Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Kwestie różne, ale podróżne.

Kwestie różne, ale podróżne. Jak nic z powyższego o podróżowaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20.02.2015, 11:46   #41
szymon25
 
szymon25's Avatar


Zarejestrowany: May 2011
Miasto: Ciechanów
Posty: 1,657
Motocykl: 2x RD04, SHL gazela, ES250, TS250, Motorynka Pony, 126pEI i Ursus 4011 :)
Przebieg: rosnie
szymon25 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 6 godz 46 min 53 s
Domyślnie

Niezłe wywody Wojtku, jest jednak tak jak mówisz, nie można mieć nic do Islamu jako religii bo jest religią pokoju.
Każdy naród, religia czy grupa etniczna ma swoje przekonania i prędzej czy później będzie musiała ich bronić lub chciała komuś narzucać.
Isis to ogromne niebezpieczeństwo dla świata i to nie jest żaden Islam. To jest fanatyczne narzucanie przemocą idiotycznej doktryny religijnej dla własnych celów. Kto się sprzeciwia dostaje kule w łeb. Trzeba z tym walczyć.
Poniekąd mamy szczęście że mieszkamy w Polsce. Nie byliśmy mocarstwem kolonialnym i na razie nie mamy takiego problemu z ciemnoskórymi imigrantami.
Musimy jednak walczyć z islamskim fanatyzmem bo niedługo mogą przyjść do nas. Jak będziemy witać wszystkich muzułmanów z otwartymi ramionami to za jakis czas skonczymy jak francuzi. Nie ma przecież granic. Wsiada pieciu albo dziesieciu gościów do samochodu we francji i jadą zdetonowac bombe w Polsce.
Masz racje Fassi.
Cała ta poprawnośc polityczna Europy doprowadzi w końcu do zaglady cywilizacji jaką znamy.
Pomyślcie. Z północnej Afryki do wybrzeża Europy jest jakieś 400 km. Łodziami plyną uchodzcy z Afryki, Cywilizowany swiat przyjmuje ich pod swoje skrzydla, pomaga i daje pieniądze bo przecież oni biedni ucięmieżeni m...rzyni. Wsród tych uciekinierów polowa to mogą być zakamuflowani Terrorysci, nikt nie jest w stanie tego zweryfikować a ich przybywa lawinowo.
Zaczyna sie Jurek, masz racje.
ludzi na świecie robi sie za duzo i zaczynają się wybijac. Pieniędzy, miejsca i jedzenia dla wszystkich nie wystarczy.
Na koniec Pytanie:
Czy jak przyjdą do nas, a kiedyś przyjdą... Jak nie islamisci to inni najeźdźcy ze wschodu. Czy chwycicie za broń i będziecie bronić naszego Kraju i naszych przekonań? Będziecie wtedy tolerancyjni?
Tez przecież jako Polacy mamy ponad 1000 lat historii.
__________________
AFRICA TWIN FOREVER!!!!

Ostatnio edytowane przez szymon25 : 20.02.2015 o 11:54 Powód: Poprawnośc polityczna
szymon25 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.02.2015, 11:49   #42
fassi
Fazi przez Zet
 
fassi's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Berlin
Posty: 5,798
Motocykl: RD07
Przebieg:
Galeria: Zdjęcia
fassi will become famous soon enough
Online: 8 miesiące 3 tygodni 5 dni 18 godz 17 min 15 s
Domyślnie

No dobra, ale gdzie te wojny chrzescijanskie? Gdzie sie napieprzaja bo nie czaje? Usprawiedliwieniem IS jesto to ze : nasza religia sie napieprza, wiec oni tez moga sie napieprzac

Islam jest w Europie od setek lat i powiem Tobie ze muzulmaninowi z Kruszynian nie przeszkadza swinka skarbonka w banku, i mi nie przeszkadza jego meczet tam na wsi. Uwazam ich za zajebistych ludzi, bo tyle lat zyja z nami w zgodzie i sam stane w ich obronie jesli ktos chcialby im cos zrobic.

Chcesz przyrownac tego z karabinem na plecach do tego muzulmanina w Kruszynianach. To samo probuja mi wmowic politycy ale niestety nie uda im sie to.

