Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Zakończenie sezonu w Afryce - podsumowanie (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=1929)

plakiet 14.11.2008 09:57

Trauma pozostała ;) Ale tu nikt butów ręcznikami nie wycierał... :)

Franz 14.11.2008 10:07

Cytat:

Napisał plakiet (Post 31353)
Trauma pozostała ;) Ale tu nikt butów ręcznikami nie wycierał... :)

...bo ich zapewne nie było. Pokoje zażygane były po kostki :haha2:

Marcin SF 14.11.2008 10:09

ludzie to ośrodek harcerski, a nie oazy. Nie zrobiliśmy niczego, czego Ci ludzie by do tej pory nie widzieli :)

plakiet 14.11.2008 10:11

No może poza szronem na motocyklach :D

giziu 14.11.2008 10:32

Ten szron to naprawdę mnie zakręcił.
Wychodzę o 21.00 z baraku zaspany a tu widzę na moto szron, myśle...qwa mać przymrozek czy co? Dopiero po jakimś czasie zajażyłem co się dział :)

wlodar 14.11.2008 13:01

Panie i Panowie...
jak tak czytam ten temat to odnoszę wrażenie, że na spotkaniu przyjaciół
Radia Maryja pojawiła się malutka grupa dzikich troglodytów i zrobiła tam straszne rzeczy:oldman:. Wszyscy to aniołki a tylko jeden czy dwóch tą całą tszodę zrobiło....
Wydaje mi się że spotkanie jak i inne poprzednie obfitowało w różne wesołe sytuacje, jedni nakręcali drugich i tak dalej. Miałem przyjemność bycia tam z wami jedynie kilka godzin ale i tak warto było. Już wtedy chodziły w podchmielonych głowach pomysły o dziecięcych korzeniach... czyli: jak dorosnę zostanę strażakiem" i inne nie mniej wesołe.
Gdyby wszystkie zostały wprowadzone w życie na tym by się nie skończyło.
Fakt że jeden czy drugi z nas troszkę sobie pofolgował nie wynika, moim zdaniem, z tego że jeden jest nieodpowiedzialny, ale z tego że jeden z nas łatwiej uległ namowom innych.
Panowie i Panie (teraz w odwrotnej kolejności:) )
Jeżeli będziemy tak strasznie piętnować takie drobiazgi, to za rok najwyżej dwa można nasze spotkania odłożyć w niepamięć...
swoją drogą, gdyby podczas moich praktyk w czasie moich studiów były tylko takie imprezy, to teraz nie miałbym co wspominać.

QrczaQ 14.11.2008 17:49

Ja nie bylem to sie nie wypowiadam.

Jedna tylko uwaga.

DLACZEGO JAKO PODROZNICY, TRZODOWNICY, BRUDASY I BAMBUSY NIE ROBIMY TRZODOWISK W MIEJSCACH DO TEGO PRZYSTOSOWANYCH.

Jakis kurwidol, polana, chujogora z dala od ludzi. Namiot itd. Koszty organizacji 0 PLN.

Cudujecie z jakimis domkami, osrodkami wczasowymi...

BABA 14.11.2008 18:16

Cytat:

Napisał QrczaQ (Post 31416)

DLACZEGO JAKO PODROZNICY, TRZODOWNICY, BRUDASY I BAMBUSY NIE ROBIMY TRZODOWISK W MIEJSCACH DO TEGO PRZYSTOSOWANYCH.

Jakis kurwidol, polana, chujogora z dala od ludzi. Namiot itd. Koszty organizacji 0 PLN.

Cudujecie z jakimis domkami, osrodkami wczasowymi...

Zgadzam się. Trza się bawić tam, gdzie nie ma opcji zniszczyć własności publicznej ( czyli pod namioty z hektarami kibelka)

Dżolka 14.11.2008 20:46

Jest tylko mały problem. W takim terenie niektórzy mogą się zgubić i już nie odnaleźć :dizzy:A byłoby szkoda ;)

giziu 14.11.2008 20:50

Wtedy uruchamiamy akcję ZAGINIONY W AKCJI i dopiero robi się zabawa w chowanego


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.