Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Dział Producentów i Dostawców (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Regulamin Działu Producenci i Dostawcy, porozmawiajmy!!! (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=5657)

randal 76 18.02.2010 13:12

panowie co głowa to ma inny punkt widzenia jeden mniej drugi bardziej nerwowy ,taka natura człowiek . A teraz skupmy się na regulaminie i ustalmy zasady .

7Greg 18.02.2010 13:13

Cytat:

Napisał e200g_ (Post 101191)
Nie Greg, nie rozpędziłem się, ale tak to wygląda, kiedy się na to patrzy z boku:(.

Znaczy jak? Że ja na Twój koszt jeżdżę GS1200?

czosnek 18.02.2010 13:13

To chyba taka już polska krew. Polak nie lubi przymusu. Pojawia się jakiś obowiązek to: LIBERUM VETO!!!. ;)

Czy to naprawdę takie straszne wyrzeczenie te nieszczęsne 30 zł ??
Ponoć czarnuchy (choć z niektórych postów wynika, że na to miano zasługują tylko Ci, których było stać na AT 10 lat temu) są tacy "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" no to niech zgodnie płacą 30 zł na miejsce gdzie wykluwa się ich poczucie czarnuchowatości ;)

Wniosek mój taki: Obowiązkowa składka na forum 30zł.

zbyszek_africa 18.02.2010 13:18

Cytat:

Napisał e200g_ (Post 101191)
Nie Greg, nie rozpędziłem się, ale tak to wygląda, kiedy się na to patrzy z boku:(.

Ty myślisz chłopcze że ci "bogole" to chcą dla siebie coś tu wyszarpać??

ramires 18.02.2010 13:19

ekipa, zawsze możemy iść wzorem (to włosi chyba) czarnuchów z zagranicy.
jest AfricaTwin MC ... 1% ... :D

e200g_ 18.02.2010 13:21

Cytat:

Napisał zbyszek_africa (Post 101196)
Ty myślisz chłopcze że ci "bogole" to chcą dla siebie coś tu wyszarpać??

Zbychu, Greg, przeczytajcie całego mojego posta, bo mi połowę gdzieś wcięło, teraz już poprawiłem i sens jest całkiem inny.

Uważam, że nie powinno być opłat za PiD, a na pewno nie takie wysokie, jedynie wedle uznania i własnego sumienia. Przeczytajcie to, co jest zawarte między wierszami. Pieniędzy trzeba szukać gdzie indziej. Taki jest sens mojej wypowiedzi.

JareG 18.02.2010 13:23

Cytat:

Napisał ramires (Post 101197)
jest AfricaTwin MC ... 1% ... :D

To nie jest takie proste. I wcale nie jest tansze 'w utrzymaniu'..
.. ale widze jedna zalete: w MC nie ma zbednej dyskusji - tamtejsze GTW zarzadza jak ma byc i tak ma byc... przykladowo ruszamy o 10:15, to znaczy ze o 10:14:59 wszyscy siedza na moto z kluczykiem w stacyjce. Albo gonia towarzystwo :D

ramires 18.02.2010 13:33

pewnie, że nie jest prostsze, bo rewizor dochodzi, zjazdy, głosowania itp ...
postać prawna, statut, rada, ... i inne wynalazki
ale stała kasa jest ...

są zloty z tego, gadżety, najebki i inne ..

JareG 18.02.2010 13:54

Cytat:

Napisał ramires (Post 101204)
pewnie, że nie jest prostsze, bo rewizor dochodzi, zjazdy, głosowania itp ...
postać prawna, statut, rada, ... i inne wynalazki

I trzeba prowadzic ksiegowosc.. i mozna za bledy z tym zwiazane beknac.. to juz nie jest jak to Adaggio okresla 'sranie po iglakach', tylko powazna sprawa :D
BTW: Ktos to musi robic, MUSI. I za to odpowiada.
Wg mnie sprawa nie do zrealizowania w naszym przypadku.

zbyszek_africa 18.02.2010 13:54

Cytat:

Napisał e200g_ (Post 101200)
Zbychu, Greg, przeczytajcie całego mojego posta, bo mi połowę gdzieś wcięło, teraz już poprawiłem i sens jest całkiem inny.

Uważam, że nie powinno być opłat za PiD, a na pewno nie takie wysokie, jedynie wedle uznania i własnego sumienia. Pieniędzy trzeba szukać gdzie indziej. Taki jest sens mojej wypowiedzi.

OK, doczytałem to w całości, bo edytowałeś...

A ja uważam że opłaty powinny być od PiD uzgodnione indywidualnie w różnych wysokościach od 100-20000zł na sprawy forumowe. Stworzyc małą rezerwę finansową na nie przewidziane wydatki. A nie jak kryzys to dopiero pospolite ruszenie.

zdrowia


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.