Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Lejdis (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=45)
-   -   Kobiety, jak tam wasze hamulce? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=9291)

Cynciu 27.04.2011 00:49

Jagna, jestem pełen podziwu.
Również dla partnera - ja bym z takimi porządkami w domu nie dał rady ;)
Pozwolę sobie dorzucić jednak swoje trzy grosze do tej perfekcyjnej instrukcji.
- Na przyszłość polecam cienkie lateksowe (chirurgiczne) rękawiczki z apteki. Nie traci się czucia palców przy pracy a ładnych rączek szkoda.
- Wyczyszczone tłoczki należało jeszcze posmarować smarem wysokotemperaturowym do tłoczków hamulcowych. Będą wówczas następnym razem również gładko chodziły i nie będą się robiły na nich wżery. Dobrze jest jeszcze deczko je wycisnąć, nasmarować,wcisnąć, wycisnąć, nasmarować, znów wcisnąć i dopiero złożyć.
- Na trzpienie (wodziki) użyłbym chyba jednak smaru stałego.

Poza tym ekstra:Thumbs_Up:

Jaro-Ino 27.04.2011 04:15

A wg mnie za dużo jest w opisie zwrotów: "a teraz należy zawołać osobnika płci męskiej" tutorial dla kobiet :D Szacun za robote, ale przy apieczonyc śrubach i kontrach to czasem i facetom nerwy siadają, wiertarki idą w ruch itd itp. Proste jest jak się wszystko da łatwo odkręcić, w innym przypadku już nie jest tak różowo :)

BABA 27.04.2011 05:27

...A takie ładne paznokcie miałaś.. :rolleyes: .... :Thumbs_Up: szacun :Thumbs_Up:

jagna 27.04.2011 08:29

Cytat:

Napisał Jaro-Ino (Post 174183)
wg mnie za dużo jest w opisie zwrotów: "a teraz należy zawołać osobnika płci męskiej" tutorial dla kobiet

bo to jest tutorial dla kobiet. To jest dział "lejdis" :D

A rękawiczkom lateksowym mówię zdecydowane NIE. Ja nic przez nie nie czuję :dizzy:
W swojej robocie też ich nie używam. Pracuję na co dzień z gruntami (piaski, gliny itp.) więc do brudu pod paznokciami się przyzwyczaiłam.

Cynciu - partner (niestety, bo na porządki przedwielkanocne by się przydał) był zupełnie hipotetyczny. Znaczy się postać literacka :D

oskar_z 27.04.2011 09:49

A kto robił zdjęcia?;)

Agent 27.04.2011 14:07

Cytat:

Napisał jagna (Post 174193)
A rękawiczkom lateksowym mówię zdecydowane NIE. Ja nic przez nie nie czuję :dizzy:


Nikt nie lubi przez lateks :D

Artuditu 27.04.2011 14:23

Lejdisy jedzą czekoladę podczas gdy wymiana klocków u facetów kończy się najebką:D

jagna 27.04.2011 14:38

Cytat:

Napisał Agent (Post 174257)
Nikt nie lubi przez lateks :D

aaa.... jest! 6 godzin to zajęło! czekałam na tę odpowiedź i zastanawiałam się, kto z nią wyskoczy. Agent - nagroda jedzie do Ciebie :D

Cytat:

Napisał oskar_z (Post 174207)
A kto robił zdjęcia?;)

A o statywie i samowyzwalaczu nie słyszeliście? ;)

Cytat:

Napisał Artuditu (Post 174260)
Lejdisy jedzą czekoladę podczas gdy wymiana klocków u facetów kończy się najebką:D

jedno i drugie kaloryczne, niezdrowe i jakże przyjemne...

majki 27.04.2011 15:07

Cytat:

Napisał jagna (Post 174266)
A o statywie i samowyzwalaczu nie słyszeliście?

Cytat:

Napisał jagna (Post 174159)

Ciekawy ten "statyw" ma kształt :hehehe:

Ale żeby nie było, że się czepiam, to gratki za udany serwis. :Thumbs_Up: :)

Agent 27.04.2011 15:41

Cytat:

Napisał jagna (Post 174266)
Cytat:
Napisał Agent
Nikt nie lubi przez lateks

aaa.... jest! 6 godzin to zajęło! czekałam na tę odpowiedź i zastanawiałam się, kto z nią wyskoczy. Agent - nagroda jedzie do Ciebie


Sorry, że tak długo kazałem czekać :P W trasie byłem :P


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.