ramires
16.06.2026, 09:15
Będąc na testach kilku ludków była ubrana w te kurtki, jeździli bez deszczówek w naprawdę ostrym deszczu.
Nie puściła im ta kurtka ani razu ogólnie - jedynie przez to, że mieli krótkie rękawiczki to do połowy przedramienia wdmuchało wodę
O ile mam pewne zobowiązanie do Rebelhorna to mocno spoglądam na tą kurtkę. Rozmawiałem z ludźmi sporo o tej kalahari i coraz bardziej mi się podoba.
Postaram się niebawem dostać egzemplarz do testów, aby się przekonać na własnej skórze.
https://motobanda.pl/sklep/produkt/kurtka-furygan-kalahari-sp
151068
Może ma ktoś z forum ją, to prośba aby się wypowiedział.
Nie puściła im ta kurtka ani razu ogólnie - jedynie przez to, że mieli krótkie rękawiczki to do połowy przedramienia wdmuchało wodę
O ile mam pewne zobowiązanie do Rebelhorna to mocno spoglądam na tą kurtkę. Rozmawiałem z ludźmi sporo o tej kalahari i coraz bardziej mi się podoba.
Postaram się niebawem dostać egzemplarz do testów, aby się przekonać na własnej skórze.
https://motobanda.pl/sklep/produkt/kurtka-furygan-kalahari-sp
151068
Może ma ktoś z forum ją, to prośba aby się wypowiedział.