View Full Version : Integracja Podlaska + urodziny Marka Sz 007
Czołem wszystkim .Jest pomysł na zorganizowanie sierpniowej imprezki.A mianowicie spotkanko odbyło by się w Sierpniu od dnia 14.08.2014 wieczorem do 17.08.2014 w miejscowości Płaska.http://www.plaska.pl/mapa/ Można z rodzinką jak i z dupeczką itd. Klimat rajdu podlaskiego ,tylko ze bez jazdy w terenie.Na miejscu jest boisko orlik,peindboll,łuki,kajaki, jeziorko i co dusza zapragnie ;).Ogromny plac nad jeziorkiem na namioty ,kampery itd koszt za 1 osobę to 10zł doba a dziecko 5zł doba parking na auta gratis.Integracja na MAXA .Jędruś może jakieś koszulki w stylu, laska na leżaku w bikini obok afra .Otwieram listę.A do tego dodam że 16-go są urodziny Marka Sz.007 (chłopaki on stawia ).Zapraszamy na PODLASIE!!!!!!!!!!!!1
1.Frog i rodzinka = 4 osoby
mareksz007
20.07.2014, 10:45
1.Frog i rodzinka = 4 osoby
2. Mareksz007
1.Frog i rodzinka = 4 osoby
2. Mareksz007
3. Śluza, być może z rodzinką. Mam córki 7 i 9 lat
Widzę ze na Podlasie nie ciągnie:)
Widzę ze na Podlasie nie ciągnie:)
ciągnie jak choliera, ale nie wiem, czy się ogarnę zaraz po urlopie z familią...
ja trzymam się swojej wersji....być na miejscu a nie przybyć to grzech :D:D:D:D:D zaraz prosto po pracy :DDD
1.Frog i rodzinka = 4 osoby
2. Mareksz007
3. Śluza, być może z rodzinką. Mam córki 7 i 9 lat
4. BABA + 1 wędka
Ponury-Zibi
24.07.2014, 00:47
1.Frog i rodzinka = 4 osoby
2. Mareksz007
3. Śluza, być może z rodzinką. Mam córki 7 i 9 lat
4. BABA + 1 + 2 wędki
5.Zibi z rodziną =4 osoby
Od 14 do 17 kupa czasu ,i ten czas mozna jakos zorganizowac.Mozna np:zrobic pol -dniowy splyw Czarna Hancza ( z atrakcjami).Powedkowac ,postrzelac,pogrilowac,moze nawet cos wypic (o ile Marek postawi hi,hi...a sklep obok czynny na wezwanie),mozna poplywac katamarem czy statkiem,zrobic wycieczke rowerowa,itp...Zreszta cos sie wymysli ale dobrze byloby wiedziec wczesniej.Tak wyglada to miejsce.
Fotka pewnie robiona dromem zwiadowczym z sondą na ryby:):).
mareksz007
25.07.2014, 08:06
Moja urodzinowa "chodzi", no właśnie warto wiedzieć ile przygotować by nie zabrakło
Fotka pewnie robiona dromem zwiadowczym z sondą na ryby:):).
Fotka to zrobiona przez swietej pamieci ( czy swietej to niewiadomo) Jurija Gagarina podczas jego zblizania sie do ladowania.
1.Frog i rodzinka = 4 osoby
2. Mareksz007
3. Śluza, być może z rodzinką. Mam córki 7 i 9 lat
4. BABA + 1 + 2 wędki
5.Zibi z rodziną =4 osoby
6.Ablos z familio-4osobniki
1 .Frog i rodzinka = 4 osoby
2. Mareksz007
3. Śluza, być może z rodzinką. Mam córki 7 i 9 lat
4. BABA + 1 + 2 wędki
5. Zibi z rodziną =4 osoby
6. Ablos z familio-4osobniki
7. Seba + Ania
Tak mysle co mozna zrobic na tym zlocie. I podaje przykladowe ceny.
Czwartek -przybycie a wiec grill (przynajmniej po 0,5 kg miesa roznego gatunku na osobe +salatka np:piemonteze)-koszt 20, napoje we wlasnym zakresie.
Piatek proponuje zrobic rajd rowerowo-kajakowo -pieszy (czyli 2 godz przejazd rowerami,potem przesiadka na kajaki okolo 3 godzinny splyw Czarna Hancza i kanalem augustowskim .pozniej 1,5 godzinna pielgrzymka brzegiem jezior i polowanie na niedzwiedzia.Koszt tego okolo 50zl za osobe (wypozyczenie kajakow i rowerow)Wieczorem mozna zrobic kociole (a jak bedzie wielu to potrzebny bedzie parnik)
W sobote kazdy robi co chce (plywa,opala lowi ryby,zbiera grzyby czy strzela w paintball -40pln 200kulek) W promieniu 200m metrow jest pizzeria ,bar i reustauracja oraz 3 sklepy.
