Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14.04.2010, 08:23   #61
myku
 
myku's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Germany
Posty: 5,924
Motocykl: CRF1000D+Cegla+Czelendz
myku will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 5 dni 13 godz 4 min 55 s
Domyślnie

W Niemczech juz huczy,ze Polacy znowu nie potrafia racjonalnie myslec i kieruja sie emocjami chwili.Mnie to nie dziwi,gdyz mam swoje zle zdanie o mentalnosci wiekszosci naszych rodakow.Przytaczane sa juz wypowiedzi profesorow z Uniwersytetu Jagiellonskiego,ktore wyrazaja ogromne zdziwienie i dezaprobate dla tej decyzji.Ja pomalu z oburzenia,przechodze do zdania,ze mam to gleboku w du..ie.Wawel w ten sposob traci dla mnie na swoim szczegolnym znaczeniu i nie bedzie mi sie spieszyc,zeby go zobaczyc.A jezeli komus miejsce pochowku sie podoba,to wszystko ok.
myku jest offline  
Stary 14.04.2010, 08:24   #62
wasilczuk
dziad barowy
 
wasilczuk's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: bielsk podlaski
Posty: 1,975
Motocykl: RD07a
wasilczuk jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 11 godz 48 min 9 s
Domyślnie

wyborczą się nie podpieraj proszę. dużo tu napisaliście ale mało kto a praktycznie nikt nie powiedział dlaczego nie. dajcie jakieś argumenty. bo co? znów napiszecie że kurdupel albo kaczki na Wawelu się nie chowa?
Dla mnie Prezydent Kaczyński jest tego miejsca godny bo spełnia kryteria prawdziwego Polaka i patrioty.
__________________
Africa jest jak kotlet schabowy. im mocniej bita tym lepiej smakuje.

rolnik-kaskader
RD 07A '96

na starym forum w szóstej linijce
wasilczuk jest offline  
Stary 14.04.2010, 08:30   #63
myku
 
myku's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Germany
Posty: 5,924
Motocykl: CRF1000D+Cegla+Czelendz
myku will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 5 dni 13 godz 4 min 55 s
Domyślnie

Wasil w takich kryteriach Walesa zasluzyl sobie stokroc bardziej niz Kaczynski.Obydwu nie cierpie,ale wybieram Walese.Juz widze,jak po jego smierci bedzie dyskusja gdzie go pochowac.Wypadaloby na Wawelu,bo to przeciez wyjatkowa postac w najnowszej historii Polski.Nie wyobrazam sobie skrajnych wrogow pochowanych obok siebie.Pielgrzymek,ktore przed jednym grobem beda sie pochylac,a od drugiego odwracac.
myku jest offline  
Stary 14.04.2010, 08:35   #64
michnpio
Dołączył: 21.1.2006
 
michnpio's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kobiór k.Tych
Posty: 93
Motocykl: RD07a
Galeria: Zdjęcia
michnpio jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 8 godz 57 min 56 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wasilczuk Zobacz post
wyborczą się nie podpieraj proszę. dużo tu napisaliście ale mało kto a praktycznie nikt nie powiedział dlaczego nie. dajcie jakieś argumenty. bo co? znów napiszecie że kurdupel albo kaczki na Wawelu się nie chowa?
Dla mnie Prezydent Kaczyński jest tego miejsca godny bo spełnia kryteria prawdziwego Polaka i patrioty.
Szanuję Twój pogląd w tej sprawie, ale powinieneś również uszanować poglądy innych.
michnpio jest offline  
Stary 14.04.2010, 08:43   #65
wasilczuk
dziad barowy
 
wasilczuk's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: bielsk podlaski
Posty: 1,975
Motocykl: RD07a
wasilczuk jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 11 godz 48 min 9 s
Domyślnie

Ja oczywiście Wasze poglądy też szanuję.
__________________
Africa jest jak kotlet schabowy. im mocniej bita tym lepiej smakuje.

rolnik-kaskader
RD 07A '96

na starym forum w szóstej linijce
wasilczuk jest offline  
Stary 14.04.2010, 08:47   #66
miroslaw123
 
miroslaw123's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Kraków
Posty: 526
Motocykl: TA 650
Przebieg: mój?TA?
Galeria: Zdjęcia
miroslaw123 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 2 godz 1 min 50 s
Domyślnie

wasilczuk, podałem je kilka postów wcześniej! Jak dla mnie:
-Jaruzelski - wyprowadził kraj z socjalizmu,
-Wałęsa - chyba nie trzeba uzasadniać,
-Kwaśniewski - wprowadził nas do NATO,
-Kaczyński - .....?
ale chyba nikt z nich nie dostąpi zaszczytu pochowania na Wawelu, bo jednak samo bycie Prezydentem do tego nie upoważnia!
Ale pass, tyle ode mnie! Miłego dnia
miroslaw123 jest offline  
Stary 14.04.2010, 08:51   #67
MECENAS
 
MECENAS's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: TRZEBNICA
Posty: 143
Motocykl: kiedyś było RD07 A teraz sprzęt dla niemieckiego emeryta
MECENAS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 1 godz 1 min 48 s
Domyślnie

Co za poglądy jakie poglądy (rzygać się chce na takie poglądy) proponuję wam wszystkim weźcie jeszcze opony i w dniu pogrzebu zacznijcie je palić na znak protestu przed Wawelem na oczach całego świata pokarzcie swoją jedność w zacietrzewiniu i braku szacunku dla godności ludzkiej dla URZĘDU PREZYDENTA dla śmierci wielkich patryjotów i Polaków.

