Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Hyde Park

Hyde Park Poza dwoma kółkami

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16.03.2019, 10:58   #1
Kazmir

Kazmir's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Miasto: Warszawa
Motocykl: RD03
Kazmir jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 1 dzień 19 godz 58 min 25 s
Domyślnie Dyskusja nt. policji i jej działań [wycięte z wątku oszustwo]

Cytat:
Ale zgłosić na policję trzeba. Oszustwo to przestępstwo. Komuś ukradli tożsamość, Tobie pieniądze, w dzisiejszych realiach taki oszust jest do namierzenia przez zawodowców.
Zgadza się! Czasami jakiś cud może się zdarzyć, ale policja jest od chowania się za mostami tunelami gdzie ciemno i panie suszarka i kasa. Jak im złapiesz złodzieja to z ciebie zrobią idiotę, a złodzieja po główce pogładzą.
Cytat:
ja sprzedaję i kupuję na OLX i nie mam problemu z przelewami
Ja też tam jestem od dawna, ale przelew za 50zł to nie to samo co 3000zł, lub więcej.
Kazmir jest offline  
Stary 16.03.2019, 11:00   #2
wojtekk
Moderator

wojtekk's Avatar

Miasto: Warszawa - Saska Kępa
Motocykl: Były: TA, Yamaha Super Terene Xtz 750, DR 650 SE. Motocykla już będzie tylko w duszy.
Przebieg: 20 000
wojtekk jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 21 godz 8 min 53 s
Domyślnie

Przed napisaniem czegoś warto się czasem upewnić , jaki jest tytuł i pierwszy post.
wojtekk jest offline  
Stary 16.03.2019, 13:10   #3
marekmoto1

Miasto: Gdańsk
Motocykl: RD07a
Przebieg: 44500
marekmoto1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 19 godz 6 min 45 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazmir Zobacz post
Zgadza się! Czasami jakiś cud może się zdarzyć, ale policja jest od chowania się za mostami tunelami gdzie ciemno i panie suszarka i kasa. Jak im złapiesz złodzieja to z ciebie zrobią idiotę, a złodzieja po główce pogładzą.

Ja też tam jestem od dawna, ale przelew za 50zł to nie to samo co 3000zł, lub więcej.
Pojechałeś ostro. Trochę się to nie zgadza z moim podejściem do policyjnej roboty. No ale cóż. Lata w tej pracy spowodowały, że dobrego słowa próżno szukać. Dlatego wszyscy policjanci to nieroby, a motocykliści to bandyci i dawcy nerek. Jak Tobie furkę przerysują, albo zdarzy się kolizja z Ukraińcem zadzwonisz na alarmowy? Tak czy siak zgłosić trzeba. Powodzenia.
marekmoto1 jest offline  
Stary 16.03.2019, 14:46   #4
jaro

jaro's Avatar

Miasto: Dabrowa G.
Motocykl: RD07a DRZ 400E
jaro jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 2 dni 2 godz 47 min 31 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał marekmoto1 Zobacz post
Pojechałeś ostro. Trochę się to nie zgadza z moim podejściem do policyjnej roboty. No ale cóż. Lata w tej pracy spowodowały, że dobrego słowa próżno szukać. Dlatego wszyscy policjanci to nieroby, a motocykliści to bandyci i dawcy nerek. Jak Tobie furkę przerysują, albo zdarzy się kolizja z Ukraińcem zadzwonisz na alarmowy? Tak czy siak zgłosić trzeba. Powodzenia.
Mam podobne odczucia jak Kazmir bo sam zostałem okradziony i nawet po dostarczeniu na ,,policję" filmu z monitoringu na którym było widać twarze złodziei, mało tego był samochód pod samą kamerą gdzie złodzieje otwarli klapę i chowali fanty (jakieś5-7metrów od kamery)tyle że nie mogłem odczytać numerów w warunkach domowych to olali sprawę. Okradli mnie na ponad 3tysie może nie dużo dla nich lecz musieli by do statystyki to doliczyć. A ja uwierzyłem naiwnie ,,policjantowi" w to co mówił i tak spuścili mnie do kibla. Więc na policję raczej bym nie liczył. No chyba ,że mandat za prędkość tu tak!
jaro jest offline  
Stary 16.03.2019, 16:47   #5
rumpel

rumpel's Avatar

Miasto: S-ec
Motocykl: FE450, 950 ADV
Galeria: Zdjęcia
rumpel jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 2 dni 3 godz 32 min 12 s
Domyślnie

a mnie policja obrobiła auto które stało w ich garażu na komendzie głównej w jednym z miast na śląsku
rumpel jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania