Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19.03.2012, 21:48   #61
Foxio
 
Foxio's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Bielsko-Biała
Posty: 402
Motocykl: F 800 GS
Foxio jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 14 godz 35 min 12 s
Domyślnie

A ja z tego co wiem to większość ludzi wali tradycyjnie do Czestochowy i maja w du.. czyjeś ambicje polityczne. W końcu to rozpoczęcie sezonu. Msza w Czestochowie tez ponoć ma być, może nie dajmy sie zwariować politycznym idea organizatorów, chyba chodzi o to żeby dobrze rozpocząć sezon a nie słuchać następnego kazania o Smolensku. Amen
Foxio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.03.2012, 21:55   #62
daro


Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Rębków k/Garwolina
Posty: 96
Motocykl: BMW
Przebieg: Duży
daro jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 14 godz 51 min 44 s
Domyślnie

Impreza przygotowana profesionalnie
Ciekawe kto odprawi msze w niedziele o 12-tej, może też Pan Prezydent
daro jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.03.2012, 22:03   #63
piotreklodz
 
piotreklodz's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2011
Miasto: Kurowice
Posty: 545
Motocykl: Transalp 600
piotreklodz jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 1 dzień 5 godz 58 min 0
Domyślnie

A czy sądzisz że tego dnia wszyscy z klasztoru wyruszą na mazury zostawiając kartkę na bramie "dziś nie czynne, jesteśmy w Getrzwałdzie, wrócimy wieczorem"
piotreklodz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.03.2012, 22:05   #64
Foxio
 
Foxio's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Bielsko-Biała
Posty: 402
Motocykl: F 800 GS
Foxio jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 14 godz 35 min 12 s
Domyślnie

Tam sie nie jedzie dla Prezydenta. A msze sa co godzinę jakby co, wiec to chyba nie problem. Kazdy robi co uważa jak komuś po drodze na Jasna Góre pod Olsztyn to czemu nie, jego wola. Tylko ze Jansa Gora była od zawsze i będzie jedna i żadna polityka tego nie zmieni. I moim zdaniem nie jest na wyłączność ani pana Prezydenta ani Pana organizatora chyba jakoś na W. sie nazywa. To jest jeżdżenie na motocyklu a nie politykowanie i osobiście mowie takim zabawom stanowczo nie
Foxio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.03.2012, 22:32   #65
daro


Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Rębków k/Garwolina
Posty: 96
Motocykl: BMW
Przebieg: Duży
daro jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 14 godz 51 min 44 s
Domyślnie

Faxio, Ty chyba nie bardzo rozumiesz.
Jasna Góra jest jedna, ale.
Uroczyste Rozpoczęcie Sezonu im. Ks. Zdzisława Peszkowskiego organizował od samego początku Wiktor Węgrzyn Prezes Stowarzyszenia Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński. Pomysł na taki zlot wyszedł chyba od ks. Peszkowskiego , czy jak rozmawiali razem ze sobą. Nie wiem dokładnie. Ale na pewno jeden z nich lub wspólnie to wymyślili.
Teraz Pan Prezydent próbuje pogwałcić zasady panujące od samego początku i organizuje imprezę równoległą. Żeby zarobić i popsuć tą główną. Że tak jest wystarczy przeczytać harmonogram obu imprez . Podam tylko jeden przykład: o 21-tej Apel Jasnogórski , a tam koncert kapeli i sztuczne ognie.
Myślisz że to w porządku . Myślisz że to dobrze . Myślisz że to przypadkowe .
Faxio, każdy zlot czy impreza rządzi się swoimi prawami. Jeśli zostały one w tak perfidny sposób za 5 dwunasta pogwałcone , to dobrze że organizator nie chciał babrać się w tym gównie i przeniósł Rozpoczęcie Sezonu.
Faxio, może to złe porównanie i zły przykład ale. Jest Afrykańskie Rozpoczęcie Sezonu czy jakieś inne spotkanie i jak by ktoś z zewnątrz zaczoł Wam coś wprowadzać czego nigdy nie było i czego nie chcecie. Próbował zawładnąć zlot, podzielić Was, to co by zrobili organizatorzy i uczestnicy ?
Po mordzie mógłby dostać i na kopach wylecieć . Tak by się skończyło .
Faxio, jeśli się nie zgadzasz z tym co pisze i nie zdajesz sobie sprawy z prawdziwych intencji Pana Prezydenta to jedz na bazar Pana Prezydenta. Posłuchaj jego kazania.
Ja jadę na Gietrzwałd, bo chce godnie uczestniczyć we Mszy Świętej i słowa Bóg , Honor , Ojczyzna są dla mnie bardzo ważne.

Ostatnio edytowane przez daro : 19.03.2012 o 23:11
daro jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.03.2012, 23:41   #66
Foxio
 
Foxio's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Bielsko-Biała
Posty: 402
Motocykl: F 800 GS
Foxio jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 14 godz 35 min 12 s
Domyślnie