Moze ktos ma jeszcze jakies propozycje ???
Hej
Jak wygląda opcja pokojowa,chodzi mi o przyjazd z małym dzieckiem,(0,5 roku)???
+Dabal +3wędki
Piatek proponuje zrobic rajd rowerowo-kajakowo -pieszy (czyli 2 godz przejazd rowerami,potem przesiadka na kajaki okolo 3 godzinny splyw Czarna Hancza i kanalem augustowskim .pozniej 1,5 godzinna pielgrzymka brzegiem jezior i polowanie na niedzwiedzia.
czyli swoich rowerów nie ma co brać bo same nie wrócą?
@Maćka
http://www.boracamp.pl/strona.php?action=cennik
Wyglada, ze jest opcja przyczepy campingowej.
Postaram sie odpowiedziec na wszystkie pytania i sugestie:
Macka-opcja pokojowa istniala ale juz zajete (moge sie dowiedziec 100m obok to byloby 2+maly?)
Sluza-co do rowerow to mozna wziasc bo jest czy przywiesc a moga na inne dni sie przydac
Gawron-Bora camp to inne pole w odleglosci 5 km.U mnie to http://www.ruszajwpolske.pl/kwatery/suwalszczyzna/augustow/6363,index.html
a strony nie mam czasu zrobic,ale z czasem.Jesli jestes przyczepa to prad,woda i scieki mam podlaczone.
Po za tym mam 3 namioty wojskowe i troche lozek -polowek to mozna tam kimac.
Tydzień temu w sobotę na BORACAMP nie dało się wcisnąć nogi.
Szczyt sezonu. Dobra pogoda. Wszystkie parkingi pod blokami opustoszaly. Jeszcze z tydzien i sie wyluzuje kazde pole w okolicy.
Hej Macka ,dla ciebie i bobasa odstąpię miejsce w domku:).
Brawo dla tego Pana! :Thumbs_Up:
Jak na razie widze to parnik nie bedzie potrzebny.
Powoli klaruje się przyjazd ekipy błotnej:D
mareksz007
05.08.2014, 19:07
No to mnie XR-a przywiezie. Tolek daruj parnik błoto przygotuj.
Z blotem nie ma problemu ale glebokosc tylko do 120cm
mareksz007
05.08.2014, 21:04
Trudno, dobre i takie, lakierków najwyżej nie pobrudzim.
Wyjątkowo wybieramy się sprzętami szosowymi, co by nie zardzewiały.
Dla mojej DR-y 100km w jedną stronę, to litr oleju i mogłoby zabraknąć:D
:)Hej, szykujta spanie bo wypadniemy wyściskać wasze gęby, a jako że Alicja wywodzi się z hrabioskiego rodu to w namiocie spać nie zamierza:D
Drogi Frogu ... Dziękujemy
Jeszcze nie byliśmy a już wszystkim dziękujemy, tacy już jesteśmy:haha2:
To pisałem ja Dabal:dizzy:
Siemka może i ja przystąpię do integracji :kumbaya::beer2:z rodzinką , będę starał się dotrzeć :at:gdyż nie zobaczyć tak doborowego towarzystwa :kumbaya:było by przynajmniej szkoda. A i darmowej urodzinowej :)wódki się nie napić to....(grzech).
Maciuś ale fajno!!!!!!!!!! Milion lat Was nie widziałam!!! Do zobaczonka!
:lobby::beer2::kumbaya::zdrufko::blues::drif::rule s::D:);)
jeszcze parę dni, i oby nie lało;)
Dabal wydaje Mi się ze deszcz w niczym nie przeszkodzi a pewnie JUBILAT będzie miał trochę więcej błota :))
Co wy z tym blotem:dizzy:
I nie lubię h....ej pogody :D
Jak bedzie 35 w cieniu to bedziesz blagac o bloto:) a w skrocie: Seba bedzie to i bloto sie znajdzie.
No tak ale Seba przyjeżdża na galowo:) , miałem na myśli ze chwilowe załamanie pogody nie zamąci klimatu spotkania
wasilczuk
12.08.2014, 10:12
Jeszcze nie wiem w jakiej kompilacji rodzinnej ale pojawię się.
Wasi/////
Ty to potrafisz zbudowac napiecie :-)
mareksz007
12.08.2014, 20:36
Porterówka się robi
Witam , jedzie ktos z Bielska P. okolic Bielska albo Białegostoku na moto? Z chęcio bym dołączył.... :)
wasilczuk
12.08.2014, 21:28
Jakie tam napięcie.
A znacie kawał o napięciu?
Nie?
To Wam powiem.
Na pięciu napadło dziesięciu.
Buhaha. Dobre nie?