Fanatyzm obojetnie w jakiej postaci religijnej, obyczajowej, kulturowej trzeba tepic wszystkimi metodami ale uwaga, obrona wlasnego podworka to nie jest fanatyzm, to zwykla potrzeba wlasciciela posesji.


ps. Szymek !!!! Popraw to szybko !!! Nie uzywa sie dzis slowa na m i koncowce rzyni. To jest zabronione.

Pozatym niewiem co maja kolonizacje z islamem wspolnego. To ze Francja kolonizowala kraje muzulmanskie i dala im paszporty to inna para kaloszy niz np. Niemcy ktorzy mieli swego czasu poludnie afryki. Np. Algierczycy we Francji to nie to samo co Turcy w Niemczech, znaczy nie z tych samych powodow.
__________________
Za dwadzieścia lat
bardziej będziesz żałował
tego czego nie zrobiłeś,
niż tego co zrobiłeś.

Ostatnio edytowane przez fassi : 20.02.2015 o 11:54
fassi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.02.2015, 11:56   #43
szymon25
 
szymon25's Avatar


Zarejestrowany: May 2011
Miasto: Ciechanów
Posty: 1,657
Motocykl: 2x RD04, SHL gazela, ES250, TS250, Motorynka Pony, 126pEI i Ursus 4011 :)
Przebieg: rosnie
szymon25 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 6 godz 46 min 53 s
Domyślnie

Poprawiłem.
Skoro Europa taka tolerancyjna to czemu nie można być rasistą i ksenofobem?
__________________
AFRICA TWIN FOREVER!!!!

Ostatnio edytowane przez szymon25 : 20.02.2015 o 12:00
szymon25 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.02.2015, 12:02   #44
fassi
Fazi przez Zet
 
fassi's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Berlin
Posty: 5,798
Motocykl: RD07
Przebieg:
Galeria: Zdjęcia
fassi will become famous soon enough
Online: 8 miesiące 3 tygodni 5 dni 18 godz 17 min 15 s
Domyślnie

Szymon, wolnosc mysli jest i bedzie. Brakuje tylko wolnosci WYRAZANIA mysli co wlasnie zajebisty przyklad dajesz Jeszcze 15 lat temu bys wysmial moje zwrocenie uwagi i czytal dzieciom wiadoma bajke. Dzisiaj stosujesz moje polecenie poprawnosci politycznej bez zajakniecia, jutro bedziesz palil ksiazke z wiadoma bajka a pojutrze bedziesz czekal z kwiatami na granicy na kolejnych imigrantow.

Bo ktos Ci wmowil ze obrona wlasnego podworka jest rasizmem i ksenofobia
__________________
Za dwadzieścia lat
bardziej będziesz żałował
tego czego nie zrobiłeś,
niż tego co zrobiłeś.
fassi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.02.2015, 12:09   #45
szymon25
 
szymon25's Avatar


Zarejestrowany: May 2011
Miasto: Ciechanów
Posty: 1,657
Motocykl: 2x RD04, SHL gazela, ES250, TS250, Motorynka Pony, 126pEI i Ursus 4011 :)
Przebieg: rosnie
szymon25 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 6 godz 46 min 53 s
Domyślnie

oczywiście że Turcy w Niemczech to nie to samo co Algierczycy we Francji. Nie oni moim zdaniem są zagrożeniem, a islamscy fanatycy różnej narodowości. Kolonializm z Islamizacją Europy ma to wspólnego że kraje posiadające kolonie stały się bramą do Europy. Przed upadkiem kolonializmu Islam w Europie prawie nie istniał nie ma co się oszukiwać.
__________________
AFRICA TWIN FOREVER!!!!

Ostatnio edytowane przez szymon25 : 20.02.2015 o 12:48
szymon25 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.02.2015, 12:41   #46
szymon25
 
szymon25's Avatar


Zarejestrowany: May 2011
Miasto: Ciechanów
Posty: 1,657
Motocykl: 2x RD04, SHL gazela, ES250, TS250, Motorynka Pony, 126pEI i Ursus 4011 :)
Przebieg: rosnie
szymon25 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 6 godz 46 min 53 s
Domyślnie

nie w sumie nie czuję się zindoktrynowany lecz nie daje mi to spokoju.
czuję sie jakbym dostał liścia.
Zmienilem murzynów na m.. rzynów bo chciałem zgodzić sie z Twoją ironiczną uwagą.
Ty natomiast zrobiłeś ze mnie na forum leminga, chociaż nim nie jestem.
co chciałeś tym udowodnić?
__________________
AFRICA TWIN FOREVER!!!!

