Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   TOP 10 Najlepsze filmiki (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=31)

Dzieju 17.12.2011 22:58

Cytat:

Napisał Cibor klv (Post 211434)
Akurat takim zestawem (no może nie takim ale DAF XF 95 z naczepą plandeką) jeździłem, ale w tym wypadku nie ma znaczenia zestaw czy solówka, gościu prowadzący ten zestaw omijał, wyprzedzał pojazd jadący po jego pasie (pług śnieżny zdaje się Kamaz), w takim wypadku ma obowiązek przepuścić pojazdy jadące z przeciwka, ponadto dostosować prędkość do warunków, a on wpieprza się na chama na przeciwległy pas i doprowadza prawie do kraksy z jadącymi z przeciwka autami i nic tu do rzeczy nie ma że gosciu wyprowadził zestaw z poślizgu (chociaż gdyby nie ta bariera energochłonna, to nie wiadomo czy by mu się udało), jest nieodpowiedzialnym debilem i tyle.

Wybacz ale mam wrażenie że tym DAFem nie jeździłeś a jedynie się przejechałeś , ale to nie ważne.
Nie osądzaj tego kierowcy na podstawie końcówki manewru.
Skąd wiesz co było wcześniej jak dojeżdżał do Kamaza , skąd wiesz co mógł zrobić jego kierowca ?
Jak jesteś tak dociekliwy to czy uważasz że kierujący osobówką zachował odpowiednią odległość i ostrożność skoro nie zatrzymał się za hamującym poprzedzającym go pojazdem a rozpoczął jego wyprzedzanie idąc na czołowe?
Jeśli już miałbyś zamiar gonić tego "złego " kierowcę to chyba tylko żeby mu podziękować za życie które gdyby nie jego przytomny manewr mogłbyś stracić.
Trochę lat spędziłem tam na górze i nadal spędzam ale teraz w autokarze także wiem jak to z pięterka wygląda.

Cibor klv 17.12.2011 23:16

Cytat:

Napisał Dzieju (Post 211507)
Wybacz ale mam wrażenie że tym DAFem nie jeździłeś a jedynie się przejechałeś , ale to nie ważne.
Nie osądzaj tego kierowcy na podstawie końcówki manewru.
Skąd wiesz co było wcześniej jak dojeżdżał do Kamaza , skąd wiesz co mógł zrobić jego kierowca ?
Jak jesteś tak dociekliwy to czy uważasz że kierujący osobówką zachował odpowiednią odległość i ostrożność skoro nie zatrzymał się za hamującym poprzedzającym go pojazdem a rozpoczął jego wyprzedzanie idąc na czołowe?
Jeśli już miałbyś zamiar gonić tego "złego " kierowcę to chyba tylko żeby mu podziękować za życie które gdyby nie jego przytomny manewr mogłbyś stracić.
Trochę lat spędziłem tam na górze i nadal spędzam ale teraz w autokarze także wiem jak to z pięterka wygląda.

Ja spędziłem trochę mniej, ale pojeździłem sobie i zestawem i solówką... oczywiście nie będę tu kruszył z Tobą kopii, bo być może oglądamy inne filmiki i każdy widzi co innego. Owszem solidaryzm branżowy fajna sprawa, ale warto zachować pewien umiar. Idiota na drodze to idiota zarówno w ciężarówce, osobówce jak i na motocyklu, a nawet na rowerze czasem.

Dzieju 17.12.2011 23:22

Cytat:

Napisał Cibor klv (Post 211508)
Owszem solidaryzm branżowy fajna sprawa, ale warto zachować pewien umiar. Idiota na drodze to idiota zarówno w ciężarówce, osobówce jak i na motocyklu, a nawet na rowerze czasem.

Nie solidaryzuję się tylko analizuję co widzę.
Co do drugiego zdania to masz rację to nie zależy czym kto jedzie ale kim jest.
Obyśmy tych specjalnej troski kierowców nie spotykali na drogach.

monah 18.12.2011 07:41

Niestety takie sa wlasnie nasze ruskie drogi - dlatego coraz wiecej ludzi montuje w autach wideo registratory. Coby latwiej bylo udowodnic po wypadku kto kogo i jak. Swoja droga w Rosji nawet jak masz mala stluczke - tylko drobne zadrapania czekasz na policje) Od 3 do 7 godzin. Nie ruszajac auta z miejsca stluczki:vis:

Jaro-Ino 18.12.2011 13:22

Dzieju, Cibor. Zgadzam się z każdym z Was, choć z pewnych względów nieco bardziej z Dziejem. ALe dajmy już spokój, na jakimś rajdzie stawiam po piwie :)

jendrus 18.12.2011 18:03

:haha2:


Poncki 18.12.2011 23:49

Cytat:

Napisał Marine (Post 211483)
http://www.youtube.com/watch?v=wvkRpykP6mQ
Nie wiem czy było ale przez ten filmik polubiłem boks.

To zafałszowana strona boksu. Takie rzeczy są możliwe tylko przy sporych różnicach klas...

Cytat:

Napisał Południowiec (Post 211492)
Może i jest w tym jakaś myśl, ale skoro jesteśmy na takim etapie, to przedstawię swoją wizję Według mnie to jest szczyt boksu. Nie ma to jak unik Bestii. Żadne Lewisy, Kliczki, Adamki, łotewa...

Tylko Tyson :Thumbs_Up:

Jedna z moich ulubionych "walek"


grabsztyk 19.12.2011 00:24

http://www.youtube.com/watch?v=NW9uF...lcp&playnext=1

Cibor klv 19.12.2011 12:28

Cytat:

Napisał jendrus (Post 211560)
:haha2:


Klasa...:bow: pewnie co by zmniejszyć koszty produkcji, zamiast przyspawać główkę ramy, przykleili ją za pomocą krowiego łajna albo kleiku z ryżu.

arty1 19.12.2011 20:15

ojtam ojtam,
kleiku ryżowego ...
pracuję trochę w handlu ze skośnymi, każdy psioczy że jakość słaba, ale 1 kryterium wyboru w Polsce jest cena, ile płacimy taki towar nam skośni dają.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.