Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31.01.2011, 17:19   #51
Ascona
 
Ascona's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Athboy, Irlandia
Posty: 373
Motocykl: RD07a
Przebieg: 64015
Ascona jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 5 dni 7 godz 27 min 36 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wieczny Zobacz post
wszak chcemy się do siebie zwracać per "Kolego", czyż nie?
Niestety, życie pokazuje że nie wszyscy myślą podobnie.
Bez napinki! Wyluzujcie trochę. Sporo osób jeszcze się nie doczekało i nie sapią tak...
Zdruffka i cierpliwości życzę.
ascona88
Ascona jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.01.2011, 19:17   #52
MaciekB


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kalisz
Posty: 31
Motocykl: nie mam AT jeszcze
MaciekB jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 5 godz 27 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wieczny Zobacz post
Marudzenie dziesięcopostowców jest trochę nie na miejscu.
Znów to samo, a co ma jedno do drugiego? Skoro mierzysz ludzi ilością postów to już Twoja sprawa. Dodam, że kalendarze zamówiłem widząc ogłoszenie na advrider, dopiero potem tu wszedłem i zobaczyłem temat. Więc skończmy temat dziesięciopostowców, bo ja kupiłem kalendarze komercyjnie. I nie wymagam, żeby ktoś mi go przyniósł w zębach, ale chciałbym się dowiedzieć dlaczego po raz kolejny jest jakaś obietnica wysyłki i znów nic z tego?
MaciekB jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.01.2011, 21:30   #53
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,177
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 22 godz 44 min 31 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał MaciekB Zobacz post
I nie wymagam, żeby ktoś mi go przyniósł w zębach, ale chciałbym się dowiedzieć dlaczego po raz kolejny jest jakaś obietnica wysyłki i znów nic z tego?
Zorganizuj, daj do druku, roześlij. Jak wsio będzie OK - to się wypowiedz. Tu winni się wypowiadać ludzie z FAT (mam namyśli nie jednorazowych strzelców). Na Alledrogo jest opcja "zgłoszenia problemu", na Advi - coś tam innego zapewne. Tu jest FORUM AFRICA TWIN. Tu są lamerzy co wysyłają po miesiącu, po dwóch - lub przypominają sobie po roku (dziś się jeden wspaniały brodacz odezwał do mnie ). Najpierw najazd na Bonjura, teraz Samborowa rodzina dostaje. Ludziska - proście o zwrot siana i dajcie sobie siana . Wszak zdrowie najważniejsze . Powtarzam - tu tak jest i nie bronie Sambora, stwierdzam fakt.
PS
Gdyby nie Wojtek II - sam bym wysyłał książkowe miesiąc - ponieważ kalendarze to nie mój zawód.

Wieczny chyba czas na porządki...bo straszenie paragrafami, chyba coś nie teges jest :/

Ostatnio edytowane przez jorge : 31.01.2011 o 21:36
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.01.2011, 21:30   #54
drat_wa


Zarejestrowany: Apr 2009
Posty: 39
Motocykl: RD03
drat_wa jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 15 godz 38 min 13 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wieczny Zobacz post
Marudzenie dziesięcopostowców jest trochę nie na miejscu
?
Czyli "wyrolujmy" dziesięciopostowców, czy jak to odbierać?
Skoro takie jest podejście do tematu i wymagany jest "jakiś wkład" to proponuję aby kwota za nie dostarczone kalendarze zasiliła np. konto Iziego a potwierdzenie wpłaty znalazło się na forum. Zakończymy w ten sposób temat, bo już chyba mało kto liczy na te kalendarze.
drat_wa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.01.2011, 21:41   #55
kotwas


