Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afryki

Wszystko dla Afryki Wszystkie nieoryginalne rozwiązania, które można zapakować do Twojego motocykla. Gmole, stelaże, kufry, sakwy, bagażniki, uchwyty, kanapy, modyfikacje zawieszeń, kierownic, gniazdka, GPSy, dynojety, bagstery i inne scottoilery...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30.03.2012, 15:58   #1741
jaro
 
jaro's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Dabrowa G.
Posty: 690
Motocykl: RD07a DRZ 400E
jaro jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 5 dni 9 godz 51 min 22 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krzyho0 Zobacz post
Czołem tak się składa że tą afryczkę oglądałem jakoś na początku i w tej cenie to tam nie ma po co jechać. Gość który kupił odemnie trampka widział ją na świeżo i miała na blacie 170tys. Jak ja ją oglądałem miała już 70tys. Nie odpaliła , akumulator dętka więc odsłuch darowałem. Rama w opłakanym stanie , wszędzie ogniska korozji nieudolnie zapędzelkowane, pod kanapą rudo. Ułamane jarzmo prawego lusterka przy pompie. Plastiki w kiepskim stanie porysowane i popękane zarówno z lewej jak i prawej strony. Kanapa popękana. Estetą nie jestem ale z czasem ramę pasowało by ogarnąć.
Nie żebym się czepiał ale jak kumpel stwierdził ,że ma na blacie 170tyś?Przecież przy 99999km licznik zeruje i znowu jest nówka
jaro jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.03.2012, 16:20   #1742
aciu
 
aciu's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: Gołańcz
Posty: 801
Motocykl: RD07
Przebieg: 71000 +
aciu jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 6 dni 9 godz 13 min 31 s
Domyślnie

http://allegro.pl/tarcze-hamulcowe-k...242292737.html

przyznać się czyje to
aciu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.03.2012, 17:57   #1743
kodanski
 
kodanski's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Szczecin
Posty: 62
Motocykl: RD07a
Przebieg: 33500
kodanski jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 19 godz 58 min 11 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krzyho0 Zobacz post
Gdyby ktoś chciał się fatygować do Tuszyna po tą afrykę
http://allegro.pl/honda-xrv-750-afri...210917071.html
to od razu mogę ostudzić jego zapał. Ja dymałem 300km na darmo ,a zaraz po mnie 2 kolesi ze szczecina.Rano cenił za nią 13500 i mało co się nie wpakowałem, teraz obniżył cenę na 12. Generalnie nie warto.Fotki są tak zrobione że dużo się z nich nie wypatrzy. Przebieg wyssany z palca, czyba że dołożyć 1 z przodu. Leżał na lewej stronie, wgniecony zbiornik, podrapana lewa owiewka miejscami ukruszona, wgniecona lewa chłodnica(nie cieknie) Na prawą stronę też coś było bo laga i plastikowa osłona są na dole zeszlifowane. Felga tylna 2000rok (opona z 2008 do jazdy) przednia felga z 1997 roku (opona 2005 rok do kosza). Na zbiorniku przy łączeniu z prawym boczkiem zdrapana lekko farba i wygląda spod niej niebieski kolor, w miejscu kontaktu ze zbiornikiem boczek czerwony. Stelaż kierunkowskazów ma ślady prostowania. Tłoczki hamulcowe w przednim kole wymagają czyszczenia. Kosz sprzęgłowy zdrowo napier.... , zdawcza jeszcze ujdzie, napęd ok. Brak ramki wydechu. Ja jazdy testowej nie odbyłem , z autopsii chłopaków ze szczecina wynikło że hałasuje 2 bieg. I pomyśleć że to wszystko przy przebiegu raptem 17tys hehhe
To ja jeden z tych chłopaków ze szczecina
Wszystko potwierdzam, a nam piwo się należy bo gdyby nie mój koleś albo godzine później bysmy przyjechali to chyba byście ją łykali
Znając życie koles znajdzie naiwnego.
kodanski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.03.2012, 18:57   #1744
Krzyho0


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Siedlce
Posty: 42
Motocykl: RD07a
Przebieg: 94000
Krzyho0 jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 18 godz 40 min 52 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał jaro Zobacz post
Nie żebym się czepiał ale jak kumpel stwierdził ,że ma na blacie 170tyś?Przecież przy 99999km licznik zeruje i znowu jest nówka
Jaro słuszna uwaga dopiero do mnie dotarło faktycznie afryka ma licznik do 99tys wiec musiało się gościowi zdrowo popierniczyć , może pomieszały mu się motory a ja nawet tego nie sprostowałem. Zaraz poprawię post.