Ostatnio edytowane przez szymon25 : 20.02.2015 o 12:47
szymon25 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.02.2015, 12:46   #47
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Za proste przykłady pojdajecie - Francja, Niemcy. Zobaczcie Szwecję. 1/3 Szwedów nie urodziła się w Szwecji. Da się zrobić tak by żyć razem.

Gdyby iść Waszym tropem bronienia podwórek to w '68 Szwedzi powinni powiedzieć:
POLACY. Nie jesteście blondynami. Jesteście katolikami. Jak chcecie tu mieszkać farbujcie się na blond i zmieniajcie wyznanie.

Nie zrobili tak. Pomogli naszym rodakom. Da się? Da.

Zgadzam się, że fanatyzm należy tępić. I ten nasz też. Nie zgadzam się na twierdzenie, że zakaz meczetu do dobra droga. I na podobne twierdzenia. To jest właśnie ekstremizm. Zaściankowość.

Fassi - jak nie znasz wojen chrześcijańskich to pokazuje jak dobrze widzisz drzazgę w oku krajów islamskich a nie widzisz belki w swoim (chrześcijańskim).

Byłem emigrantem. Wiem jak to jest jak zamykają drzwi bo nie jesteś swój. Nie-swój ma wiele odsłon. I nie zgadzam się na stawianie znaku między Polska a katolicyzm. Polska i zakaz islamowi. Islam i zbrodnie.

EOT dla mnie.

Ostatnio edytowane przez wojtekk : 20.02.2015 o 12:48
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.02.2015, 12:48   #48
fassi
Fazi przez Zet
 
fassi's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Berlin
Posty: 5,798
Motocykl: RD07
Przebieg:
Galeria: Zdjęcia
fassi will become famous soon enough
Online: 8 miesiące 3 tygodni 5 dni 18 godz 17 min 15 s
Domyślnie

Szymon, absolutnie nie chcialem z Ciebie nikogo zrobic ani przerobic ani leminga ani nic. W humorystycznym tonie pokazac do jakiego absurdu zmierzamy. Nie dzialalem absolutnie w zadnej zlej wierze ani nie chcialem Cie wysmiac, to otaczajaca nas rzeczywistosc jest smieszna.

Szymon, sorry jesli urazilem, nie mialem absloutnie zamiaru.
__________________
Za dwadzieścia lat
bardziej będziesz żałował
tego czego nie zrobiłeś,
niż tego co zrobiłeś.
fassi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.02.2015, 12:52   #49
fassi
Fazi przez Zet
 
fassi's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Berlin
Posty: 5,798
Motocykl: RD07
Przebieg:
Galeria: Zdjęcia
fassi will become famous soon enough
Online: 8 miesiące 3 tygodni 5 dni 18 godz 17 min 15 s
Domyślnie

Wojtek, nie wciskaj mi poprawnosci politycznej i to ze zyja wszyscy razem i szczesliwie. Wszyscy nie, ale wiekszosc, z tym sie zgodze.

W norwegii gwalty Kobiet to coraz bardziej powszechne zjawisko. Gwalty na bialych Kobietach oczywiscie w imie dobrych sasiedzkich "stosunkow".

http://www.fr-online.de/politik/norw...,11088620.html

Tak, wiem to jest tylko incydent i wszedzie sa zli ludzie
__________________
Za dwadzieścia lat
bardziej będziesz żałował
tego czego nie zrobiłeś,
niż tego co zrobiłeś.
fassi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.02.2015, 13:09   #50
szymon25
 
szymon25's Avatar


Zarejestrowany: May 2011
Miasto: Ciechanów
Posty: 1,657
Motocykl: 2x RD04, SHL gazela, ES250, TS250, Motorynka Pony, 126pEI i Ursus 4011 :)
Przebieg: rosnie
szymon25 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 6 godz 46 min 53 s
Domyślnie

Poczułem się urażony to prawda, mimo to dalej popieram Twoje zdanie i podziwiam błyskotliwość.
Koniec polityki na forum motocyklowym. Gaźniki trzeba Wyczyścić bo wiosna idzie... na szczęście.
__________________
AFRICA TWIN FOREVER!!!!
szymon25 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Libia, na zachętę... kiub Trochę dalej 9 31.03.2009 23:53


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.