Po prostu nic konkretniej nie mogę zaplanować. W ostateczności wsadzę dupę na afrę i przylecę sam bom ostatni raz siedział na niej na wiosennym.
Łał!!! widzę że moje plany się powiodą,. Miło ze chce się wam ruszyć dupska, oby się integrować.Ja też chciałbym uściskać wasze mordki.Więc do Piątku lub Soboty .KALUMNA BĘDZIE GRAĆ !!!!!!!!!!!!!!.Kto może niech przybywa, moc św.wody Marka SZ.007 postawi na nogi :D .
Witam , jedzie ktos z Bielska P. okolic Bielska albo Białegostoku na moto? Z chęcio bym dołączył.... :)
ja planuję polecieć na moto z Turośni Kośc. we czwartek
Szurpik, ja jadę w sobotę popołudniu jak reflektujesz.
wasilczuk
12.08.2014, 22:36
Szurpika chyba nie ma na forum ale Miszaa na pewno mu przekaże.
mareksz007
13.08.2014, 07:46
I ja mam w planach wyjazd w czwartek ok 18. Augustów omijam, gps nie mam, więc nie wiem o której dotrę.
Daj mi marek na priva numer, byc moze dolacze z gps i lampkami nocnymi, marzy mi sie porzadny off
I ja mam w planach wyjazd w czwartek ok 18. Augustów omijam, gps nie mam, więc nie wiem o której dotrę.
Marek czyżbyś z busolą i na azymut przyginał ? tz.na krechę
My startujemy w piątek około południa z Wasilkowa. Około 6 motocykli asfaltem:spac:
Sluza, Marek - polaczmy sily zatem... czwartek po 18 by pasowalo, z bagazem bede wiec blocko po kolana odpada, ale cala reszta jak najbardziej.
Podpowiadam jak dfojechac na Camperowe Pole (za sklepem Wilczka zobaczycie tablice Camperowe Pole 100m i to bedzie tam Plaska 51).W razie czego dzwoncie 691281708.
Wasil, ten iż w awatarze mnie zmylił :)
Sluza, Marek - polaczmy sily zatem... czwartek po 18 by pasowalo, z bagazem bede wiec blocko po kolana odpada, ale cala reszta jak najbardziej.
ze względu na to, że żonę z dzieciakami puszczam wcześniej, ruszam około 16, żeby im przed zmrokiem namioty rozbić.
Jadę tak: z Katrynki przez Czarną Wieś i bokami aż do Małowista potem na Trzyrzeczki i Wilkownię do Płaskiej
nie dacie rady wcześniej?
ze względu na to, że żonę z dzieciakami puszczam wcześniej, ruszam około 16, żeby im przed zmrokiem namioty rozbić.
Jadę tak: z Katrynki przez Czarną Wieś i bokami aż do Małowista potem na Trzyrzeczki i Wilkownię do Płaskiej
nie dacie rady wcześniej?
16 za wczesnie. Umowilismy sie na ok. 18. Powinnismy w jakies 3.5 -4 godziny dojechac.
mareksz007
13.08.2014, 22:02
ze względu na to, że żonę z dzieciakami puszczam wcześniej, ruszam około 16, żeby im przed zmrokiem namioty rozbić.
Śluza namioty Frog rozstawi może się nie w kur... , a i Tolek będzie miał dwa duże wojskowe już roztawione.
wasilczuk
13.08.2014, 23:02
U nas wyklarowało się. Będziemy od soboty rano do niedzieli wieczór. Dwa osobniki dorosłe i trzy młodociane kaskadery.
Wasil dawaj w piątek, bo atrakcje najlepsze ominiesz:blues::kumbaya::friday:.A w sobotę nie będzie z kim już gadać!!!!!!!!!!!!!!!!!
mareksz007
14.08.2014, 07:38
Będę spływał Czarną Hańczą jak ktoś chce się dołączyć to niezbędne graty do zabawy zabiera ze sobą maska, fajka pianka. Spływ w pław z prądem, ok 10km czyli 3-4 godz. Oczywiście na swoją odpowiedzialność.
to nie będzie kajaków? :-)
Spływ w pław z prądem, ok 10km czyli 3-4 godz. Oczywiście na swoją odpowiedzialność.
brakło kajaków , oj będzie się działo
Rodezjan
14.08.2014, 09:13
Znajdzie się miejsce na namiot dla dwóch przystojniaków?
Mamy ochotę się pojawić A. i A.
Frogu@@@ zapodaj coś o warunkach( tych dla matki z dzieckiem) ew.jalaś agroturystyka n
as interesuje
mareksz007
14.08.2014, 16:08
Kajaki będą, ale ja lubię bezzz. Miejsca pod namiot jest mnóstwo. Wiem, że Tolek przygotował spanie pod dachem i w namiotach wojskowych nie ma czym sie martwić. Widzim się na miejscu.
