Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 04.06.2018, 16:12   #1
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie Uszczelnienie dachu garażu

Czytając i słuchając jakich pokładów cierpliwości wymaga poszukiwanie fachowców do prac okołobudowlanych postanowiłem zakasać rękawy.

Pytanie do was: chcę, a raczej muszę, uszczelnić dach garażu. Jest to stary, murowany budynek jakich pełno widzieliście - jeden w ciągu garaży osiedlowych sprzed kilkudziesięciu lat. Na minimalnie spadzistym dachu jest papa pokryta w części mchem, co widać na poniższym zdjęciu.



Po ciężkim deszczu woda pojawia się w dwóch miejscach w stosunkowo niewielkich ilościach ale zostawianie tak tego zapewne nie jest mądre.



Wujek Google podpowiada ciekawe i proste w aplikacji rozwiązanie (według laika): masy uszczelniające, nie chcę podawać firm, ofert jest sporo. Nakłada się to szerokim pędzlem, czeka aż stwardnieje. Producent czasem zaleca położenie najpierw siatki która pomoże w uszczelnieniu większych szpar ale nie czyściłem jeszcze dachu z mchu więc nie wiem co znajdę.

Korzystaliście z tego typu rozwiązania? Macie jakieś inne sugestie aby zaradzić problemowi?
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
K&N filtr - uszczelnienie robertG7 Wszystko dla Afryki 4 16.05.2012 13:17
Uszczelnienie wycieku. BLOB Układ elektryczny i zapłonowy 3 29.12.2009 21:55


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.