Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat CRF 1000 / CRF 1100 > Oprogramowanie, wyświetlacz, nawigacja

Oprogramowanie, wyświetlacz, nawigacja Wszystko co tyczy się głównego wyświetlacza, oprogramowania motocykla, nawigacji i podobnych

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08.12.2022, 15:23   #121
Majster
 
Majster's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2019
Miasto: Chełm
Posty: 312
Motocykl: CRF1100 DCT ES
Majster jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 21 godz 8 min 55 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
Rdza na zbiorniku na gwarancji? Brzuch mnie boli od śmiechu.

Pozdrawiam
Pan od gwarancji
Tak samo śmiali się ze mnie w Honda Lublin dając do zrozumienia jak głęboko mają mnie w dupie. Dostali opinię rzeczoznawcy i Honda wymieniła zbiornik na gwarancji.

Przy okazji, widzieliście dokument na którym ktoś się podpisał, stwierdzając że zardzewiały zbiornik paliwa w nowym (na gwarancji) motocyklu nie ma żadnego związku z jakimkolwiek niebezpieczeństwem teraz lub w przyszłości?
No właśnie.

Pójdźmy dalej. Udajcie się na badanie techniczne do SKP i pokażcie diagnoście palcem rdzę na zbiorniku paliwa. No ciekawy jestem reakcji Hondy / sprzedawcy jak się okaże, że roczny motocykl nie możne legalnie poruszać się po drogach.

Nie jestem diagnostą, być może można jeździć pojazdem z zardzewiałym zbiornikiem paliwa. Jest tu ktoś z aktualnymi uprawnieniami?

Edit: Nieuczciwi sprzedawcy dlatego tak postępują ponieważ klienci się temu nie sprzeciwiają.
Majster jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.12.2022, 23:49   #122
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,386
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 6 godz 7 min 34 s
Domyślnie

kilka postów wcześniej była informacja, że ekran sam wraca do funkcjonalności po jakimś czasie. Także na wiosnę po pierwszej przejażdżce pewnie odżyje.

Były pompy paliwa, regulatory i wałki zdawcze teraz do akcji wkraczają tablety

Na grupie FB użytkowników CRF1100 jest sporo postów o zanikającym dotyku, jeden z użytkowników ma już nawrót problemu po wymianie wyświetlacza.

Ostatnio edytowane przez mdxmd : 16.12.2022 o 23:50
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2023, 10:23   #123
RaPi


Zarejestrowany: Jan 2023
Miasto: Lublin
Posty: 4
Motocykl: CRF1100
RaPi jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 godz 11 min 12 s
Domyślnie

U mnie właśnie się zakończyła gwarancja na motocykl (jedna z pierwszych 1100) a dotykowego wyświetlacza nie naprawili mimo wielu zgłoszeń, maili itp. Teraz nawet przestali mi odpisywać, generalnie zostałem całkowicie olany przez hondę.
RaPi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2023, 10:36   #124
krzyshtof
 
krzyshtof's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2022
Posty: 3
Motocykl: nie mam AT jeszcze
krzyshtof jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 godz 51 min 57 s
Domyślnie

Byłem zdecydowany na ten motocykl i dogadany z Dealerem ale zrezygnowałem w ostatniej chwili w związku z obawami o wspomniane usterki.

Dopóki nie naprawią ekranu na etapie jego produkcji to niestety wymiana wyświetlacza nawet na gwarancji to tylko odłożenie problemu w czasie ponieważ wymieniają na dokładnie taki sam jak był fabrycznie zamontowany (z tzw. wadą ukrytą).

