Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Hobby Forumowicza (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=275)
-   -   Dryndą po krzaczorach (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=25226)

Tomasa 06.12.2022 13:55

2 Załącznik(ów)
Wczesna wersja z innym dumperem, ale tak to wygląda :-)

http://dartmoor-bikes.com/gallery/ne...janek-kilinski


matjas 06.12.2022 14:17

hartail naprawdę nie jest zły.
ja nie jeżdżę jakichś pojebanych singli szybko i stromo zamiatając doopą więc spoko. jak mi chłopaki odjeżdżają na jakichś fest dziurach /co naprawdę nie zdarza się zbyt często, chyba, że mam jakiś dzień lękowy/ to i tak za chwilę ich dogonię.
co jest problemem największym przy takim dziadowskim jeżdżeniu na 'luzie' to czas w siodle. po 4-5h nie chce się już unosić dupska na każdym większym kamieniu. a ono dostaje i jest problem. oczywiście całe ciało jest ubite konkretnie po takiej jeździe.
jako 'entry' level ten Tygon był i jest bardzo ok i nie będę się go pozbywał tym bardziej, że młodzież rośnie, ale z czasem na pewno dojdzie full.

cena jeśli poniżej 20k to mega. oczywiście w chuj ale fajne Husky czy Bulls do jakich zawęziłem krąg zainteresowań to 22-24 a ramy alu.
myśmy dyskutowali w naszej zgranej trójce ramy carbonowe i ja jednak odpuszczę podobnie jak Krzychu. zbyt duże prawdopodobieństwo buby tam gdzie lubi się jeździć. mój rower ma 650km i ma miejsca gdzie jest gołe alu :/ a wydaje mi się, że uważam :D wagowo te 2kg w elektryku mi nie robi :D można zrzucić trochę tu i tam.

luk2asz 06.12.2022 21:06

Cytat:

Napisał matjas (Post 801029)
hartail naprawdę nie jest zły.
ja nie jeżdżę jakichś pojebanych singli szybko i stromo zamiatając doopą więc spoko. jak mi chłopaki odjeżdżają na jakichś fest dziurach /co naprawdę nie zdarza się zbyt często, chyba, że mam jakiś dzień lękowy/ to i tak za chwilę ich dogonię.
co jest problemem największym przy takim dziadowskim jeżdżeniu na 'luzie' to czas w siodle. po 4-5h nie chce się już unosić dupska na każdym większym kamieniu. a ono dostaje i jest problem. oczywiście całe ciało jest ubite konkretnie po takiej jeździe.
jako 'entry' level ten Tygon był i jest bardzo ok i nie będę się go pozbywał tym bardziej, że młodzież rośnie, ale z czasem na pewno dojdzie full.

cena jeśli poniżej 20k to mega. oczywiście w chuj ale fajne Husky czy Bulls do jakich zawęziłem krąg zainteresowań to 22-24 a ramy alu.
myśmy dyskutowali w naszej zgranej trójce ramy carbonowe i ja jednak odpuszczę podobnie jak Krzychu. zbyt duże prawdopodobieństwo buby tam gdzie lubi się jeździć. mój rower ma 650km i ma miejsca gdzie jest gołe alu :/ a wydaje mi się, że uważam :D wagowo te 2kg w elektryku mi nie robi :D można zrzucić trochę tu i tam.

Matjas, a ile masz wzrostu. Tak się zastanawiam nad wymianą, to może mojego fulla lykniesz :-)

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

matjas 07.12.2022 08:36

185 obywatela. A co tam masz co sie chcesz pozbyć? Zamiana fulla na hardtaila? Tego jeszcze nie grali.

luk2asz 07.12.2022 09:14

Cytat:

Napisał matjas (Post 801129)
185 obywatela. A co tam masz co sie chcesz pozbyć? Zamiana fulla na hardtaila? Tego jeszcze nie grali.

A to za mała koza na ciebie. Fulla na Fulla bym se wymienił, tak za mną chodzi coś innego :-) ale chyba zostanę jeszcze z rok.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

matjas 09.12.2022 09:09

1 Załącznik(ów)
No to długo nie trwało. Ja nie lubię jakichś długich zakupów. Żona się śmieje ze kompletne ubranie razem z butami jestem w stanie kupić w 15 minut - jak pasuje to biorę i nie ma się co dupcyć.
Tak tez było z tym rowerem.
Teraz mogę wygłosić upoważnione stwierdzenie - zimo: wypierdalaj ;)

Jam2 z przebiegiem 2500km. Stan jak nowka.
W opcji jak na zdjęciu z bateria 375Wh 21kg.
Pojeżdżę to zobaczę ale można dokupić zewnętrzna dedykowana baterie i wtedy jest 740Wh.

Jak to sie mówi: siadł mi od pierwszego pokrecenia pedałami.


M

luk2asz 09.12.2022 09:16

No i pięknie. Powrotu do twardego nie będzie.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

consigliero 09.12.2022 09:17

Cytat:

Napisał luk2asz (Post 801134)
A to za mała koza na ciebie. Fulla na Fulla bym se wymienił, tak za mną chodzi coś innego :-) ale chyba zostanę jeszcze z rok.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

A co to za rower? Jak rozumiem jest raczej dla takich wyższych wzrostem

Tomasa 09.12.2022 09:21

Gratulacje, bardzo dobra decyzja o zakupie fulla. Teraz czas uderzyć na szlaki :-)

Emek 09.12.2022 09:40

Cytat:

Napisał matjas (Post 801398)
No to długo nie trwało. Ja nie lubię jakichś długich zakupów. Żona się śmieje ze kompletne ubranie razem z butami jestem w stanie kupić w 15 minut - jak pasuje to biorę i nie ma się co dupcyć.
Tak tez było z tym rowerem.
Teraz mogę wygłosić upoważnione stwierdzenie - zimo: wypierdalaj ;)

Jam2 z przebiegiem 2500km. Stan jak nowka.
W opcji jak na zdjęciu z bateria 375Wh 21kg.
Pojeżdżę to zobaczę ale można dokupić zewnętrzna dedykowana baterie i wtedy jest 740Wh.

Jak to sie mówi: siadł mi od pierwszego pokrecenia pedałami.


M

Graty Matjasku. :Thumbs_Up:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.