Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Trochę dalej

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27.08.2008, 23:08   #11
Dnieprw


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rymanow
Posty: 36
Motocykl: RD04
Dnieprw jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 min 6 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał smigacz Zobacz post
Dnieprw jak w Beskid Niski nie pojadę na szkoleniówkę to chętnie do sąsiadów skoczę .Coś kole 10.09 powinienem wiedzieć .
Świetnie, jak bym jechał to i tak przez Przemyśl, wiec byśmy sie spotkali.
Podobno pare osób z Jasła i okolic sie wybiera, jak coś konkretnie bede wiedział to dam znać. Może całkiem fajny wyjazd wyjść
Dnieprw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.09.2008, 22:20   #12
ltd454
 
ltd454's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Białystok
Posty: 661
Motocykl: RD03
Przebieg: 116.000
ltd454 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 11 godz 40 min 17 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał felkowski Zobacz post
Na ostatnim zdjęciu po prawej jest Igor, prezydent klubu MC. Przyjechał 70 km z Drochobycza specjalnie żeby sie znami spotkać. Dodam, że wcale się nie znaliśmy z nim wcześniej. Przyjechał bo byli jacyś faceci z Polski na motorach. Chciał poprostu sie spotkać, pogadać, pokazać okolicę. Jest to dla mnie miłe zaskoczenie bo goście spod znaku MC kojażyli mi się raczej z napuszonymi facetami typu forma ponad treść. Może tam jest i biednie, ale ludzie są wspaniali...Jeden z napotkanych ludzi był dumny z tego, że jego ojciec służyli w Polskiej Armi. Mieliśmy wrażenie, że tesknią za czasami wspólnej historii.
PS
Igor zapraszał nas i naszych znajomych (czyli was wszyskich) na zlot 14 września. Organizują go w Truskawcu koło Drochobycza.
Już kilka razy wylewałem na tym forum słowa uznania dla Lwowskich i Drogobyckich MC i wkońcu znalazł się ktoś kto to potwierdził

program zlotu w Truskawcu skopiowany z ukraińskiego forum:

Замість території комплексу "Козацький Хутір", територія Трускавецького озера (траса
Трускавець - Борислав).
500 метрів від виїзду з міста Трускавець у бік міста Борислав
Програма:
Kurde nie ładuje mi się program imprezy. Dla potrzebujących rzucam linę http://www.motocykl.net/forum/index.php?showtopic=2059
W trzecim poście od góry jest napisany cały program imprezy, koszty i inne duperele

Ostatnio edytowane przez ltd454 : 01.09.2008 o 22:28
ltd454 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Lwów/Zakarpacie 26/6 do 1/7. Jaca GDA Umawianie i propozycje wyjazdów 2 20.05.2013 12:34
Jak rozśmieszyć Boga, czyli wakacyjnej wyprawy plan. Zakarpacie '11 hans Trochę dalej 19 20.09.2011 08:52
Zakarpacie Ukrainskie / północna Rumunia 13-19 Czerwca 2011 Jaca GDA Umawianie i propozycje wyjazdów 83 03.08.2011 22:51


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.