł. Zapłacić powinien ten, lub te osoby
które narozrabiały i to z nawiązką.
Powinny same się przyznać .
Moment odpalania gaśnic zarejestrował Felkowski
na zdjęciach więc jest świadkiem

giziu 10.11.2008 16:53

Przykre jest to, że dorośli ludzie zachowali się jak ochlapusy spod sklepu z tanim winem.
Ogólnie imprezka była naprawdę fajna, ale jeżeli są straty materialne, to powinny być pokryte ( sorki ) ale przez osoby, które je poczyniły. Choć z drugiej strony, jeżeli jesteśmy "bandą" afrykańską to hasłem przewodnim powinno być JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO. Była to impreza zorganizowana i w chwili obecnej nie powinno nas to obchodzić czy to zrobił Kowalski czy Nowak, trzeba zrobić zrzutę i zapłacić.

misiak 10.11.2008 17:00

Zgadzam się z Franzem ,dlaczego za szkody mają płacić ludzie z forum którzy nawet nie byli w strefie zero.Jeżeli ktoś mi przypomni (miałem mały resecik) że to ja narozrabiałem to pokryje straty a do Ramiresa pojadę osobiście z przeprosinami i butelką czegoś dobrego :drif:

felkowski 10.11.2008 17:21

A Ja i tak uważam, że impreza była super. Pozytywów było więcej. I taki obraz zachowam.:Thumbs_Up: Myślę, że pomysł Huberta nie miał na celu rozgrzeszenia sprawców zamieszania, a miał być przesłaniem dla Ramiresa, że jakby co ( w co nie wierzę) nie zostawimy Go samego z problemem.

Dajmy sobie szansę stanąć na poziomie wyzwania które sami sobie przygotowaliśmy....

Zostawiliśmy Ramiresa sami z organizacją. Na tydzień przed, było ze trzydzieści osób zapisanych, a ile przyjechało? A mimo to było spanie, żarcie i napitki. Trza się było troszkę przy tym zakręcić. Ramires jest sam a nas było troszkę. A że paru ludzi nie wytrzymało ciśnienia spuszczonych ze smyczy.. Cóż. Uczymy się całe życie. Teraz jak już wiemy czego się można po nas spodziewać, zapytam nieśmiało: Kto zrobi otwarcie sezonu ?
:oldman:
Pić trza umić - jak ktoś już słusznie zauważył, ja dokładam
Ma się fantazję - trza mieć pieniądze

JareG 10.11.2008 17:29

Cytat:

Napisał felkowski (Post 30861)
(..) Myślę, że pomysł Huberta nie miał na celu rozgrzeszenia sprawców zamieszania, a miał być przesłaniem dla Ramiresa, że jakby co ( w co nie wierzę) nie zostawimy Go samego z problemem.

Dokladnie :Thumbs_Up:
I tak sie chlop nasluchal za nie swoje winy, wystarczy mu tego dobrego..

BTW: Jesli bedzie trzeba sie dolozyc, to mnie tez (po)liczcie - zgodnie z zasada muszkieterow :D:D

chinol 10.11.2008 17:38

ogólnie zlot był bardzo udany i chyba większość tak uważa, dawno nie śmiałem się dwa dni z rzędu
dobrze ze został zorganizowany w takim ośrodku, a nie innym bo starty były by większe.
druga strona medalu jest jednak taka ze przegięć kilka było i trzeba zapłacić za straty, mnie również można doliczyć podczepić pod składkę za trzodę.

JarekAT 10.11.2008 18:03

jestem jak najbardziej za tym żeby dorzucić się jak nie zgłoszą się ci wyrwikible ;)
zabawa przednia była a towarzystwo jeszcze lepsze :)

lena 10.11.2008 18:10

Jarek, Ty akurat byłeś grzeczny - miałam Cię na oku z łóżka obok.
Ale tak poważnie, to wstyd,że zostawiamy takie wspomnienia po sobie. Mam nadzieję,że wyciągniemy wnioski na raz następny, o ile (jak pisze Felkowski)ktoś odważy się zorganizować rozpoczęcie sezonu. Jednakoż dokładam się do składki ogólnej, bo co się wytańczyłam to moje, więc grosza nie poskąpię!


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.