Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31.07.2011, 23:03   #201
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,024
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 3 dni 20 godz 58 min 24 s
Domyślnie

przeczytałem i wiem tylko jedno ktoś jest zawiedziony ze nie wygrał w jakimś konkursie,

oczywiście głupio mi ze musiałem to czytać, a jednocześnie wstyd ze znika gdzieś ta bezinteresowna pomoc z której jestem dumny jako Afrykanin,
oby ta bezinteresowność nie zaginęła całkiem
pozdrawiam was serdecznie
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.08.2011, 09:13   #202
puszek
 
puszek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 4 godz 41 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał pałeł Zobacz post
oczywiście głupio mi ze musiałem to czytać, a jednocześnie wstyd ze znika gdzieś ta bezinteresowna pomoc z której jestem dumny jako Afrykanin,
oby ta bezinteresowność nie zaginęła całkiem
pozdrawiam was serdecznie

Pałel ...widziałem Cie w akcji, zresztą nie pierwszy raz.....w sytuacji beznadziejnej, walczyłeś jak lew by Twoi towarzysze podróży mogli dotrzeć do obozu na Szuter Party...Przemknęliśmy bokiem, i przyznam sie ,że odetchnąłem z ulgą, gdy ostatni z WAS wyspindrał się pod ten krowi wygon..Nie wyobrażałem sobie ,ze mógłbym jeszcze z siebie wykrzesać siły by wam pomoc. Potem na metry przed szczytem , dysząc w trawie widzieliśmy wasze światła i dalekie odgłosy walki.SZACUN KOLEGO..Mogłeś odkręcić i być na szczycie bez żadnego problemu... A pomogłeś się wycofać innym... Proszę nie , pieprzcie już o tym konkursie..To nie ma żadnego znaczenia.. Był czy go nie było... Wróci Sambor to dostanie w ryj lub komuś innemu da i temat zniknie...
Szkoda by takie pierdoły zasłaniały to co jest tutaj najważniejsze.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg P1020558.JPG (154.8 KB, 437 wyświetleń)
Typ pliku: jpg P1020560.JPG (169.5 KB, 436 wyświetleń)
Typ pliku: jpg P1020557.JPG (160.2 KB, 437 wyświetleń)
puszek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.08.2011, 09:26   #203
graphia
 
graphia's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Gdynia teraz
Posty: 3,424
Motocykl: kryzys.
Przebieg: 48 lat
Galeria: Zdjęcia
graphia jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 6 dni 5 godz 31 min 34 s
Domyślnie

szuter party? kurna... gdzie tu szuter na tych zdjęciach
graphia jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.08.2011, 09:46   #204
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,024
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 3 dni 20 godz 58 min 24 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał puszek Zobacz post
Szkoda by takie pierdoły zasłaniały to co jest tutaj najważniejsze.



nie ukrywam ze w głębi ducha liczyłem na wasza pomoc bo było ciężko ale co tam dotarliśmy do naszego mont ewerestu
udało się i to jest ważne dla chłopaków z którymi walczyłem to ten błotny kawałek mógł być wyprawa roku
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.08.2011, 23:59   #205
korba


Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 13
Motocykl: RD03
korba jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 12 godz 28 min 34 s
Domyślnie

daliśmy radę !!

akurat tutaj wspinamy się z moją tenerka

ps dodałem kilka fotek w wątku szuter party
korba jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.08.2011, 12:18   #206
seven007
 
seven007's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Kraków
Posty: 12
Motocykl: RD04
seven007 jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 godz 3 min 39 s
Domyślnie

Pozwolę sobie wyrazić swoje zdanie. Biorąc pod uwagę, że w najbliższym czasie będę miał do czynienia z amatorskim dziennikarstwem, z ciekawością czytałem posty w tym temacie.
Moim zdaniem Mariusz Ignatowicz nie powinien sie tak zachować, jego zachowanie nie mieści się w moim wyobrażeniu dziennikarza, jak też właściciela pisma za które płacimy, ( sam mam prenumeratę) pomijam relacje koleżeńskie. Jako właściciel pisma miał prawo rozstać się z samborem, jak też sambor miał prawo zrezygnować z pracy! Nie powinni sie z tego tłumaczyć ale powinni poinformować. Konkursy powinny być doprowadzone do końca. Wasza dyskusja momentami jest ciekawa,ale czasami nie wiem co autor miał na myśli. Radził bym pisać, mniej emocjonalnie, chyba że ktoś ma powody, i umie to obronić, wyciąganie rzeczy typu ... a jak mi było źle, to nikt mnie nie bronił ...odnoszenie sie do zdarzeń z przeszłości, świadczą o poziomie tej osoby
seven007 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.08.2011, 15:23   #207
zoien


