Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23.11.2017, 19:51   #31
mirkoslawski
 
mirkoslawski's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Kielce
Posty: 1,656
Motocykl: Dziczyzna
Przebieg: ustalam
mirkoslawski jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 3 dni 12 godz 34 min 9 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gilu Zobacz post
Kiedy kupiłeś motor wytarowałeś naokoło świata,później offem naokoło Europy
Jesteś tak płodnym pisarzem że przegapiłem wątek o Alasce
Kiedy w końcu się gdzieś wybrałeś to zgubiłeś kolegę
i ch. ci do tego

ewidentnie masz ze mną problem - na ch.j ci chodzi - tego nie wiem. Po co włazisz w moje wątki? Jak ci tak bardzo przeszkadzam to nie czytaj a jak masz coś do mnei to na pw albo na telefon - albo osobiście bo przez klawisze to można sobie co najwyżej...
mirkoslawski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.11.2017, 19:56   #32
Gilu
 
Gilu's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Glisne
Posty: 960
Motocykl: RD03
Przebieg: posiada
Gilu jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 dni 2 godz 51 min 22 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał mirkoslawski Zobacz post
i ch. ci do tego
__________________
Świeć pomimo wszystko
Bierz przykład ze słońca
Ma w dupie,czy kogoś razi
Gilu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.11.2017, 20:26   #33
redrobo
 
redrobo's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: białystok
Posty: 2,626
Motocykl: ktm 640 adventure
redrobo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 4 dni 16 godz 56 min 16 s
Domyślnie

Wszyscy sie poprzyzwyczajali do adoracji, pochwal i zachwytow. Kiedy padaja slowa trafne, prawdziwe mimo, ze zaczepne mozna sprobowac sie do tego odniesc... Co juz facetowi nie mozna powidziec niczego niemilego?
redrobo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.11.2017, 20:45   #34
tyran
Kiedyś R.T70
 
tyran's Avatar


Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Częstochowa
Posty: 1,420
Motocykl: Była RD04
Przebieg: 120000+
tyran jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 5 dni 6 godz 2 min 44 s
Domyślnie

Haha. A myślałem że tą Alaskę to 4x4 chcesz robić.

Zaraz się okaże że zbierze się ekipa na 2018, a ty bez motocykla...
__________________
Serdecznie pozdrawiam.
Romek T.
tyran jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.11.2017, 20:52   #35
mirkoslawski
 
mirkoslawski's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Kielce
Posty: 1,656
Motocykl: Dziczyzna
Przebieg: ustalam
mirkoslawski jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 3 dni 12 godz 34 min 9 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał redrobo Zobacz post
Wszyscy sie poprzyzwyczajali do adoracji, pochwal i zachwytow. Kiedy padaja slowa trafne, prawdziwe mimo, ze zaczepne mozna sprobowac sie do tego odniesc... Co juz facetowi nie mozna powidziec niczego niemilego?
A co jest prawdziwe?! I jaki kontekst jest tego, co ten człowiek pisze po raz któryś o mnie ale nie do mnie, publicznie a nie w oczy? Ty dajesz sobie w oczy pluć?
Uwierz mi, że słowa prawdy, nawet najgorszej zniosę ale kłamliwe opinie i jakieś dziwne aluzje od kogoś, kogo nawet nie znam i kto nie zna mnie a pisze to publicznie, nie zwykłem traktować jako błogosławieństwa i to się nie zmieni. ok, to Twój kumpel i pewnie ma ich wielu na tym Forum więc nie mam ambicji stawać w szranki z wami, bo to tylko internet - nie zamierzam udowadniać niczego.


Bardzo cenię ludzi i wierzę tym, którzy potrafią poznać osobowość po czcionce, ocenić człowieka po paru linijkach, nie patrząc w oczy oczernić publicznie. To taka sól tej ziemi.