Cytat:
Napisał kodanski Zobacz post
To ja jeden z tych chłopaków ze szczecina
Wszystko potwierdzam, a nam piwo się należy bo gdyby nie mój koleś albo godzine później bysmy przyjechali to chyba byście ją łykali
Znając życie koles znajdzie naiwnego.
Kodański słuszna uwaga chłopie macie u mnie browara przy okazji spotkania bo gdyby nie wy możliwe że bym ją wziął bo poczułem presję. Chwilkę później jak człek ochłonął i racjonalnie przemyślał temat dopiero dostrzegł te wszystkie detale. Niestety ten moto to zbiór wielu niewiadomych, zresztą sami widzieliście co to było warte. Coś tam musiało być skoro felga przednia zmieniona , plastiki zdrowo nadszarpnięte a praca silnika i kosza pozostawiały dożo do życzenia Na dobre wyszło.Bardzo głośno hałasowała ta skrzynia biegów? Wyszło to na jeździe próbnej czy przy zdjętej zębatce zdawczej?

Ostatnio edytowane przez majki : 02.04.2012 o 23:09
Krzyho0 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.03.2012, 19:19   #1745
kodanski
 
kodanski's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Szczecin
Posty: 62
Motocykl: RD07a
Przebieg: 33500
kodanski jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 19 godz 58 min 11 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krzyho0 Zobacz post
Kodański słuszna uwaga chłopie macie u mnie browara przy okazji spotkania bo gdyby nie wy możliwe że bym ją wziął bo poczułem presję .Niestety ten moto to zbiór wielu niewiadomych, zresztą sami widzieliście co to było warte. Coś tam musiało być skoro felga przednia zmieniona , plastiki zdrowo nadszarpnięte a praca silnika i kosza pozostawiały dożo do życzenia Na dobre wyszło.Bardzo głośno hałasowała ta skrzynia biegów? Wyszło to na jeździe próbnej czy przy zdjętej zębatce zdawczej?
Wałek był zjechany jak ruska k$%^^. Luz na zębatce zdawczej dużo większy niż u kumpla przy 100tys. 2. bieg wyszedł przy jeździe. Wszystkie wchodziły Ok a na 2. rzęziło okrutnie.
Do dziś się zastanawiamy dlaczego każda część widoczna miała nabity numer (może znakowanie jakieś).
kodanski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.03.2012, 19:33   #1746
Krzyho0


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Siedlce
Posty: 42
Motocykl: RD07a
Przebieg: 94000
Krzyho0 jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 18 godz 40 min 52 s
Domyślnie

Ja zwróciłęm uwagę na niebieski kolor pod zdartą farbą na zbiorniku i myślałem że może zbiornik był przemalowany z niebieskiego ale kilka dni temu oglądałem świeżo zakupioną afrykę z 2000 roku i tam sytuacja była ta sama. Roczniki moto te same 2000-2001 kolor czarny. Czyżby Honda dawała niebieski podkład na zbiorniki?
Krzyho0 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.03.2012, 19:38   #1747
kodanski
 
kodanski's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Szczecin
Posty: 62
Motocykl: RD07a
Przebieg: 33500
kodanski jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 19 godz 58 min 11 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krzyho0 Zobacz post
Ja zwróciłęm uwagę na niebieski kolor pod zdartą farbą na zbiorniku i myślałem że może zbiornik był przemalowany z niebieskiego ale kilka dni temu oglądałem świeżo zakupioną afrykę z 2000 roku i tam sytuacja była ta sama. Roczniki moto te same 2000-2001 kolor czarny. Czyżby Honda dawała niebieski podkład na zbiorniki?
O to ja już za cienki jestem by to wiedzieć, w sumie ja to miałem kasę a kolega ogladał i decydował. Tak naprawdę to powtarzam za nim
kodanski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.03.2012, 12:23   #1748
Szpilon


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Szczecin
Posty: 136
Motocykl: RD07a
Szpilon jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 2 godz 16 min 36 s
Domyślnie

Dopowiem swoje dwa słowa o Afryce z Tuszyna: kompletna kupa! Potwierdzam co napisane wcześniej.
Szpilon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.03.2012, 18:51   #1749
KML
 
KML's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa/Natolin
Posty: 1,519
Motocykl: nie mam już AT
Przebieg: 99999
KML jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 20 godz 53 min 17 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał mateusz Zobacz post
Kolego opłać może składkę i wtedy w dziale "Sprzedam" założysz sobie temat, gdzie będziesz sprzedawał swoje rzeczy.
__________________
BMW R1150R
Jawa 250 353 `58r
KML jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.04.2012, 19:10   #1750
Mirek Swirek
BANDA LUBLIN
 
Mirek Swirek's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Lublin
Posty: 3,950
Motocykl: RD04
Przebieg: Kręcony
Mirek Swirek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 3 dni 14 godz 43 min 12 s
Domyślnie Arrow Auspuff

http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeige.../honda/u614570
Mirek Swirek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
[Dla Afrykańczyka] Znalezione na allegro i ebay i innych Mucha Wszystko dla Afrykańczyka 1856 16.02.2024 16:14
NAT - Znalezione na Allegro, Ebay lub Olx. tommi Gadżety / wyposażenie 9 27.05.2017 01:04
Znalezione na allegro,ebay i innych... HRABIA z Krosna Wszystko dla Afryki 29 21.01.2017 18:25


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.