Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 26.03.2021, 17:32   #11
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,032
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 12 godz 1 min 23 s
Domyślnie

1. Nie była - ugniatają samochody z betonem, kruszywem i innym materiałem. Na koniec jest planowane uzupełnienie tego co "utonie" i dowiezienie ładniejszego kruszywa po czym finiszowe walcowanie.
2. Solbet 24x24x59, ocieplenie 20cm. styro w ściany i podłogę, strop od dołu nad podwieszanym pewnie z 15-20cm. wełny w której chcemy poprowadzić rekuperację + 15cm. styro od góry i wylewka. Dom parterowy z poddaszem niemieszkalnym więc być może dołożymy jeszcze pomiędzy krokwie wełnę tylko po to aby "burdel" na górze nie zamarzał.
3. Stal zbrojeniowa coś około 3.700-3.900zł./tona, beton B20 - 260zł. a B25 z dodatkiem "zimowym" 280zł./m3, kruszywa: tłuczeń od 85zł./tona, mieszanka czyli drobny kliniec z pyłem 65-70zł./tona - rewelacyjnie się sama zagęszcza, pospółka i piasek 35-45zł./tona, piasek kopany ok. 45zł./tona ale osobiście za kruszywa, z uwagi na ilości i "kontakty" płaciłem ok.30% mniej - nie sponsoruję państwowymi pieniędzmi żadnej drużyny z Targowisk ale czasem niszczę "detergenty w szklanych opakowaniach" z prezesem kamieniołomu /prawie jak Daniel - też pije z prezesem i dlatego mamy upusty, on na apartamenty w Stolicy ja na tłuczeń z ...

Ps. Będzie pauza bo mi się ekipa zawinęła na inną budowę więc kolejne odcinki po Wielkanocy. Ceny powyżej podałem brutto.
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pompa ciepła dla szkodnika Pawel_z_Jasla Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu 14 28.09.2023 22:32


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.