Africa Twin Forum - POLAND
>
Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT
>
Honda - inna niż AT & NAT
> Crossrunner czyli VFR800 X
Zaloguj się
View Full Version :
Crossrunner czyli VFR800 X
Artek
25.06.2026, 12:52
Ktokolwiek jeździł, ktokolwiek wie.
Wszystkie info mile widziane.
W imieniu kolegi:) pytam.
vBulletin v3.8.4, Copyright ©2000-2026, Jelsoft Enterprises Ltd.