Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18.03.2013, 08:14   #71
myku
 
myku's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Germany
Posty: 5,924
Motocykl: CRF1000D+Cegla+Czelendz
myku will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 5 dni 13 godz 6 min 12 s
Domyślnie

Graphia,spokojnie.Bylem na obydwu poprzednich i bardzo bym chcial i w tym roku dolaczyc,ale mam tak jak ty.Dopiero na poczatku maja bede wiedzial,czy udaloby mi sie przyjechac do Polski.Jesli sie uda to moze organizatorzy cos wymysla .
myku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.03.2013, 22:13   #72
nicek27
 
nicek27's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Frankfurt/M
Posty: 987
Motocykl: Elefant 944ie
Przebieg: 54420
Galeria: Zdjęcia
nicek27 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 2 dni 12 godz 4 min 21 s
Domyślnie

Na szczęście u mnie działa to inaczej.. Chociaż i nie zawsze to tak na szczęście jest.
__________________
Cagiva Elefant 944ie - jedyne co się może popsuć podczas jazdy to pogoda!
nicek27 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.03.2013, 22:29   #73
Lukasz
 
Lukasz's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 191
Motocykl: RD07
Lukasz jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 6 dni 1 godz 9 min 25 s
Domyślnie

Jaki jest ostateczny termin zapłaty za uczestnictwo w zlocie? Początkowo był to koniec kwietnia, a obecnie koniec marca? Czy faktycznie osoby już zapisane, a planujące wpłatę w kwietniu zostaną skreślone z listy?
Lukasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.03.2013, 23:54   #74
wilczyca
 
wilczyca's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 1,343
wilczyca jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 1 dzień 22 godz 35 min 12 s
Domyślnie

Nie podejrzewaliśmy, że już teraz uda nam się zebrać komplet uczestników - impreza cieszy się coraz większą popularnością. Zamek ma ograniczoną pojemność i chociażby z tego względu musieliśmy zamknąć wrota rejestracyjne. Prosimy Was o wpłatę do końca miesiąca, ponieważ wiemy, że nie wszyscy zarejestrowani będą mogli stawić się w połowie maja w Grodźcu i chcielibyśmy dać szansę tym, którzy nie zdążyli się zapisać, a również zależy im na udziale. Stąd skrócenie czasu wpłat. Jeśli z końcem tego miesiąca zrobi się trochę miejsca, otworzymy na chwilę rejestrację powtórnie - tym razem potwierdzeniem uczestnictwa będzie wpłata. Co roku uczymy się czegoś nowego
wilczyca jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.03.2013, 08:29   #75
Rychu72
 
Rychu72's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: wilidż Opole
Posty: 2,551
Motocykl: CRF 1100
Przebieg: 0 kkm
Rychu72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 5 godz 29 min 36 s
Domyślnie

Jak wrócę z majówki w jednym kawałku to zaglądnę na listę, czy coś się zwolniło.
Rychu72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.03.2013, 08:59   #76
edar
 
edar's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2011
Miasto: Chojnice
Posty: 225
Motocykl: RD07c
edar jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 5 godz 33 min 36 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wilczyca Zobacz post
Nie podejrzewaliśmy, że już teraz uda nam się zebrać komplet uczestników - impreza cieszy się coraz większą popularnością. Zamek ma ograniczoną pojemność i chociażby z tego względu musieliśmy zamknąć wrota rejestracyjne. Prosimy Was o wpłatę do końca miesiąca, ponieważ wiemy, że nie wszyscy zarejestrowani będą mogli stawić się w połowie maja w Grodźcu i chcielibyśmy dać szansę tym, którzy nie zdążyli się zapisać, a również zależy im na udziale. Stąd skrócenie czasu wpłat. Jeśli z końcem tego miesiąca zrobi się trochę miejsca, otworzymy na chwilę rejestrację powtórnie - tym razem potwierdzeniem uczestnictwa będzie wpłata. Co roku uczymy się czegoś nowego
I ja nie podejrzewałem że zasady mogą ulec zmianie i wiedząc że mam czas do końca kwietnia, zaplanowałem sobie ten wydatek z kwietniowej wypłaty, w końcu idą święta i są inne wydatki. I ja się uczę co rusz czegoś nowego i potem to stosuję. Więc jak już się nauczyliście, zastosujcie to może na IZI MITING 2014. Szkoda bo fajnie było w zeszłym roku
edar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.03.2013, 09:25   #77
Salus
 
