Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Samochód Forumowicza (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=186)
-   -   ID.3 1st (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=38396)

Lucky Luke 17.05.2024 16:06

Cytat:

Napisał consigliero (Post 852569)
W pierwszym odruchu później pojechaliśmy do VW ale oferta cenowa na nowe elektryki spowodowała naszą szybką ucieczkę. Mamy termin na oględziny w Mielcu we wtorek

Uuu współczuję, :mur:
Odezwij się jakbyś chciał trochę lepszą ofertę na grupę VW. Mamy też na stanie takiego ID jak twój z przebiegiem około 28kkm , mogę sprawdzić czy jest na sprzedaż i w jakiej cenie.

consigliero 19.05.2024 13:16

O to z ciekawości chętnie poznam siłę swoich pieniędzy. Pozdrawiam Marek

nabrU 19.05.2024 13:53

Go buzz, Marek ;)

consigliero 19.05.2024 22:13

1 Załącznik(ów)
Na emeryturę ? Na razie czekamy na naprawę.

nabrU 20.05.2024 00:53

Cytat:

Napisał consigliero (Post 853327)
Na emeryturę ?

Chyba pisałeś coś kiedyś o kempingowaniu itp i byłeś zainteresowany Buzzem, więc myślałem, że to Twój typ nr 1.

P.S. Dobre zużycie :Thumbs_Up:

consigliero 21.05.2024 00:25

5 Załącznik(ów)
Jak się jeździ bokami to zużycie się odwdzięcza. Tym razem był czas aby się zatrzymać i się pozachwycać widokiem Stradowa z właściwej perspektywy.

consigliero 22.05.2024 10:44

Być może Buzz jest dalej jako pomysł ale nie na ten rok jeszcze. Dostałem wycenę naprawy i nie jest to szkoda całkowita tylko około 25000 PLN, jednym słowem będziemy dalej jeździć, czy do emerytury, to jeszcze zobaczymy. Zobaczymy czy dostarczą apterę, na razie mam złe doświadczenia z Horwin. Bo nie mogę się z nimi skontaktować i złożyłem zlecenie zwrotu 200 EUR nie mogąc się doprosić o kontakt. Niby podobno poważny producent a taki lekceważący stosunek do potencjalnego klienta. Zobaczymy czy odzyskam te 200 EUR.

Ronin78 22.05.2024 11:17

1 Załącznik(ów)
Cytat:

Napisał consigliero (Post 853390)
Jak się jeździ bokami to zużycie się odwdzięcza. Tym razem był czas aby się zatrzymać i się pozachwycać widokiem Stradowa z właściwej perspektywy.

Bokami to można niezły wynik wykręcić, L40 daje takie prognozy po dalszych podróżach bokami (jakby faktycznie tak jechał to do zrealizowania bez problemu)

Trzymam kciuki za apterę, to może być bardzo ciekawy temat.

consigliero 25.05.2024 13:35

Wstąpiłem przy okazji wizyty w Stopnicy, do gościa który ma ID.buuz i usłyszałem tylko same pozytywy. W moim przypadku żadnych ruchów nie będę robił przed rokiem 2025. Może będzie więcej wiadomych niż niewiadomych w temacie dokąd będzie zmierzać elektryczna motoryzacja. Chińczycy rozpychają się mocno a Volkswagen chyba nie potrafi się odnaleźć w nowej rzeczywistości.

consigliero 30.05.2024 15:16

Kilka ostatnich razy miałem problem z odblokowaniem portu ładowania. W dniu dzisiejszym myślałem że nie będę w stanie się naładować bo mimo kilkunastu prób nie udało się otworzyć klapki. Pomoc już wezwana i trzy telefony od gościa co to za auto i że za chwilę oddzwoni. Wziąłem drugi kluczyk i dalej nic, pomyślałem że wsiądę ruszę do przodu i do tyłu, wcześniejsze klapsy z liścia nic nie zmieniły. Tym razem ta metoda poskutkowała, ale jak auto będzie w naprawie to będzie to jeden z elementów do wymiany.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.