Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > NAT - Nowa (przyszła) Królowa > NAT - Warsztat

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09.02.2021, 22:26   #211
Dario
 
Dario's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Dec 2018
Miasto: Lublin
Posty: 734
Motocykl: ATAS 1000 '18
Dario jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 22 godz 39 min 31 s
Domyślnie

Moj ATAS 1000 z końca 2018 też się załapał.
Wygląda na to że chyba wszystkie ATASy 1000 czeka ta płukanka....
Dario jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.02.2021, 23:46   #212
temek
 
temek's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Lublin
Posty: 328
Motocykl: tesco
Przebieg: 48kkm
temek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 dni 6 godz 7 min 31 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał areks Zobacz post
Dobrze rozumiem, że ta akcja nie jest zależna od miejsca i czasu zakupu motocykla?
Moja byÅ‚a kupiona w Szwajcarii, to muszÄ™ szukać na ich stronach czy polska „przywoÅ‚ywarka” wystarczy?

Nie ma znaczenia gdzie była kupiona. Jeśli sie po vin’e łapie na akcje to zrobisz w najbliższym Aso Honda.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
temek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.02.2021, 09:44   #213
WojtasA
 
WojtasA's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2020
Miasto: Piaseczno
Posty: 1,172
Motocykl: ATAS 1100 DCT
WojtasA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 3 dni 22 godz 20 min 8 s
Domyślnie

Rozmawiałem z Honda Plaza: naprawa polega na wyjęciu baku, wyczyszczeniu go w środku oraz na zamontowaniu dodatkowego wstępnego filtra który ma zapobiegać osadzaniu się tlenków cynku na dotychczasowym pierwszym filtrze. Zamówili już takie zestawy do moto które maja na stanie. Podobno czas oczekiwania może być około tygodnia. Czas naprawy około 3h. Już mnie zarejestrowali i maja dać znać jak tylko przyjedzie zestaw dla mnie - najwyżej wypożyczę przyczepkę. Napisze jeszcze o tych światłach dziennych.
WojtasA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.02.2021, 09:54   #214
hak71


Zarejestrowany: Dec 2019
Miasto: Piaseczno
Posty: 60
Motocykl: CRF1100 DCT
Przebieg: Rośnie
hak71 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 21 godz 38 min 58 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał WojtasA Zobacz post
Rozmawiałem z Honda Plaza: naprawa polega na wyjęciu baku, wyczyszczeniu go w środku oraz na zamontowaniu dodatkowego wstępnego filtra który ma zapobiegać osadzaniu się tlenków cynku na dotychczasowym pierwszym filtrze. Zamówili już takie zestawy do moto które maja na stanie. Podobno czas oczekiwania może być około tygodnia. Czas naprawy około 3h. Już mnie zarejestrowali i maja dać znać jak tylko przyjedzie zestaw dla mnie - najwyżej wypożyczę przyczepkę. Napisze jeszcze o tych światłach dziennych.
WojtasA Podobnie jak ja zglaszałem problem ze światłami dziennymi .Ale panowie z Honda Plaza twierdzą ze jestem pierwszym klientem który o tym wspomina. Może by się zgadać i coś wspólnie im temat świateł dziennych naświetlić. Bo inaczej zawsze będziesz tym pierwszym który o tym wspomina.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
hak71 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.02.2021, 10:06   #215
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,791
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 3 godz 40 min 28 s
Domyślnie

Honda Plaza. Słowa klucz .
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.02.2021, 12:02   #216
WojtasA
 
WojtasA's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2020
Miasto: Piaseczno
Posty: 1,172
Motocykl: ATAS 1100 DCT
WojtasA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 3 dni 22 godz 20 min 8 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał hak71 Zobacz post
WojtasA Podobnie jak ja zglaszałem problem ze światłami dziennymi .Ale panowie z Honda Plaza twierdzą ze jestem pierwszym klientem który o tym wspomina. Może by się zgadać i coś wspólnie im temat świateł dziennych naświetlić. Bo inaczej zawsze będziesz tym pierwszym który o tym wspomina.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
Dostałem taką odpowiedź:

Taki rodzaj usterki musi być zdiagnozowany w serwisie oraz podczas jazdy testowej gdzie rzeczony błąd wystąpi i zostanie potwierdzony przez mechanika lub doradcę serwisowego (ewentualnie udokumentowany za pomocą filmu przez użytkownika).
Po potwierdzeniu wystąpienia błędu otwierane jest zlecenie gwarancyjne i wysyłane do gwaranta (centrala Hondy w Polsce) i to on decyduje o ewentualnej wymianie/naprawie w ramach gwarancji.