Zdrowia i błagam, bez odbioru w temacie mojej osoby i tego, co zrobiłem a czego nie zrobiłem. Niech pozostanę w oczach niektórych jako bajkopisarz o tematyce " właśnie wyszedłem z kibla" - szczerze mówiąc lotto mi to.
Na tym Forum jest jak w życiu - nie z każdym nam po drodze ale na tym Forum jest też masa ludzi, z którymi jest mi po drodze albo nawet jeśli nie po drodze, to sobie nóg nie podkładamy.
Pewnie co niektórzy żyją w takim świecie, że wszystkie plany realizują, nawet te ze skraja "marzeń" - tak trzymać Thumbs_Up:

Ok, kończę pieprzenie.
Bez odbioru.
mirkoslawski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.11.2017, 21:02   #36
Gilu
 
Gilu's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Glisne
Posty: 960
Motocykl: RD03
Przebieg: posiada
Gilu jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 dni 2 godz 51 min 22 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał mirkoslawski Zobacz post
A co jest prawdziwe?! I jaki kontekst jest tego, co ten człowiek pisze po raz któryś o mnie ale nie do mnie, publicznie a nie w oczy? Ty dajesz sobie w oczy pluć?
Uwierz mi, że słowa prawdy, nawet najgorszej zniosę ale kłamliwe opinie i jakieś dziwne aluzje od kogoś, kogo nawet nie znam i kto nie zna mnie a pisze to publicznie, nie zwykłem traktować jako błogosławieństwa i to się nie zmieni. ok, to Twój kumpel i pewnie ma ich wielu na tym Forum więc nie mam ambicji stawać w szranki z wami, bo to tylko internet - nie zamierzam udowadniać niczego.


Bardzo cenię ludzi i wierzę tym, którzy potrafią poznać osobowość po czcionce, ocenić człowieka po paru linijkach, nie patrząc w oczy oczernić publicznie. To taka sól tej ziemi.

Zdrowia i błagam, bez odbioru w temacie mojej osoby i tego, co zrobiłem a czego nie zrobiłem. Niech pozostanę w oczach niektórych jako bajkopisarz o tematyce " właśnie wyszedłem z kibla" - szczerze mówiąc lotto mi to.
Na tym Forum jest jak w życiu - nie z każdym nam po drodze ale na tym Forum jest też masa ludzi, z którymi jest mi po drodze albo nawet jeśli nie po drodze, to sobie nóg nie podkładamy.
Pewnie co niektórzy żyją w takim świecie, że wszystkie plany realizują, nawet te ze skraja "marzeń" - tak trzymać Thumbs_Up:

Ok, kończę pieprzenie.
Bez odbioru.
To tak sobie wkleję
__________________
Świeć pomimo wszystko
Bierz przykład ze słońca
Ma w dupie,czy kogoś razi
Gilu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.11.2017, 21:07   #37
voytas
 
voytas's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: depresja Gdańska
Posty: 505
Motocykl: XL600V
voytas jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 5 dni 14 godz 37 s
Domyślnie

W tym roku razem z ekipą przekulaliśmy po zachodnich stanach puszką około 8000 mil . Aby wykonać plan (od hotelu do hotelu czy inaczej od atrakcji do atrakcji) bywało bardzo męczące. Nie mając wiedzy autostrady bywają zaskakujące i wcale nie tak łatwe jeśli chodzi o przebiegi. Za parę lat na pewno tam wrócę, raczej solo , raczej na 2 kołach i wtedy będę męczył Mirmiła pytaniami (chodzi oczywiście o zakup), gdyż póki co mam dobrą metę tylko w New Jersey.
Naprawdę warto tam pofrunąć. Wszelakie atrakcje można ogarnąć turystykiem (2oo). Parę razy zdarzyło się że szafą wjechaliśmy w atrakcje dostępne tylko dla 4x4 i dramatu nie było.
PS
o tym gościu z Kalifornii gdzieś mi się obiło o oczy
__________________
jak nie teraz to kiedy?
voytas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.11.2017, 06:48   #38
Tank
 