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Włocławek
Posty: 39
Motocykl: TA 600v
kotwas jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 13 godz 55 min 34 s
Domyślnie

głupim gadaniem, podburzaniem się na forum niczego nie zyskamy...poczekajmy w spokoju na odzew od "drukarzy", w końcu się wypowiedzą co i dlaczego poszło nie tak...po co te nerwy...
kotwas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.01.2011, 22:52   #56
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,007
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 3 dni 11 godz 57 min 30 s
Domyślnie

tradycja jest wieszać kalendarz w lutym lub marcu !!!
wiec mam jeszcze czas ja tam cierpliwie czekam
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.01.2011, 22:54   #57
bertorelli
 
bertorelli's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 16
Motocykl: RD07
Przebieg: 45000
bertorelli jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 13 godz 36 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał jorge Zobacz post
Z Tu winni się wypowiadać ludzie z FAT (mam namyśli nie jednorazowych strzelców).
Wieczny chyba czas na porządki...bo straszenie paragrafami, chyba coś nie teges jest :/
No cóż, myślałem, że jest to miejsce do dzielenia się sprawami związanymi z motocyklami, podróżami ... ogólnie mówiąc pasją motocyklową przez duże "P" i jakkolwiek "dziadki" z forum, którzy niewątpliwie wiedzę na powyższe tematy posiadają ogromną, z której nie raz skorzystałem (za co dziękuję), to uważam, że nie powinno się w taki sposób zamykać ust "kotom" forumowym do których także ja się zaliczam. Czasami trzeba wyjaśnić także sprawy przykre (nie dla każdego oczywiste) i skomplikowane, które ze względu na swoją złożoność przysparzają co bardziej krewkim forumowiczom powodów do rzucania paragrafami. Nie uważam jednak żeby jedyną słuszną odpowiedzią na krytykę sposobu załatwiania spraw była zapowiedź wyrzucania z FAT.

Pozdrawiam
"KOT" - FAT Bertorelli
__________________
Pozdrawiam
Bertorelli
bertorelli jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.01.2011, 23:21   #58
MaciekB


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kalisz
Posty: 31
Motocykl: nie mam AT jeszcze
MaciekB jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 5 godz 27 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał jorge Zobacz post
Zorganizuj, daj do druku, roześlij. Jak wsio będzie OK - to się wypowiedz
Ja się nie deklarowałem, jeśli bym coś takiego robił i by coś nie poszło to na pewno bym POINFORMOWAŁ zainteresowanych.
Cytat:
Napisał jorge Zobacz post
Tu winni się wypowiadać ludzie z FAT
Oczywiście jak niemam 1000 postów to mam milczeć, po zakończeniu sprawy więcej na to forum nie wejdę - obiecuję, bo panują tu jakieś dziwne zasady.
Cytat:
Napisał jorge Zobacz post
Ludziska - proście o zwrot siana
Na forum tego niema - więc masz z Nim kontakt. Zapytaj go proszę o co chodzi z kalendarzami ?
Cytat:
Napisał jorge Zobacz post
Wieczny chyba czas na porządki...bo straszenie paragrafami, chyba coś nie teges jest :/
Oczywiście Banujcie moje konto, bo wystąpiłem przeciw 1000-postowcom.
A co do paragrafu to była to tylko prowokacja mająca na celu wymuszenie odpowiedzi od Panów S. Nienawidzę być zlewany i właśnie o to się najbardziej pultam, ale przecież niemam 1000 postów więc po co mi odpisywać.
MaciekB jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.01.2011, 23:41   #59
sambor1965
 
sambor1965's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,664
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
sambor1965 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 2 godz 47 min 3 s
Domyślnie