Jak się zrobi ciepełko to nagram filmik i postaram się załatwić przy przeglądzie. Możemy się zgrać i zgłosić równocześnie albo podzielić się doświadczeniami.

Emek,
Jakie inne ASO w Warszawie byś polecił zamiast HP? Nie jestem jakoś specjalnie przywiązany emocjonalnie do nich...
WojtasA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.02.2021, 12:14   #217
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,791
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 3 godz 40 min 28 s
Domyślnie

W HP byłem raz. Pierwszy i ostatni. Wszystkie serwisy jak miałem Afrę robiłem poza ASO więc nie pomogę.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.02.2021, 13:29   #218
mateuszf


Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 12
Motocykl: ATAS 2021 DCT
mateuszf jest na dystyngowanej drodze
Online: 20 godz 4 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
W HP byłem raz. Pierwszy i ostatni. Wszystkie serwisy jak miałem Afrę robiłem poza ASO więc nie pomogę.
Mógłbyś powiedzieć co było tego powodem? Byłem tam 2 razy i mam mieszane uczucia. Raz było bardzo w porządku (zwykły przegląd okresowy), za drugim razem zauważyłem wykrecony bagnet z silnika, gdy motocykl stał już do wydania (może nawet już po myciu, nie wiem). Co polecasz w Warszawie zamiast ASO?
mateuszf jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.02.2021, 13:53   #219
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,791
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 3 godz 40 min 28 s
Domyślnie

Nie jestem z Wawy a mój kontakt z tym dealerem był jednostkowy i mam jednoznacznie złe wrażenie.
W moim przypadku nalali oleju sporo za dużo niż było trzeba. To tak prosta czynność że trudno ją spier..ić a im się jednak udało. Jakbym się nie skapnął to cholera wie jakie byłyby konsekwencje. Na szczęście sprawdziłem i zlałem nadmiar. To było dawno i nie ma sensu do tego wracać bo nie wiem jak wygląda obecna sytuacja choć z tego co słyszałem wczoraj od kumpla, który kupił tam kolejny motocykl wrażenia na bieżąco ma takie same jak ja w przeszłości.
Na serwis tam nie jeździ bo nie chce żeby mu moto spieprzyli. Mało tego mechanik w HP grzecznie mu odradzał wykonanie tam jednej czynności bo mu tylko mogą pojazd zepsuć .
Mam/miałem kilka motocykli w tym nowe Hondy kupione w salonie w PL (i nie tylko w PL) i nie jeżdżę do ASO bo im po prostu nie ufam. Dlatego nie będę polecał ASO ani tego ani żadnego innego. Jeżdżę gdzie indziej, gwarancję miałem zachowaną póki miałem pojazdy nią objęte bo nie ma obowiązku serwisu w ASO. Nie będę uprawiał publicznie reklamy, który serwis mogę polecić a jak ktoś chce pogadać zapraszam na pw.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.02.2021, 14:05   #220
honda_honda

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 506
Motocykl: nie mam AT jeszcze
honda_honda jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 3 godz 28 min 47 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał WojtasA Zobacz post
Rozmawiałem z Honda Plaza: naprawa polega na wyjęciu baku, wyczyszczeniu go w środku oraz na zamontowaniu dodatkowego wstępnego filtra który ma zapobiegać osadzaniu się tlenków cynku na dotychczasowym pierwszym filtrze. Zamówili już takie zestawy do moto które maja na stanie. Podobno czas oczekiwania może być około tygodnia. Czas naprawy około 3h.
Wydaje mi się trochę dziwne że naprawa polega na zapobieganiu objawom a nie usuwa przyczyny- to znaczy płuczemy , syf dalej powstaje więc dajemy dodatkowe sitko

Ostatnio edytowane przez honda_honda : 11.02.2021 o 16:06
honda_honda jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Akcja serwisowa Hondy CRF 1000 falcon500 Akcje serwisowe 52 27.12.2021 11:51
CRF 1100L - która ladowarke/prostownik wybrac Robin NAT - Warsztat 15 14.12.2020 19:03


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.