Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 19.04.2009, 21:07   #1
czosnek
 
czosnek's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Kraków/Brzozów/Gdańsk/Zabrze
Posty: 2,964
Motocykl: RD07a/1190r
czosnek will become famous soon enough
Online: 11 miesiące 5 dni 22 godz 48 min 59 s
Domyślnie Kie ch.. wodę mąci? Czyli dlaczego gaśnie na off'ie?

Wybrałem Ci ja się dziś na przejażdżkę ścieżynkami wzdłuż Wisły. Pogoda piękna, puste wyboiste ścieżki a czasem ich brak. Mój wewnętrzny Marc Coma nie mógł przejść obojętnie wobec takich okoliczności przyrody..i .. tego..niepowtarzalnej.
Odkręciłem matenę i cały zachwycony swymi nieprzeciętnymi umiejetnościami wytrząsam Afri na wertepach. Po jakimś czasie się zatrzymałem, wrzucam luz i WTEM! Afri zaczyna tracić obroty i się dławić. Odkręcam w te pędy gaz, obroty wzrosły po czym spadły do zera i Afryka zdechła. Myślę sobie; paliwa mało było więc się pewnikiem skończyło. Przełączyłem na rezerwę, Odpalam a tu nic. Rzęzi, coś tam czasem kaszlnie i nic więcej. Wiem, że czasem to trwa, podobnie jak po glebie noo ale tym razem coś za długo. Pompa działa, iskra jest, wszytko niby ok a nie pali. Po jakiś 2 godzinach walki, Afri odżyła ot tak sama z siebie. Jadę dalej po wertepach i znów sytuacja się powtarza. Stop, wrzucam luz, motocykl zdycha. Tym razem odpaliła po ok 10 minutach przerwy. Od momentu wyjechania na asfalt problem zniknał.

Pytanie moje: Co się dzieje? Czy możliwe, ze pompa się zawiesza od podskoków? Ratujta Pany bo asfalt mnie nie bawi

Ps: Chyba do złego działu to wrzuciłem. Moderatora proszę o wybaczenie i przerzucenie do działu właściwego
__________________
Wiesz... taki kuter...


Ostatnio edytowane przez czosnek : 19.04.2009 o 21:59
czosnek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
DLACZEGO KIRGIZ SCHODZI Z KONIA? Czyli Leszcz Adventure Team w wielkiej wyprawie badawczej do Azji centralnej czosnek Trochę dalej 230 08.11.2020 10:17
gaśnie gruby Uklad paliwowy i wydechowy 20 05.11.2013 12:51
Xinjiang 2008 czyli dlaczego nie zobaczymy olimpiady... sambor1965 Trochę dalej 400 23.02.2009 16:44


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.