Przepraszałem już za opóźnienia. Ale mogę raz jeszcze - wiec przepraszam ponownie. Z tym ze nie czuje się winny. Łażę na pocztę i płacę po 9 zł żeby się przekonać, że wg poczty pan X nie odebrał dwa razy awizo. I nie mam ochoty już tego więcej robić, wysłuchiwać narzekań i odpowiadać na milion postów na PW. Mam co w życiu robić. W ubiegłym tygodniu byłem zajęty Elefantami i robotą. Tak jak napisałem już wcześniej: WSZYSTKIE kalendarze poniżej 5 sztuk zostały wysłane pocztą. W grudniu. I zdecydowana większość odbiorców je dostała. Część wg poczty nie została odebrana, część zaginęła. Poczta uznała w piątek reklamację. W poniedziałek poszły kurierem.
Ponieważ boje się tych paragrafów to proszę o numery kont osób, które uważają, że poniosły straty. Dodam też, że podobnie jak kilka osób w tym wątku uważam, że liczba postów niespecjalnie ma znaczenie w tej sprawie.
To mój ostatni post w sprawie kalendarza. Nie odpiszę też nikomu na ten temat na PW.
Przyjmę wyłącznie numer konta.
__________________
Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.

Ostatnio edytowane przez sambor1965 : 31.01.2011 o 23:43
sambor1965 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31.01.2011, 23:44   #60
7Greg
 
7Greg's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: DW
Posty: 4,439
Motocykl: Pyr pyr
Przebieg: dowolny
Galeria: Zdjęcia
7Greg will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 21 min 56 s
Domyślnie

MaćkuB oraz inni zawiedzeni Panowie.
Jak najbardziej macie rację, że się denerwujecie tym, że kasa poszła, a kalendarzy nie ma. W końcu jak się płaci to się wymaga.

Tylko czy sposób w jaki dochodzicie swego jest właściwy. Być może dla Was tak. Być może na innym forum gdzie bierzecie czynny udział jest to normalne. Ostatnio ktoś "nie chce jechać do Australii" czy też każe sobie odkupywać tłumik za 2000zł, lub też wielu przyjaciół wyjeżdża, ale wracają jako wrogowie.

My tu mamy trochę inne zasady. Nie mamy wodza naczelnego, który pierdoli, że nie stać go na serwer i zarzuca pół ekranu reklamami, nas stać i to nie dlatego, że jesteśmy bogaci tylko dlatego, że się lubimy. Nie mamy wyrachowanych beemiarzy*, którzy biorą i nic nie dają i jeszcze pretensje mają. Wiadomo jak zawsze, że pośród wielu parę wszy się znajdzie.

Nie wiem jaka jest przyczyna tego, że ktoś dostał kalendarz, a ktoś nie. Może pieniądze nie doszły, może poczta nawaliła nieistotne.

Nie piszcie proszę, aby Wasza kasa wspomogła Iziego. Jeżeli chcecie go wspomóc to wpłaćcie osobno. Nikt tu niczyjej łaski nie potrzebuje. Możecie również wspomóc forum. Nie zauważyłem w Waszym profilu znaczka "przyjaciela" forum.

Jeżeli ktoś z Was kupił na adv to niech szuka tam sprawiedliwości. Jeżeli na allegro to tam piszcie, jeżeli tu to jest PW. U nas PW jest możliwe od 1 posta.

My tu sporo sobie pomagamy, raz lepiej raz gorzej, raz się uda, a raz nie. I zazwyczaj sobie wszystko jakoś możemy wyjaśnić bez paragrafów i obrażania.

Więcej luzu i pokory Panowie. Jesteście tak samo ważni jak inni. 10 postów czy 1000 jest bez znaczenia. Ale 10 postów nie upoważnia Was do wyciągania dalece idących wniosków. Różne rzeczy się mogą wydarzyć.

*beemiarz. Wbrew pozorom wcale nie musi mieć motocykla BMW. Zazwyczaj to kawał huja, który nie liczy się z innymi.
7Greg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Tags
2011 , kalendarz , kalendarz 2011

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Felgi 5 szt - wysyłka Zet Johny Inne tematy 18 07.01.2014 20:12
Wysyłka silnika samochodowego Misza Inne tematy 13 06.12.2012 11:36
Kalendarz 2011, gotowy projekt i namiary... sambor1965 Inne tematy 34 20.11.2010 17:59


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.