Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Uklad paliwowy i wydechowy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Przeróbka pompy paliwa (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=95)

daniel_87 22.06.2008 00:40

no to przeczyszczę sobie wsio, wszystko kreci rozrusznikt też tylko jak wyłączę odbiorniki, sadze ze akumulator umiera tak jak gdzies wyczytałem na naszym forum ze ktos miał podobny problem. Jeszcze sprawdzę date produkcji akumulatorka moze jego kres nadszedl, ogolnie połączenia wyglądają na serwisowane bo są zasmarowane wazelinka lub smarem

dery 22.06.2008 17:27

Panie R2D2, czy do mnie w koncu poszla plytka?
ja rozumiem ze poczta strajkuje, ale nic jeszcze nie dostalem..
pozdroowka!
/dery/

podos 24.06.2008 15:54

Cytat:

Napisał R2D2 (Post 9508)
Oczywiscie ze mozemy , do ciebie wyslac zrodla ?, robilem w wordzie .
Daj mi namiary gdzie wyslac na PW.


hej,
braklo mi info w instrukcji ktore kable maja byc cienkie a ktore grube. Przylutowalem cienkie do malych lutów płytki a grube do dużych lutów.
Generalnie wartalo by tez opisac dlugosc kabli bo ciezko potem to upchac do "pleckow" jak sa za dlugie.

jestem w szoku jak bardzo iskrzy dzialajaca pompa bez płytki i jaki spokoj jest z ta z płytką. Jesli tylko okaze sie to trwałe to pompy maja dozywocie...

myku 03.07.2008 18:01

wracam z tym tematem gdyz wlasnie mam moja pompke ne stole i chce zabrac sie do jej tuningu.ale mam jeden problem.do zabezpieczenia elektroniki powinienem uzyc zywicy lub lakieru(jakiego?)nic takiego nie udalo mi sie zdobyc,gdyz mieszkam (jeszcze) w tak wspanialym kraju jak niemcy.panowie z branzy-stoiska-elektronicznego polecili mi klej epoksydowy,dwuskladnikowy i powiedzieli,ze nim moge zalac i tym samym zabezpieczyc elektronike przed wolgocia i woda.czy to prawda i czy nic nie zniszcze stosujac sie do tej rady???

podos 04.07.2008 09:30

ja pojechalem wszystko poksipolem. Dzialalo...

Przemo 05.07.2008 11:16

Cytat:

Napisał podos (Post 14163)
ja pojechalem wszystko poksipolem.

A ja podprowadziłem mamci lakier do paznokci:). Już się bała że orientacje zmieniam;).
Przy okazji podziękowania R2D2 za płytkę i konsultacje. Narazie wszystko działa po przejechaniu 500km. W przyszłym tygodniu czeka ją test na 5000 kilometrów.
pozdrawiam

abrasadera 26.07.2008 01:17

ze względu na zbliżającą się wielkimi kołami z wysp AT zapytam czy montować to rękodzieło R2D2 w mutorze co ma dopiero 16k przebiegu:confused: - czy też przebieg nie ma znaczenia i profilaktycznie to wlutować

Po drugie primo :) może ktoś się pochwali ile już z tym wynalazkiem przebył kilo - jakie spostrzeżenia tz jak się styki mają odciążone przez medżik płytkę- szczególnie beta testerzy powinni zabrać głos.....:lukacz:

rambo 26.07.2008 11:41

ja też chciałem zapytac po przebrnieciu przez stos postów. jak ona działa ta pompa z tą płytką. jakie jest zadanie tej płytki..? DZIEKI

majo 26.07.2008 16:50

Moja działa bdb:):):)

dj.1 26.07.2008 16:56

ta plytka robi ze Na stykach jest mniejsza iskra ale ze w ten sposob bedzie pompa dluzej zyla tego jeszcze nikt nie wie a wiec trza minimum 80.000 Km przejechac wtedy bedzie wiadomo. :oldman:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.