Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afryki

Wszystko dla Afryki Wszystkie nieoryginalne rozwiązania, które można zapakować do Twojego motocykla. Gmole, stelaże, kufry, sakwy, bagażniki, uchwyty, kanapy, modyfikacje zawieszeń, kierownic, gniazdka, GPSy, dynojety, bagstery i inne scottoilery...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29.11.2021, 09:05   #51
JaTomek


Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 610
Motocykl: ...............
JaTomek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 dni 14 godz 15 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał deftones Zobacz post
Jak otworzysz link który masz niżej to pierwsze co robi w każdym trybie to odsiarczanie na 15.8V.
No tak ale w CTEK'u to trwa może 5 sekund. Tak krótki czas wyższego napięcia nie powinien rozwalić akumulatora.

Kiedyś wiele lat temu w jednym z pierwszych motocykli miałem akumulator Yuasy. Jak nie jeździłem nim dłużej jak 3 tygodnie to musiałem doładować akumulator. Wydawało mi się to normalne. Teraz już wiem że tak nie było. Tak, że jeżeli możesz to reklamuj akumulator.
JaTomek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.11.2021, 11:05   #52
aadamuss


Zarejestrowany: Dec 2017
Miasto: Poznań
Posty: 1,225
Motocykl: nie mam AT jeszcze
aadamuss jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 8 godz 46 min 45 s
Domyślnie

Pałeł chciałbym za jednym zamachem podłączyć np. 3 akumulatory bez kombinowania i pamiętania.Można ładować na bieżąco, niby nic trudnego ale zawsze jakiś akumulator jest pominięty. Czas leci szybko a zimą wypadałoby podejść chociaż raz na miesiąc,dwa i coś tam podładować. Nie chce mi się wyciągać akumulatorów z moto bo w końcu kable powyrywam od ciągłego wyciągania. Do tego jeszcze samochody, gdzie GPS potrafi w tydzień wyciągnąć aku jak się nie jeździ. Jeśli to ogólnie zły pomysł z takim ładowaniem i w sumie będzie gorzej to może polecisz jakiś zasilacz regulowany i się będę bawił.
pozdr adam
aadamuss jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Reglel napiecia/prostownik KTM lc8 Roni92 KTM 4 22.08.2021 08:59
Aku w NAT AS a prostownik Lukhor Gadżety / wyposażenie 11 04.02.2019 21:18


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.