Mówicie o Wawelu jako szczególnym miejscu ważnym dla Was a nie potraficie uszanować swojego Kraju i jego wizerunku w oczach świata. Pokażcie swoją prawdziwą twarz pokarzcie swoją małe kompleksy i protestujcie niech cały świat widzi jacy są prawdziwi Polacy.

Mam tylko nadzieję że w tym dniu każdy da takie świadectwo patryjotyzmu i polskości jakie w głębi serca czuje.
MECENAS jest offline  
Stary 14.04.2010, 08:58   #68
afrykanin
Adam
 
afrykanin's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Długołęka,Wrocław
Posty: 147
Motocykl: xrv750 Rally , bmw r1250 gs Adventure, husqvarna 701 omega rally kit
afrykanin jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 3 dni 21 godz 58 min 43 s
Domyślnie

co jak co ale porównywać Jaruzelskiego z resztą Prezydentów to już przegięcie.
afrykanin jest offline  
Stary 14.04.2010, 09:05   #69
diverek
Amator podwórkowy
 
diverek's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 994
Motocykl: exRD04 '92, obecnie RD07A '98
Przebieg: >55kkm
Galeria: Zdjęcia
diverek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 20 min 43 s
Domyślnie

Nie macie jeszcze dość? Jest o co bić pianę? Królów już nie ma i nie będzie, a Wawel jest i będzie. Skoro jest miejsce to niech tam spocznie. Czy to aż tak wielki dramat że go tam pochowają? Wg mnie były lepsze miejsca na miejsce pogrzebu ale i Wawel mi nie przeszkadza.

Cytat:
Napisał miroslaw123 Zobacz post
Suche fakty na temat opinii o śp. Prezydencie w momencie gdy żył...dokładnie z przed roku!

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/dra...ieg_95210.html

"Większość Polaków negatywnie ocenia Lecha Kaczyńskiego. Z najnowszego sondażu CBOS wynika, że źle pracę prezydenta opiniuje aż 68 proc. ankietowanych - to 3 punkty procentowe więcej niż przed miesiącem. Zdecydowanie źle - 31 proc., a tylko 2 proc. uważa, że głowa państwa pracuje "zdecydowanie dobrze".

Okazuje się, że obecne oceny Lecha Kaczyńskiego są najgorsze od początku jego kadencji! Pracę głowy państwa pozytywnie ocenia jedynie 23 proc. ankietowanych.

Gorsze od prezydenta notowania ma tylko Sejm - 72 proc. Polaków negatywnie ocenia pracę posłów. Pracę senatorów krytykuje 55 proc. z nas.

Z sondażu przeprowadzonego w dniach 2-4 kwietenia wynika, że przestaliśmy ufać Instytutowi Pamięci Narodowej - w ciągu ostatniego miesiąca oceny działalności IPN bardzo się pogorszyły. Obecnie IPN uzyskuje 28 proc. ocen dobrych (spadek o 14 proc.) i 44 proc. - złych (wzrost o 14 proc.)."

A teraz pytanie, czym sobie zasłużył by być pochowanym na Wawelu?
Odpowiedź: ..... ja nie znajduje...
Chłopie powszechnie wiadomo że media celowo kreowały Prezydenta na nieudacznika i kogoś kto nie powinien piastować tego stanowiska. Po co i dlaczego? To chyba jasne. Ważniejsze ekipy, które miały lepsze układy i pociągały za sznureczki, których końce są w gabinetach prezesów firm medialnych. Tym samym dochodziło do kompromitującego obrazu Prezydenta. I od "zrobienia" takiego wizerunku przez media, do złych wyników w ankietach i sondażach droga jest bardzo krótka. PR-owcy zrobili swoje. Równolegle robono podkład pod przyszłą kampanię wyborczą, w której zwycięzcą ma być ....

I teraz pytanie konkretnie do Ciebie miroslaw123. Podaj te suche fakty, nie podpierając się o żadne doniesienia medialne. Czym takim zraził Cię Prezydent Kaczyński? Czemu był tak beznadziejnym Prezydentem? Wreszcie co on takiego złego zrobił? A może powiedz mi jeszcze w czym był gorszy od Kwaśniewskiego, który we wszelkich sondażach za czasów swojej kadencji był spooooooro wyżej. Już nie wspomne o porównaniu z Jaruzelskim bo tego się nie da porównać kompletnie. Ech czepiancie sie cżłowieka, który tak naprawdę robił swoje.
diverek jest offline  
Stary 14.04.2010, 09:08   #70
newrom
heu ?
 
newrom's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kraków
Posty: 932
Motocykl: RD07
newrom jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 20 godz 17 min 46 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wasilczuk Zobacz post
a Kaczyński znów ich wypędził
ot taka niewielka różnica
Nie Kaczyński tylko Wałęsa.
Miłosz dostał Nobla za swoją twórczość.
Pan Kaczyński to nie ta liga.
__________________
RD07 & DRZ
newrom jest offline  
Zamknięty Temat


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.