Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka > Buty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 14.09.2018, 11:36   #11
Natalia Cattiva
 
Natalia Cattiva's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 121
Motocykl: KTM LC4 / RD07a
Natalia Cattiva jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 19 godz 18 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marcinnn6 Zobacz post
do butów crossowych trzeba się przyzwyczaić, jak je pierwszy raz założyłem to nie potrafiłem za bardzo chodzić nie mówiąc o jeździe. Bo to przecież nic nie czuć. Nawet po pierwszych jazdach trochę żałowałem że nie kupiłem ADV tylko crosfajery. Ale po krótkim czasie, wyczułem temat i już tych paciaków turystycznych wogóle nie zakładam. I dłuższe jazdy też uskuteczniałem w tych butach i jest ok.
Buty crossowe nie sa do chodzenia, wiec miales prawo czuc sie w nich zle :P
Najbardziej chwale Gaerne SG (mialam jeden z pierwszych modeli), fakt do lekkich nie nalezaly, ale buty nie do zdarcia, podeszwa, klamry, wszystko solidne, nie raz uratowaly mi noge, a i w Bieszczadach przydaly sie przypadkiem do wdrapania na gore - nie mialam nic innego.

Buty na prawde solidne, czego nie mozna powiedziec o nowych FOXach czy O'neal - nie wiem skad ta cena skoro jakosc pozostawia wiele do zyczenia, maja miejsca bardzo niebezpieczne dla stopy (miekkie jak kapcie) klamry tez sie sypia i nie wiem za co te pieniadze sobie krzycza.. Tym bardziej ze ciezko wyobrazic sobie te buty po 2 sezonach..

Ciekawe zdaja sie byc Gaerne all terrain, tylko raczej nie sa pod samo kolano (maja 3 zamiast 4 klamerek)
Natalia Cattiva jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Tags
buty

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Buty Gaerne slafo Archiwum 23 22.10.2015 13:58
buty W2 z membraną firefighter80 Archiwum 26 12.03.2014 19:57


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.