Salus's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 60
Motocykl: LC4 640 ADV '03
Przebieg: 54 000
Salus jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 23 godz 23 min 53 s
Domyślnie

Popieram przedmówcę. Też jestem naszykowany na wpłatę w kwietniu.
Dajcie czas do 15 kwietnia i będzie pięknie.
Salus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.03.2013, 09:30   #78
sambor1965
 
sambor1965's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,667
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
sambor1965 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 3 godz 20 min 20 s
Domyślnie

Zasady nie uległy zmianie. Nic w pierwszym poście nie było na temat terminu zapłaty, była wyłacznie informacja jakie są koszty uczestnictwa. Do końca kwietnia 200 zł i od poczatku maja 240 zł.
Nie zmieniamy więc zasad. Każdy ma swoje priorytety, to nie pierwsza impreza organizowana przez nas, zawsze było tak, że w ostatniej chwili zwalało się na zamek kilkadziesiąt osób, które do końca nie były pewne czy przyjadą. Przyjeżdżały więc w ostatniej chwili, to robiło nam sporo problemów - nagle trzeba było porzygotować jedzenie dla kilkudziesięciu osób więcej, pojawiała się niepotrzebnie gotówka na rejestracji...
Chcemy pozbyć sie tego ryzyka nieprzyjechania iluś osób na imprezę, a raczej zamierzamy to ryzyko rozproszyć i przenieść na ewentualnych uczestników. Przygotowujemy sporo atrakcji, ale musimy do tego mieć zapiety budżet - być pewnymi ilu uczestników przyjedzie, tę pewność dają nam wyłacznie przelewy na zlotowe konto. Na tej podstawie będziemy planować imprezę.
Chcemy mieć porządek i dlatego wprowadziliśmy te zasady. Argument światecznych wydatków jest jednak rozsądny i rozważymy przesunięcie terminu zapłaty na 14 kwietnia.

pozdrawiam
__________________
Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.
sambor1965 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.03.2013, 10:12   #79
mygosia
 
mygosia's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Podlasie
Posty: 2,658
Motocykl: nie mam AT jeszcze
mygosia jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 6 dni 16 godz 47 min 10 s
Domyślnie

Albo chociaż do 5-10.04?

Zobaczcie jak dziwnie wypada w tym roku 1,04. Jeśli szef nie zleci przelewu do 29,03 do 12,00 [a nie musi tego zrobić ], to kasę na koncie będę miała dopiero 2,04 w okolicach południa.

Zlitujcie się
mygosia jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.03.2013, 00:31   #80
Captain
 
Captain's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Austria
Posty: 12
Motocykl: RD07
Galeria: Zdjęcia
Captain jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 3 godz 1 min 52 s
Domyślnie Payment

@Sambor

sorry, but it is not possible to make a payment to this IBAN i get with the registration e-mail for the IZI Meeting.


All is OK i talk with fassi via e-mail

I could find the fault, the Number was to long for copy and paste so the last number was missing

Ostatnio edytowane przez Captain : 21.03.2013 o 01:28
Captain jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Zlot AT Litwa- 10-12 maja 2013 Wilno i akalicy ltd454 Imprezy forum AT i zloty ogólne 34 28.05.2013 08:09
25 maja 2013 IV Edycja Rajdu Kocich Gór Bandit Imprezy forum AT i zloty ogólne 4 25.03.2013 10:35
IZI Meeting 2013 fassi Imprezy forum AT i zloty ogólne 72 14.01.2013 12:29


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.