Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Dział Producentów i Dostawców (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Regulamin Działu Producenci i Dostawcy, porozmawiajmy!!! (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=5657)

pałeł 18.02.2010 10:53

jorg z całym szacunkiem to ze kupisz opone taniej to jeszcze twój dostawca ma płacić haracz ???
działy sprzedam kupie tylko dla składkowiczów łącznie z odczytem i dyskusja dział pid powinien być szczególnie premiowany zawsze możesz szukać sobie w sklepach towaru tylko dolicz sobie ze 20% zapłacisz więcej, a wy chcecie ceny dampigowej i jeszcze objebać ich podatkiem to jest kurwą chore

randal 76 18.02.2010 11:04

Zaproponowałem regulamin sory nie do wszystkich poszło
Witam ,chciałem wam zaproponować rozwiązanie problemu jakim jest opłata za serwer a co za tym idzie
nas na dzień dzisiejszy obarczono . Na pewno ta niesmaczna sytuacja wymaga konsultacji której GTW nie raczyła zrobić .

Moja propozycja to jest na dzień dzisiejszy .

(Nie można nikogo zmuszać do opłat na publicznym forum ale kasa każda się przyda panowie GTW:))

Propozycja
1.Warunkiem jest aby w takim dziale zamieszczać swoje oferty jest składka w wys 50zł rocznie dla dostawców+co łaska lub wedle własnego kalkulatora dochodów.

2. minimum roczny staż w życiu społecznym forum.

3.każda akcja typu zamówienia zbiorowe 5% na forum.(kasa musi przejść przez ręce forum)
4. firmy i spamerzy bez stażu 600zł rocznie

czy mogę liczyć na wasze poparcie za takim rozwiązaniem?(proszę o odpowiedz tak lub nie policzymy głosy i wdrożymy zasady fair pley?

Jeśli ktoś został pominięty przepraszam .
moje warunki podlegają konsultacji proszę to przyjąć jako wstępne rozwiązanie ,Puszek 3 tyś nie mógł bym zagwarantować ale 2 to jest bardzie realne rozwiązanie i nie jestem za tworzeniem gangu dostawców ,śmierdzi to na kilometr:mad: .Co do składek publicznych to już wasze inwencje twórcze potrzebne :)

ps. pozdrawiam Radek

pałeł 18.02.2010 11:21

3 punkt wykreślić
pozostałymi się zgadzam
jednocześnie chce zauważyć ze do PID należeć powinni koszulkowcy, polarowcy i kaledarzowcy, naszywki i reszta gadżeciaży

Franz 18.02.2010 12:07

Zgadzam się na opłatę w wysokści..... X
Niech ta opłata zostanie przeznaczona na utrzymanie forum.

Natomiast nie jest mi obojętne na co ta kasa idzie .

Nawiazuję do ubiegłorocznego zlotu organizowanego przez Ramireza gdzie część narozrabiała i pokryto straty z funduszy forum ( składek )
Jedyny chyba napisałem że się z tym nie zgadzam.

Nie zgadzam bo jestem już dorosły i sam odpowiadam za swoje wybryki

Być może tej kwoty brakuje dziś na utrzymanie serwera?

Na dziurę w budżecie ...

.....no to kułaków jak za komuny w dupę :haha2:

Tyle . Pewnie nie wszystkim się spodoba mój post? :D

Jestem za składkami dla wszystkich + datkami od bardziej przedsiębiorczych w rozsądnym wymiarze.

7Greg 18.02.2010 12:12

Cytat:

Napisał jorg (Post 101137)
.....
2. opłaty od towarów w PiD - symboliczne (np. 100 zł/rok)....

Czy to nie jest aby propozycja, która jest zawarta w regulaminie i właśnie jest mocno krytykowana?

Cytat:

Napisał pałeł (Post 101155)
jednocześnie chce zauważyć ze do PID należeć powinni koszulkowcy, polarowcy i kaledarzowcy, naszywki i reszta gadżeciaży

Dlaczego? Z założenia koszulkowcy, polarowcy, naszywkowcy nie zarabiają ani grosza. jeżeli jest inaczej to źle. Dział PiD jest komercyjny, dla ludzi zarabiających na swojej sprzedaży.

pałeł 18.02.2010 12:25

pisałem prawie rok temu podos mnie przekonał ze jednak lepiej będzie jak bede w dziale producentów poszukac mam tematu juz wtedy pisałem o wątpliwościach
z założenia nikt tu nie zarabia bo daje TOWAR W CENACH MOCNO KONKURECYJNYCH i zysk jest mocno syboliczny jesli nie rozumiesz to powiem tylko ze każdemu z nas za wykonana prace należy się zaplata i obojetne czy bede robił koszulki czy centralne stopki mylisz zyski z wynagrodzeniem,
zbieranie charczu od wybranych jest chore , gdy dowiedziałem si o problemach podliczyłem to co sprzedało się na forum i tak jak obiecałem przelałem 1% zakrogliłem do 30 zł bo było jakos 27 z groszem,

zombi 18.02.2010 12:29

Propozycja Randla 76 jak dla mnie jest dobrym rozwiązaniem.
Co do składek opłata obowiązkowa.

Cytat:

Napisał randal 76 (Post 101149)
Zaproponowałem regulamin sory nie do wszystkich poszło
Witam ,chciałem wam zaproponować rozwiązanie problemu jakim jest opłata za serwer a co za tym idzie
nas na dzień dzisiejszy obarczono . Na pewno ta niesmaczna sytuacja wymaga konsultacji której GTW nie raczyła zrobić .

Moja propozycja to jest na dzień dzisiejszy .

(Nie można nikogo zmuszać do opłat na publicznym forum ale kasa każda się przyda panowie GTW:))

Propozycja
1.Warunkiem jest aby w takim dziale zamieszczać swoje oferty jest składka w wys 50zł rocznie dla dostawców+co łaska lub wedle własnego kalkulatora dochodów.

2. minimum roczny staż w życiu społecznym forum.

3.każda akcja typu zamówienia zbiorowe 5% na forum.(kasa musi przejść przez ręce forum)
4. firmy i spamerzy bez stażu 600zł rocznie


7Greg 18.02.2010 12:30

Cytat:

Napisał pałeł (Post 101168)
....jesli nie rozumiesz to powiem tylko ze każdemu z nas za wykonana prace należy się zaplata...

Ja to rozumiem, więc dla przykładu, jak wysoko cenisz pracę Ramiresa?

pałeł 18.02.2010 12:31

greg chcesz etaty stworzyc ??

zbyszek_africa 18.02.2010 12:32

Jakieś pierdolenie tu widzę...
Stawki dla dostawców ustalają dostawcy:haha2:

GTW strach dupę scisnął, paraliż przed wykonaniem najmniejszego ruchu, to się nie odzywają. Macie jakiś plan uzdrowienia tego??

Zaraz będą słowa żeby wyciszyć temat i tak zostanie do następnego razu.

Ni ch..ja nic z tego nie wyjdzie, szkoda klawiatury...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.