Tank's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Zgierz
Posty: 1,377
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: duży :)
Tank jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 18 godz 39 min 9 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał mirkoslawski Zobacz post
A co jest prawdziwe?! I jaki kontekst jest tego, co ten człowiek pisze po raz któryś o mnie ale nie do mnie, publicznie a nie w oczy? Ty dajesz sobie w oczy pluć?
Uwierz mi, że słowa prawdy, nawet najgorszej zniosę ale kłamliwe opinie i jakieś dziwne aluzje od kogoś, kogo nawet nie znam i kto nie zna mnie a pisze to publicznie, nie zwykłem traktować jako błogosławieństwa i to się nie zmieni. ok, to Twój kumpel i pewnie ma ich wielu na tym Forum więc nie mam ambicji stawać w szranki z wami, bo to tylko internet - nie zamierzam udowadniać niczego.


Bardzo cenię ludzi i wierzę tym, którzy potrafią poznać osobowość po czcionce, ocenić człowieka po paru linijkach, nie patrząc w oczy oczernić publicznie. To taka sól tej ziemi.

Zdrowia i błagam, bez odbioru w temacie mojej osoby i tego, co zrobiłem a czego nie zrobiłem. Niech pozostanę w oczach niektórych jako bajkopisarz o tematyce " właśnie wyszedłem z kibla" - szczerze mówiąc lotto mi to.
Na tym Forum jest jak w życiu - nie z każdym nam po drodze ale na tym Forum jest też masa ludzi, z którymi jest mi po drodze albo nawet jeśli nie po drodze, to sobie nóg nie podkładamy.
Pewnie co niektórzy żyją w takim świecie, że wszystkie plany realizują, nawet te ze skraja "marzeń" - tak trzymać Thumbs_Up:

Ok, kończę pieprzenie.
Bez odbioru.
Szczerze mowiac, przeczytalem dwa razy i plucia w oczy nie zauwazylem. Wskaz moze w ktorym momencie to nastąpilo?

Wysłane przy użyciu Tapatanka
__________________
GS über alles!!!
Tank jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.11.2017, 08:23   #39
Nynek
 
Nynek's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2014
Miasto: Myślenice
Posty: 596
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Nynek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 3 dni 3 godz 19 min 28 s
Domyślnie

Mirek jestem bezstronny, ale to wygląda tak jakbyś sam rzucał sobie kłody pod nogi
i wszystkie proponowane opcje negujesz.
Nie wieżę, że z budżetem 30 tyś nie da się zrealizować tego przedsięwzięcia.
Dla mnie taka kwota to jest abstrakcja, można za to 8 razy zrobić Pamir lub tym podobne.
Mirek co do obawy o nieswój sprzęt to przypomnę CI, że swoim X-em ledwo się dotaśtałeś do kraj z uwagi na padające sprzęgło, także to żadna gwarancja bezawaryjności. Poza tym to są stany a nie jakieś afrykańskie zadupie.
Nynek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.11.2017, 08:43   #40
mirkoslawski
 
mirkoslawski's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Kielce
Posty: 1,656
Motocykl: Dziczyzna
Przebieg: ustalam
mirkoslawski jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 3 dni 12 godz 34 min 9 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nynek Zobacz post
Mirek jestem bezstronny, ale to wygląda tak jakbyś sam rzucał sobie kłody pod nogi
i wszystkie proponowane opcje negujesz.
Nie wieżę, że z budżetem 30 tyś nie da się zrealizować tego przedsięwzięcia.
Dla mnie taka kwota to jest abstrakcja, można za to 8 razy zrobić Pamir lub tym podobne.
Mirek co do obawy o nieswój sprzęt to przypomnę CI, że swoim X-em ledwo się dotaśtałeś do kraj z uwagi na padające sprzęgło, także to żadna gwarancja bezawaryjności. Poza tym to są stany a nie jakieś afrykańskie zadupie.
Masz racje. Może rzeczywiście spekałem samotnej podróży i szukałem usprawiedliwień? Teraz to bez większego znaczenia w sumie ale może trochę info z tego wątku dla tych, którzy planują podobne historie się jednak znajdzie
mirkoslawski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
26 maja -ktos chetny NUROFEN Umawianie i propozycje wyjazdów 0 25.05.2016 15:49


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.