Ponury-Zibi
15.08.2014, 07:29
Nu pajechali .
Ola Boga co to bedzie.
Dojechali.dziekujemy wszystkim
Zapitalalem wracajac przygranicznymi szutrami, na jednym z zakretow pojawil mi sie niespodziewanie wielki potwor zniwiarski zajmujacy cala szerokosc drogi... wiec wyprostowalem prosciutko w pole... jak nawracalem to zobaczylem ze przejechalem nad rowem... czyli chyba lecialem? W jakiejs wsi na drodze przywital mnie wesoly prosiak i odnalazlem dwie kopalnie, co za dzien.... Mam nadzieje ze kulminacja imprezy nie bolala.
masz może gdzieś te foty z latawca z kamerki??
Ja mam cały czas zakwasy po meczu. Poza tym impreza git:bow:
robertG7
17.08.2014, 19:44
Wrzućcie jakieś zdjęcia
Seba, nie tylko Ty :) Również podziękował Wszystkim za integrację. Do następnego.
wasilczuk
17.08.2014, 21:01
Było grubaśno. Dziękujemy.
Ponury-Zibi
17.08.2014, 21:13
Drugi sobotni mecz w gałe to była masakra zakwasy mam do dziś .
Ostateczne ,,kumite,, w sobotnią noc to prawdziwa zagłada .
Dziękujemy z wspólne obcowanie ,naszym dzieciakom jak zwykle podobało się u Tolka.
Ciekawe kiedy kolejna edycja.
Pozdrowienia .Wiola i Zbyszek
Co tu pisać .Dzięki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziękujemy wszystkim. Pozdrawiamy.
Śluza z rodziną
Strasznie żałuję że byłem tak krótko. Krótko choć intensywnie. Dziękuję za miły wieczór.
Frog, ty przegrałeś w końcu tą muzykę?
Strasznie żałuję że byłem tak krótko. Krótko choć intensywnie. Dziękuję za miły wieczór.
Frog, ty przegrałeś w końcu tą muzykę?
ja tez sie pisze, szukalem Cie ale nie odnalazlem...
a tu fotki z telefona:
mareksz007
18.08.2014, 17:16
Dziękuję Wszystkim za wspaniałą atmosferę, prezenty, życzenia i super zabawę. To były moje najpiękniejsze urodziny.
My również dziękujemy za megapozywtywny weekend, miejscówka super, towarzystwo super, bar Wodnik - piździec!!! Chłopaki z BIałego po raz kolejny zorganizowali świetną integrację :bow:.
P.S. Pozdrawiam WIR, w sobotę II walne zebranie;)
a z innej beczki to wybiera się kto do Białej?
mareksz007
19.08.2014, 23:34
Kolesie przypomnieli mi o imprezie w Łomży http://www.mosir.lomza.pl/index.php?wiad=891
po przygotowaniach w Płaskiej muszę tam być i kurczę wystartować.
Pudła nie będzie, chyba, że konkurencja nie wyjdzie z wody lub popłynie nie w tym kierunku co trzeba.
Hehehehhe widze niezła wixa :D
Mam nadzieje że widzimy się na Podlaskim
Marku uważa co byś z tej wody jakiegoś telewizora nie wyłowił :D
Do Białej wybiera się całkiem zacna grupa ;)
Marku uważa co byś z tej wody jakiegoś telewizora nie wyłowił :D
Pitu pitu on teraz szuka tego pilota do tego cacka , a tak na marginesie Marek jak tam wyszły zdjęcia pożartej ŻABY
mareksz007
22.08.2014, 07:29
Szkoda, że w kamerce nie ma zooma bo całkiem przyzwoity film by był. Pół nocy 5 min. filmu zasysało na youtuba,
https://www.youtube.com/watch?v=hlZn55W21ZA
no to jeszcze ze kamery fociszcze.
ŁukaszBIA
22.08.2014, 11:50
Świetnie to wygląda.
Trzeba mi popracować nad kondycją przez zimę to w przyszłym roku się dołączę.
W przyszlym roku zrobimy kilka dyscyplin wiecej.
SzymonBBI
24.08.2014, 16:12
Ja się pisze na bule :D
W przyszlym roku zrobimy kilka dyscyplin wiecej.
jestem za dzień z życia rekruta Légion Etrangere. selekcja :)/od północy do północy
Ponury-Zibi
27.08.2014, 23:13
Ja też zainteresowany ,,OD PÓŁNOCY DO PÓŁNOCY,,
to świetny pomysł.
Tolek zaczynaj obmyślać .
Moze lepiej od rana do rana bo do polnocy to malo kto strzyma.
vBulletin v3.8.4, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.