Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Kwestie różne, ale podróżne.

Kwestie różne, ale podróżne. Jak nic z powyższego o podróżowaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07.06.2011, 07:08   #31
Pastor
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Juz po czadzie zjebani jestesmy we dwoje rozwijam droge na pd zach od jutra juz powrot mam tu wlasnie burze nastepnymrazemzrobimy takierzeczy we 2 samemu r bywa

Cycat dosłowny - chyba mu ta burza literki zaburzyła. Ponoć jeziorko Chad wyschło i brzeg cafnął sie dość daleko. Ostatnie 100 km miał niezłą rzeźnię zeby sie przebić.

  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.06.2011, 07:24   #32
Pastor
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Wczoraj dał cyne że jest jakies 400 km przed Lagos. Skończyła sie pustynia, zaczęła sie puszcza. Zrobiło się totalnie zimno - jakieś +24°C w górach, troche deszczy, troche wichrzy, trochę burzy. Chciało go porwać razem z namiotem, ale nabrał wprawy i złapał sie trawy
Na drogach dzikie rodeo - ciężarówki na trzeciego w obie strony i ogólnie jest wesoło az do posrania.
Jest chyba jedynym białym jakiego tambylcy widzieli na motórze, ale (a może własnie dlatego) są silnie sympatyczni
Ot kolejny dzień w podróży. Przepraszam - w Podróży

Zdrowiście
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.06.2011, 08:31   #33
Pastor
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Zatoka zrobiona nigeria benin togo teraz jestem przed uagadugu to burkinia za 3 dni bamako susze sie po dzungli rekawice w dziurach moto ok ja też znowu bez wizy

To dokładna zrzutka wczorajszego SMSa. Dam wam troche przecinków i kropek - sami musicie powstawiać we własciwe miejsca

Proszę: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,...............

Jakby zabrakło to dajcie znać
Zdrofia
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.06.2011, 07:19   #34
Pastor
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Przejechałem 350 km drogami 3 kolejności odśnieżania i to ze jestem cały to cud jestem tak głupi jak twardy bez wizy na granicach kopary opadały dalej senegal

Poniżej zestaw przecinków i kropek do samodzielnego montażu:
.............
,,,,,,,,,,,,,,

Poza tym siedział u Gastona, a dzisiaj ciśnie dalej
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.06.2011, 08:25   #35
Elwood
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

W międzyczasie Lupi zrobił szybki test na obecność pasożyta malaryjskiego, bo niejakie dziwne okoliczności zaszły.
Czarna, jak smoła pielęgniarka powiedziała mu, że ma kwaśną krew.
To skutek wielokrotnego podnoszenia moto, przy temperaturze 70 st w piachach sahelu.
Granicę z Senegalem przekroczył w znanym już sobie stylu. Pojechał obok posterunku granicznego. Obok, to znaczy tak, poza zasięgiem wzroku.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.06.2011, 21:14   #36
Pastor
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Obesrał jakiś malijski baobab aż po czubek, ale nażarł się prochów i jakoś drzyzgawicę opanował.
Poza tym: "...jest gut jestem przed rosso w senegalu malo dzis nie rozjechalem chlopaka na targu i koze jutro maure znow kurwa jestem bez wizy"
Znaczy się nadal wprowadza nowe standardy ruchu bezwizowego.

  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.06.2011, 07:06   #37
Elwood
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Ta chemia antysraczkowa, to cola była.
Do Senegalu, tylko France bez wizy mogą śmigać a i jakiś erzatz CdP potrzebny zdaje się.
Notabene, po zmianie lokalizacji Dakaru, gorzej dzieje się w tym kraju.

Poważnie pisząc odetchnę, kiedy Lupi dotrze do Maroko. W zeszłym roku, (prawdopodobnie w wypadku) zginął w Senegalu Medard Formela, znany w światku cavaraningu, samotny podróżnik. Wracał z Mali przez Togo, Burkinę...
W planach miał azję Centralną, ale wybrał Afrykę.
http://www.polskicaravaning.pl/pl/ne...e-przez-afryke
Rozmawialiśmy o jego planach w 2009-tym.

Jeżdżącym w grupie w tym regionie jest bezpieczniej. Dużo bezpieczniej...
Miejmy tego świadomość.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.06.2011, 07:23   #38
Pastor
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Jestem w okolicach layoune jutro juz pod agadir wieje okrutnie 25st potem juz maroko moze jest tam kto z naszych mysle o atlasie dolna drogapozdrodlawszystkich

Se powstawiajcie: ..................... ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


A właśnie - jest we wzmiankowanej okolicy ktoś z naszych? (coby mógł flaszką poczęstować? )

Zdrowia
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.06.2011, 13:52   #39
Pastor
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Leci na Ouarzarate - dostał od Sambora namiary na baze gdzie ekipy mototurystowe wysyłają i zmieniają opony w trakcie smigania po okolicznościach.
Może trafi cos dla siebie bo ponoć mu się z wolna kapcie kończą. Gorzałe tez tam powinien dostać, więc jest szansa że jakoś przetrwa

Zdrowia

  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.06.2011, 07:49   #40
Pastor
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Wczoraj atlas dzis marakesz jutro fez ośka klepie jak stara kobieta kukne se na nią w europie leze pod oliwka i sie opierdalam. Moze padać idzie burza

Proszsz: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ...............

Zdrowia


P.S.
Z mojej strony to tyle jesli chodzi o transmisję. O dzisiaj przez 3 tygodnie będę poza netem.
A potem się zobaczy
  Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Najlepsza Afryka myku Inne tematy 90 19.02.2018 19:54
DR 800BIG vs AFRYKA duff Inne - dyskusja ogólna 64 29.11.2011 13:24
Afryka Lupus Przygotowania do wyjazdów 8 26.03.2011 11:33
A jak nie Afryka to co ? paku Inne tematy 72 06.05.2010 14:19


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.