Koszt wymiany na własną rękę niestety zabija ceną - około 15 000 zł
krzyshtof jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2023, 11:56   #125
GregoryS


Zarejestrowany: Oct 2018
Miasto: Zabrze
Posty: 1,125
Motocykl: ATAS 2019
Przebieg: 11000
GregoryS jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 14 godz 24 min 33 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał RaPi Zobacz post
U mnie właśnie się zakończyła gwarancja na motocykl (jedna z pierwszych 1100) a dotykowego wyświetlacza nie naprawili mimo wielu zgłoszeń, maili itp. Teraz nawet przestali mi odpisywać, generalnie zostałem całkowicie olany przez hondę.
Jesli masz kopie maili, wyslanych pism itd. to sprawa jest oczywista i pociagniecie Honda Polska do "naprawy gwarancyjnej po gwarancji" to kwestia.. no wlasnie, kasy na prawnika i czasu na rozprawe/y w sadzie. Wiec da sie, ale zdecydowanie NIE TAK powinno to wygladac.
GregoryS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2023, 15:43   #126
delirium
Banned


Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Kraków
Posty: 489
Motocykl: nie mam AT jeszcze
delirium jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 godz 6 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał krzyshtof Zobacz post
Byłem zdecydowany na ten motocykl i dogadany z Dealerem ale zrezygnowałem w ostatniej chwili w związku z obawami o wspomniane usterki.

Dopóki nie naprawią ekranu na etapie jego produkcji to niestety wymiana wyświetlacza nawet na gwarancji to tylko odłożenie problemu w czasie ponieważ wymieniają na dokładnie taki sam jak był fabrycznie zamontowany (z tzw. wadą ukrytą).

Koszt wymiany na własną rękę niestety zabija ceną - około 15 000 zł

Ja dwa razy anulowałem zamówienie w hondzie, pierwszy raz zaraz na początku w 2016 jak wchodziła, potem rok temu na ATAS. Głównie jakość wykonania mnie odrzuciła, rdza, paskudne spawy itp


miała być moja

delirium jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2023, 17:00   #127
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,386
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 6 godz 7 min 34 s
Domyślnie

teraz są takie czasy, że z ASO się nie rozmawia tylko od razu prawnik nawet najgłupsze zgłoszenie musi być napisane językiem zrozumiałem dla importera.

To staje się już standardem w obsłudze, po prostu klienta, który nie fika na poważnie ignorują bo może sobie pójdzie lub podaruje albo jakoś to będzie.

Ostatnio słyszałem historię z zakupu nowej Daci oraz naprawy w ramach autocasco, kwota wymiany wlewu paliwa to ponad 15.000zł ubezpieczyciel stwierdził iż ni wypłaci bo zawyżona to oni powiedzieli, że spoko biorą sprawę w sądzie na siebie. Odnoszę wrażenie, że jak masz pecha to albo podkulisz ogon albo tylko papuga.
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2023, 17:37   #128
muszel72
 
muszel72's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: GDA
Posty: 2,652
Motocykl: ATAS 1000, 300 Rally, BMW r1100s, Kymco xciting 400
Przebieg: 50000
muszel72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 5 dni 9 godz 48 min 4 s
Domyślnie

Uważam, że z tej serii ATAS 18 jest najbardziej dopracowaną Hondziunią. I nie mówię tego dlatego, że ją mam
muszel72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2023, 18:09   #129
WojtasA
 
WojtasA's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2020
Miasto: Piaseczno
Posty: 1,172
Motocykl: ATAS 1100 DCT
WojtasA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 3 dni 22 godz 12 min 9 s
Domyślnie

Takie historie były i niestety będą, co nie zmienia faktu, że są mega wkurw... dla nas klientów - dla importera który sprzedaje setki / tysiące pojazdów rocznie to tylko cyfry. W relacjach z nimi nie warto być potulnym.

A tak półżartem: bardzo dobrze nie kupujcie CRF1100, mniejszy popyt to niższy wzrost cen
WojtasA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2023, 20:02   #130
delirium
Banned


Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Kraków
Posty: 489
Motocykl: nie mam AT jeszcze
delirium jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 godz 6 min 18 s
Domyślnie

pytanie teraz czy taką samą fuszerkę odstawią z nowym Transalpem...
delirium jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Rękawice motocyklowy, a ekran dotykowy :confused: kudlacz Inne tematy 26 16.04.2024 07:58
Pokrowiec dla crf1100 flash Szpej turystyczny - Produkty i Porady 6 28.06.2021 15:32
antena GPS w CRF1100 szynszyll Oprogramowanie, wyświetlacz, nawigacja 1 26.12.2020 14:39
LG G4C - zbity ekran, a pod nim nawigacja. chemik Inne tematy 12 25.08.2016 17:04


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.