Po pierwsze nie Faxio. Wiem to taka literówka ale jednak jakoś razi. Po drugie myślę ze większość z nas robi to co kocha czyli jeździ na motocyklu. I jesli gdzieś jedzie to po to żeby przeżyć coś osobistego co mu sprawia radość i przyjemność. Wiec niesadzeń żeby ktoś jechał na Jasna Gore dla Pana W czy jakiegoś innego świętego, oczywiście doceniając wkład organizatora w taka imprezę i tego nie należy podważać. Ale może nie wycierajmy sobie gęby hasłami bóg honor i ojczyzna bo ostatnio to takie modne że jedynie ludzie jedynej i słusznej opcji to patrioci a reszta to banda głupoli i sprzedawczyków, epitetów można wymyślać bezliku. A nikt nie ma prawa na wyłączność do Katynia czy Smolenska i dopisywania do tego ideologi. Historia Polski zna więcej wielkich tragedii narodowych. Jest takie słowo tolerancja które strasznie trudno zrozumieć niektórym i wtedy właśnie dzieją sie takie cuda jak teraz. Obrażanie i dzielenie nas motocyklistów na tych lepszych i gorszych (patriotów i nie ).A kto komu każe iśc na ten bazar , koncert czy sztuczne ognie? Może po porostu to olać, zbojkotować itp itd a nie dopisywać do tego ideologi i jeszcze mieszać w to Boga. Tak jak kolega piotreklodz wcześniej napisał na pewno jakiś braciszek jednak zostanie za furta i dla tych niepokornych odprawi msze. Jeśli kogoś obraziłem to przepraszam, wyraziłem swoje subiektywne zdanie i ponoszę pełna odpowiedzialność za nie. A tak apropo to nie przypominam sobie żeby ktokolwiek dostał w ryj na jakimkolwiek zlocie AT ale może nie pamiętam w końcu stary już jestem Zastanowiło mnie jeszcze jedno stwierdzenie "jesli ktoś z zewnątrz" to dla kogo do tej pory był organizowany ten zlot? dla słuchaczy radia M czy dla motocklistów całego świata? Wszystkich motocklistów i tych lepszych i tych trochę gorszych i tych co wierzą i tych co nie ale chcą się czasami zamyślić nad tym co przyniesie życie
Foxio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.03.2012, 06:41   #67
daro


Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Rębków k/Garwolina
Posty: 96
Motocykl: BMW
Przebieg: Duży
daro jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 14 godz 51 min 44 s
Domyślnie

Zwracałem się do Ciebie tak jak się nazwałeś.
Jak widzę dalsza dyskusja nie ma sensu . Dodatkowo nie jest nie potrzebna w tym miejscu.
Ty dalej mało rozumiesz , a ja jestem za głupi żeby tłumaczyć .
Każdy pojedzie tam gdzie chce. Gdzie mu bardziej pasuje.
Ja jadę do Gietrzwałdu z potrzeby serca i żeby pobyć wśród ludzi którzy czują tak samo.
Uroczyste Rozpoczęcie sezonu od samego początku jest impreza dla wszystkich motocyklistów którzy chcą przeżyć ten dzień w sposób wyjątkowy z poszanowaniem tej imprezy i jej uczestników.

Ostatnio edytowane przez daro : 20.03.2012 o 07:26
daro jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.03.2012, 07:06   #68
Miras Sc
SOmalijczyk
 
Miras Sc's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2011
Miasto: SOsnowiec
Posty: 766
Motocykl: 1090 AdvR
Miras Sc jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 43 min 0
Domyślnie

I w ten oto sposób polityka i niezdrowe ambicje polityczno-religijne znowu podzieliły ludzi (tym razem motocyklistów). TO SMUTNE "A miało być tak pięknie ..."
Miras Sc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.03.2012, 07:31   #69
daro


Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Rębków k/Garwolina
Posty: 96
Motocykl: BMW
Przebieg: Duży
daro jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 14 godz 51 min 44 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Miras Sc Zobacz post
I w ten oto sposób polityka i niezdrowe ambicje polityczno-religijne znowu podzieliły ludzi (tym razem motocyklistów). TO SMUTNE "A miało być tak pięknie ..."
Czy nie myślisz że właśnie o to chodzi Panu Prezydentowi Częstochowy "dziel i rządż".
Jestem przeciwnikiem dzielenia Polaków, dlatego Panie Prezydencie nie przyjadę tego dnia do Częstochowy .
Do zobaczenia w Gietrzwałdzie.

Ostatnio edytowane przez daro : 20.03.2012 o 07:57
daro jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.03.2012, 08:56   #70
Wegrzyn
 
Wegrzyn's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Monschau / Radoszewice
Posty: 1,592
Motocykl: RD07
Przebieg: 42000
Wegrzyn jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 6 dni 13 godz 40 min 27 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał daro Zobacz post
Czy nie myślisz że właśnie o to chodzi Panu Prezydentowi Częstochowy "dziel i rządż".
Jestem przeciwnikiem dzielenia Polaków, dlatego Panie Prezydencie nie przyjadę tego dnia do Częstochowy .
Do zobaczenia w Gietrzwałdzie.
Jak tak czytam, co piszesz to raczej Ty na siłę chcesz tłumaczyć co jest dobre i słuszne. Moja propozycja jest taka, żeby zamknąć temat i niech każdy bez wylewania swoich złotych myśli sam podejmie decyzję.
__________________
Wegrzyn jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Tags
jansna góra 2012


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jasna Góra 2013 ATomek Imprezy forum AT i zloty ogólne 54 20.04.2015 22:17
Jasna Góra 2011 ATomek Imprezy forum AT i zloty ogólne 56 11.05.2011 08:40
Rozpoczęcie sezonu Jasna Góra 2009 Zoltan Imprezy forum AT i zloty ogólne 60 20.04.2009 22:18
Rozpoczęcie sezonu Jasna Gora Częstochowa 20.04 JOJNA Imprezy forum AT i zloty ogólne 30 28.04.2008 22:12


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.