Zarejestrowany: Apr 2011
Posty: 6
Motocykl: RD03
zoien jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 godz 30 min 15 s
Domyślnie

Elwood,
Nie żalę się, bo nie mam ku temu żadnych powodów.
Pytam z ciekawości, co dalej z tym konkursem, co jest w nim nagrodą. W styczniu jako jedna spośród ponad setki osób zgłosiłem się do tego konkursu, a po znalezieniu wpisów rozczarowanych uczestników, tym bardziej postanowiłem poszukać na te pytania odpowiedzi. I widzę moje interpelacje juz odniosły skutek. Dzieki takim forom mozna wiele się dowiedziec.
Widziałem, że i Ty w tym konkursie startowałeś, a i Tobie właśnie żale sa nie obce, co widać w Twojej krytyce innych, tylko dlatego, że udało im sie wspiąć wyższej w klasyfikacji konkursowej. Co tez stało się powodem Twojej rezygnacji z konkursu (rzekoma manipulacjia zmiennym IP). Może po prostu inni mają więcej niż statystyczny Elwood znajomych?

Dla Ciebie wyprawa to samotna podroż w niebezpieczne rejony swiata. Dla innych, tak, "głupia" wycieczka turystyczna. Ta druga może zdac się początkiem drogi zmierzającej do osiągnięcia umiejetności i dojrzałości na tyle wystarczającej, by móc kiedys odbyc, byc może samotna,i może w końcu zasługującą na miano wyprawy, wyprawę simsonem do Abhazji...
zoien jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.08.2011, 18:30   #208
lena
 
lena's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Polska poł.-wsch.
Posty: 1,011
lena jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 dzień 22 godz 8 min 52 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał zoien Zobacz post
W styczniu jako jedna spośród ponad setki osób zgłosiłem się do tego konkursu,
Zoien - wszcząłeś tę awanturę oskarżeniami imiennymi pod kierunkiem Sambora, twierdząc,że w rzeczonym konkursie udział wzięli Twoi znajomi (Twój post z 16.07), teraz zmieniasz zdanie. Po co te gierki/kłamstewka?
Piszesz teraz do Elwooda, choć gdybyś czytał rozpętaną przez siebie awanturniczą powiastkę, wiedział byś, że Ci nie odpowie, bo jest obecnie w podróży. Przekieruj mu to może na PW - zapewne po powrocie Ci odpowie.
Ochłoń, bo słów raz wypowiedzianych nie da się cofnąć, co na tym forum już niejednokrotnie zostało dowiedzione. Puszek prosił,żeby temat zamknąć do powrotu Sambora, nie zaczynaj więc od nowa.
lena jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.08.2011, 18:55   #209
myku
 
myku's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Germany
Posty: 5,924
Motocykl: CRF1000D+Cegla+Czelendz
myku will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 5 dni 13 godz 4 min 55 s
Domyślnie

Na jaki watek bym ostatnio nie zajrzal to KWAS .Posiedze na forach niemieckich.Tam wiecej kultury i mniej chamstwa
myku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.08.2011, 19:04   #210
lena
 
lena's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Polska poł.-wsch.
Posty: 1,011
lena jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 dzień 22 godz 8 min 52 s
Domyślnie

!
Ale już Ty się tak nie germanizuj, przecież miałam Ci kandydatkę na polską żonę przedstawić.
lena jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Magazyn Honda- Afryka do kwadratu karlos Inne tematy 25 09.07.2010 13:20
Motovoyager juz w sprzedazy sambor1965 Kwestie różne, ale podróżne. 154 31.01.2010 19:23


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.