Zaloguj się

View Full Version : Kurtka Furygan Kalahari SP


ramires
16.06.2026, 09:15
Będąc na testach kilku ludków była ubrana w te kurtki, jeździli bez deszczówek w naprawdę ostrym deszczu.

Nie puściła im ta kurtka ani razu ogólnie - jedynie przez to, że mieli krótkie rękawiczki to do połowy przedramienia wdmuchało wodę

O ile mam pewne zobowiązanie do Rebelhorna to mocno spoglądam na tą kurtkę. Rozmawiałem z ludźmi sporo o tej kalahari i coraz bardziej mi się podoba.

Postaram się niebawem dostać egzemplarz do testów, aby się przekonać na własnej skórze.

https://motobanda.pl/sklep/produkt/kurtka-furygan-kalahari-sp


151068


Może ma ktoś z forum ją, to prośba aby się wypowiedział.

Dzieju
19.06.2026, 05:33
Czemu ma służyć kaptur? Pomijając zasadę działania to ma dawać możliwość noszenia kurtki bez kasku?
Wysokie dopinane stójki do jazdy w zimie czy chłodzie to rozumiem , ale tu jakoś mi to nie gra.

ramires
19.06.2026, 06:43
Czemu ma służyć kaptur? Pomijając zasadę działania to ma dawać możliwość noszenia kurtki bez kasku?
Wysokie dopinane stójki do jazdy w zimie czy chłodzie to rozumiem , ale tu jakoś mi to nie gra.


Dzieju, w obecnych kurtkach zaczyna być trend aby móc tego używać jak normalnej kurtki podczas wyjazdu. Kaptur jest dopinany
Jak lało podczas testów to ekipa bardzo chętnie ściągała kask i montowała kaptur aby nie zmoknąć .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

matjas
19.06.2026, 08:24
Na pewno plus za kolor - mam dwie kurtki w takim kolorze i latem bardzo dobrze się to sprawdza a przy tym nie brudzi się jakoś mocno.
Natomiast odszedłem całkowicie od wiary w zespolone Gore bo latem zdechnąć w tym można a zwłaszcza membranę pod kurtką na deszcz. To drugie to już w ogóle jcprdl porażka.

ramires
19.06.2026, 08:35
Na pewno plus za kolor - mam dwie kurtki w takim kolorze i latem bardzo dobrze się to sprawdza a przy tym nie brudzi się jakoś mocno.
Natomiast odszedłem całkowicie od wiary w zespolone Gore bo latem zdechnąć w tym można a zwłaszcza membranę pod kurtką na deszcz. To drugie to już w ogóle jcprdl porażka.

Możliwe, że w przyszłym tygodniu będę mieć ją na testy.

Zobaczymy co to warte jest.

Póki co bazuję na opiniach ludzi z wyjazdu, którzy ją testowali.