Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Przyczepka pod moto (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=36023)

wojtekk 14.01.2021 14:24

A jak wygląda prędkość przelotowa z taką przyczepką? Nie jest to ograniczenie przepisami? Szukam ewentualnego minusa takiego rozwiązania (być może go tu nie ma).

Emek 14.01.2021 14:28

Max 80

Tomasa 14.01.2021 14:31

Cytat:

Napisał muszel72 (Post 713557)
Ta Lorries wygląda na uczciwie zrobioną ale cena biorąc pd uwagę, że drewna nie przewiozę zaporowa. Poza tym pewnie dopłata za alu, za wciągarkę, podporę itp

Też mi się podoba, alu felgi za dopłatą ale na zdjęciu są stalowe. Reszta w zestawie.

szarik 14.01.2021 14:51

Cytat:

Napisał wojtekk (Post 713559)
A jak wygląda prędkość przelotowa z taką przyczepką? Nie jest to ograniczenie przepisami? Szukam ewentualnego minusa takiego rozwiązania (być może go tu nie ma).

Wojtekk , przyczepka ma też swoje wady np. dobrze mieć kawałek dachu na nią coby nie gniła zbyt szybko , trakcja całego zestawu , ograniczenia prędkości , oplaty promowe itd . Ale ... czy mając moto + inne "śmierdzące" graty na niej i rodzinkę, czy znajomych na pokładzie będziesz grzał nie wiadomo ile bo limit pozwala? I ... ile razy w roku Ty , ja , Matjas :) czy inny czytacz tego wątku będzie z niej korzystał na baaardzo długim dystansie? Raz , dwa ... noo jak bogaty "skórczybyk" to trzy razy :) w roku , reszta to krótkie wypady 50-100 km dookoła komina.

Dubel 14.01.2021 15:18

Cytat:

Napisał szarik (Post 713568)
Wojtekk , przyczepka ma też swoje wady np. dobrze mieć kawałek dachu na nią coby nie gniła zbyt szybko , trakcja całego zestawu , ograniczenia prędkości , oplaty promowe itd . Ale ... czy mając moto + inne "śmierdzące" graty na niej i rodzinkę, czy znajomych na pokładzie będziesz grzał nie wiadomo ile bo limit pozwala? I ... ile razy w roku Ty , ja , Matjas :) czy inny czytacz tego wątku będzie z niej korzystał na baaardzo długim dystansie? Raz , dwa ... noo jak bogaty "skórczybyk" to trzy razy :) w roku , reszta to krótkie wypady 50-100 km dookoła komina.

Profile cynkowane ogniowo nie korodują tak łatwo mojej w tym roku stuknie 12 lat rdza wyskoczyła na zawiasach z tyłu i mocowaniu zaczepu, rdza powierzchniowa a stoi cały swój żywot pod chmurką. Myślę że Co najmniej drugie tyle przed nią. Plandeka trochę odbarwiona na dachu ale dalej miękka, cała bez uszczerbku przez te lata.

bukowski 14.01.2021 15:19

I mi się widzi. Potrzebuję takiej 2-3 razy w roku max, może jakaś spółdzielnia?

Melon 14.01.2021 15:30

Dubel twoja przyczepa z Świdnika jest robiona w Świdniku.A nie jak niektóre POLSKIE firmy mają w kraju tylko siedzibę.
W sumie 6km ode mnie.

wojtekk 14.01.2021 15:31

Cytat:

Napisał bukowski (Post 713577)
I mi się widzi. Potrzebuję takiej 2-3 razy w roku max, może jakaś spółdzielnia?

Ja myślę o wypożyczaniu. Grosze.

szarik 14.01.2021 16:03

Jeśli mieszkasz w mieście, miejsce w garażu ograniczone , to wypożyczanie jest jak najbardziej sensowne. Ja mieszkam na wsi i najbliższa wypożyczalnia to 20 km , mając przyczepkę w garażu, pakuję graty kiedy mam czas , ochotę itd. Wszystko zależy od warunków jakie każdy z nas ma . Mimo wszystkich za i przeciw , przyczepa dla mnie jest lepsza , tańsza niż bus do "brudnego" , okazjonalnego użytku.

matjas 14.01.2021 16:18

Cytat:

Napisał bukowski (Post 713577)
I mi się widzi. Potrzebuję takiej 2-3 razy w roku max, może jakaś spółdzielnia?

I będziesz przyjeżdżał do mnie na bimber wtedy? :) :Thumbs_Up:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.