Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16.05.2008, 21:01   #1
ltd454
 
ltd454's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Białystok
Posty: 661
Motocykl: RD03
Przebieg: 116.000
ltd454 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 11 godz 40 min 17 s
Domyślnie «Адреналин 2008»! Zlot w Łucku 22- 25 maja

Część grupy lubelskiej wybiera się na międzynarodowy zlot «Адреналин 2008»! w Łucku na Ukrainie. Łuck znajduje się 140km od przejścia granicznego w Dorohusku. Nigdy nie byłem na tej imprezie, ale po doświadczeniach z tamtego roku z innych imprez na Ukrainie mam nadzieje, że będzie równie zajebiście.
Skrócony program imprezy:
Czwartek 22.05.
-przyjazd
-wycieczka po mieście
Piątek 23.05
-12-15 parada
-18 konkursy, koncerty
Sobota 24.05
-11-wyjazd do domu dziecka w Kiwercach
-13- zwiedzanie zamku w Łucku i pokaz walk rycerskich
-18-koncert
-24- fajerwerki
Niedziela 25.05
-niespodzianka od organizatora i dzida do domu leczyć kaczora


Miejsce imprezy- ośrodek Sołnyszko 5km za Łuckiem po drodze na Równe. Wieś Garazdża. база отдыха «Солнышко», (5км в направлении Ровно) с. Гаразджа.



Więcej info zamieszczę jak dodzwonię się do organizatora.
Z grupą Lublin mamy w niedziele ustalić szczegóły odnośnie wyjazdu.
Jeżeli ktoś nie jedzie na zlot MarQsa do Kletna i ma chęć wyskoczyć na Ukrainę to może podłączyć się do nas.

Info po rosyjsku na http://www.bikers.net.ua/
ltd454 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.05.2008, 15:57   #2
ltd454
 
ltd454's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Białystok
Posty: 661
Motocykl: RD03
Przebieg: 116.000
ltd454 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 11 godz 40 min 17 s
Domyślnie

Zlocik można powiedzieć, że się udał. Wyjechaliśmy w czwartek rano z Duzersem na granicę do Dorohuska, a wyjechaliśmy na granicy w Zosinie, tu doleciał Majo i razem przekroczyliśmy Bug. Po wymianie kasy szybkie tankowanie pod korek (paliwko na UA teraz juz jest po ok. 6 hrywien gdzie we wrześniu było po ok. 4.20 hrywny) i dzida na Łuck. Na miejscu okazało się że jesteśmy pierwszymi uczestnikami zlotu i nie ma nawet jeszcze w wszystkich organizatorów. Ja poleciałem odwiedzić znajomych w Równem, Majo polecaiał do domu, a Duzers rozpoczął integrację z chłopakami z klubu, zameldował nas w wypasionym domku i zfotkał okoliczne kibelki i teren zlotu. Szybko nadszedł wieczór i ze wszystkimi zlotowiczami (około 30) pojechaliśmy taksówkami do miasta na koncercik w knajpie Majdan. Byłoby wszystko ok gdyby nasz kierowca taksówki nie wjechał na prawie półmetrowy krawężnik. W efekcie bliskiego spotkania z owym krawężnikiem została popsuta opona tak że można było włożyć pięść, pogięte drzwi, błotnik i obite głowy o dach taksówki. Nie wiadomo skąd pojawiła się druga taksówka wsiedliśmy szczęśliwi, że nie będziemy musieli stać na deszczu i moknąć czekając na wymianę koła jedziemy. kPo przejechaniu ilku kilometrów silnik taksówki odmawia posłuszeństwa i staje w środku miasta. Okazuje się że to drobna sprawa i po kilku minutach postoju dojeżdżamy do restauracji Majdan. Na miejscu są już wszyscy i możemy rozpocząć pełna integrację ze zlotowiczami i lokalnymi dziewojami. Integracja przebiegła prawidłowo o czym może świadczyć fakt, że do pokoju nr 13 trafiłem koło 7 rano bardzo zmęczony. Piątkowy poranek przeleciał pod hasłem "wódko pozwól żyć" i już koło południa raczyłem się ukraińskim piwkiem dla zabicia oznak czwartkowej integracji. Później była parada i koncerty do nocy. W sobotę rano wyjazd do domu dziecka w Kiwercach tam kilka piosenek w wykonaniu dzieciaków, prezenty zorganizowane przez klub, jazdy na moto. Następnie przejechaliśmy do zamku w Łucku na zwiedzanie i pokaz walki rycerzy. Po powrocie na teren zlotu znowu kocerty, konkursy. Wieczorem dojechali Suchy i Sławek z grupy Lublin, Prezes na Hornecie i Batman, chłopaki z podlasia. Później był zajebiaszczy streptease w wykonaniu pięknych pań i fajerwerki. Niedziela rano to już tylko szybkie leczenie kaczora i dzida na granice. Na granicy stanie około 2 godzin i już jesteśmy w PL.
Mam nadzieję, że ci których udało mi się namówić na wyjazd są zadowoleni, ale ja na ten zlot więcej nie pojadę. Nie mówię, że mi się nie podobało, bo podobało mi się. Spotkałem wielu znajomych z poprzednich ukraińskich zlotów, mojego przyjaciela Antona z Charkowa z którym w zeszłym roku jeździłem razem po Krymie, poznałem nowych ludzi.
Na ukraińskie zloty lubię jeździć dlatego, że tam jest zawsze dobry klimat o jakim w Polsce możemy tylko pomarzyć. Świetni, otwarci ludzie na różnych maszynach, motocykliści z krwi i kości. Na tym zlocie tego już brakowało. Było jak u nas. Wszystko drogie jak cholera i organizatorzy nastawieni na zarobek.

Za kilka lat trzeba będzie jeździć na zloty do krajów gdzie nie dotarła jeszcze zepsuta europa zachodnia? Tylko gdzie takie znaleźć ?

Fotki z imprezy- http://picasaweb.google.com/DaroLtd454/Adrenalin2008Uck
http://picasaweb.google.com/A.Shamma...nalin2008Lutsk
ltd454 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.05.2008, 22:17   #3
majo
 
majo's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: 816
Posty: 4,369
Motocykl: XRV 650:)
majo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 2 dni 19 godz 23 min 50 s
Domyślnie

Ładnie ładnie sie zabawiliście
majo jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.05.2008, 23:33   #4
misiak
 
misiak's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: SinCity
Posty: 448
Motocykl: już nie AT :( jest TT955i
misiak jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 5 dni 8 godz 27 min 40 s
Domyślnie

lvivskije
__________________

misiak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.05.2008, 20:47   #5
ltd454
 
ltd454's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Białystok
Posty: 661
Motocykl: RD03
Przebieg: 116.000
ltd454 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 11 godz 40 min 17 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał misiak Zobacz post
lvivskije

Znasz Lvivs'kux chłopaków Dobra ekipa
ltd454 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Białoruś maj 2014 czyli Пo слядах продкаў spider2you Trochę dalej 28 28.11.2015 21:33
Zlot AT Litwa- 10-12 maja 2013 Wilno i akalicy ltd454 Imprezy forum AT i zloty ogólne 34 28.05.2013 09:09
URAL Урал Południowy Feel Przygotowania do wyjazdów 1 13.08.2012 02:01
Мурманск город-герой [2011] 7Greg Trochę dalej 24 26.06.2011 00:05
Zlot AT na Węgrzech - 01-04.05.2008 ramires Imprezy forum AT i zloty ogólne 70 08.05.2008 21:56


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.