Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21.05.2012, 18:16   #11
sambor1965
 
sambor1965's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,667
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
sambor1965 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 3 godz 20 min 20 s
Domyślnie

Nie obraź się, ale to trochę to Lewarze głupie karać całą społeczność swoim brakiem za to, że jednemu ze stukilkudziesięciu coś się do rączki przykleiło. Ja się obraziłem i zrezygnowałem z organizacji w Wawie wtorków motocyklowych, bo usłyszałem, że nie mam nic do pokazania to się grzeje w blasku sławy moich kumpli. Żałuję tej decyzji - parę osób powiedziało mi że to były fajne spotkania i że im ich brakuje. Od jednego z "kolegów" też usłyszałem, że sporo ludzi do Grodźca przyjechało i pewnie udało się trochę kasy "przytulić".
Czarne owce zdarzają się wszędzie. Z racji siwizny nie przystoi Ci robienie takich głupot więc przemyśl to jeszcze raz. Idąc Twoim tropem myślenia Jezus powinien się obrazić, bo wiedział że jeden z nich zdradzi i powinien wieczerzę zjeść w lepszym, bo swoim towarzystwie.
__________________
Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.
sambor1965 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.05.2012, 18:50   #12
ArtiZet
 
ArtiZet's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: akalicy stolicy
Posty: 3,242
Motocykl: była 7-ka, jest 3-ka
Przebieg: 90+
ArtiZet jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 2 tygodni 15 godz 54 min 56 s
Domyślnie

Osobiście to nie chce mi się wierzyć, że popełnił to ktoś z "czarnuchów" choć jak powiedziano w każdym stadzie znajdzie się czarna owca
Głupio też byłoby wskazywać kto to mógł być...natomiast zastanawiałem się w piątek wieczór czy towarzystwo w dresach przy stoliczku w barze, które barman określił jako swoich kolegów pytając uprzejmie czy nie mamy nic przeciwko, że tu siedzą (oczywiście nie mieliśmy, bo w ludzi trzeba wierzyć) powinno się tam znaleźć w tym miejscu i czasie
Deklaruję wpłatę 50zł i zachęcam innych, bo mnie wk...a chamstwo zwłaszcza jak spotyka osoby z sercem na dłoni.

P.S. Eeeh i jak tu wierzyć w ludzi skoro 2h wcześniej ktoś mi zajumał w markecie wózek, w którym było 2zł a teraz czytam o tym....
ArtiZet jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.05.2012, 20:40   #13
aciu
 
aciu's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: Gołańcz
Posty: 801
Motocykl: RD07
Przebieg: 71000 +
aciu jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 6 dni 9 godz 13 min 31 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lepi Zobacz post
Ja wierzę, że to zwykła zguba. Sam miałem kłopoty z ogarnięciem całego majdanu. Nawigację miałem całą noc na moto, ciuchy dobra dusza wrzuciła mi do domku...obym się nie mylił. Swoje dołożę.
No Lepi naprawdę miałeś problem ze swoim bagażem tyle tego było że ho ho

Cytat:
Napisał ArtiZet Zobacz post
Osobiście to nie chce mi się wierzyć, że popełnił to ktoś z "czarnuchów" choć jak powiedziano w każdym stadzie znajdzie się czarna owca
Głupio też byłoby wskazywać kto to mógł być...natomiast zastanawiałem się w piątek wieczór czy towarzystwo w dresach przy stoliczku w barze, które barman określił jako swoich kolegów pytając uprzejmie czy nie mamy nic przeciwko, że tu siedzą (oczywiście nie mieliśmy, bo w ludzi trzeba wierzyć) powinno się tam znaleźć w tym miejscu i czasie
Deklaruję wpłatę 50zł i zachęcam innych, bo mnie wk...a chamstwo zwłaszcza jak spotyka osoby z sercem na dłoni.

Mnie również zastanawiało ich towarzystwo...bramkarzom i szatniarkom w klubach też nie ufam.

Odemnie coś tam wpadnie, niewiele, ale pomnogę. Wiem jaki to smutek gdy ginie coś cennego

Nie odchodź
aciu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.05.2012, 20:50   #14
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,203
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 48 min 11 s
Domyślnie

Jako, że stan mój był wiadomy, a i towarzysza mego również, nie panowaliśmy kompletnie nad mieniem, ani zamykaniem domku, który wiał przeciągiem, jako jedyną formą czyszczenia. Zastanowiła mnie natomiast obecność wydzierganych "na niebiesko" "wędkarzy". Nie mogę uwierzyć, że czarny by ukradł, chyba, że schował i odda grzecznie. Jak nie ma odwagi to na skrytkę pocztową niech wysyła, ale do ch..wafla nie tu takie rzeczy !!!
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.05.2012, 21:09   #15
Soltys
 
Soltys's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Uć
Posty: 813
Motocykl: Junak M10, RD04
Soltys jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 5 dni 16 godz 11 min 43 s
Domyślnie

Ja też się chętnie dołożę, ale nie obwiniał bym o to Czarnuchów, bo oprócz nas w ośrodku było sporo ludzi z zewnątrz, jacyś wczasowicze, miejscowi, a także sporo ludzi pracujących w ośrodku.
A tak na marginesie to w recepcji powstał niezły zbiór pozostawionych rzeczy...
bluzy, kurtki, kubki i wiele innych.
Soltys jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.05.2012, 21:27   #16
Lepi


Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Poznań
Posty: 5,594
Motocykl: 690 Enduro
Lepi jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 7 godz 11 min 12 s
Domyślnie

Ja właśnie świeżo nabytą kurtkę odnalazłem na stołówce. Czyli ktoś jednak odniósł. Zauważajmy też pozytywy bo się całkiem zatracimy.
__________________
"A jeśli nie znajde w swej głowie rozumu to paszport odnajde w szufladzie..."
Lepi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.05.2012, 21:44   #17
Ropuch
 
Ropuch's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2005
Miasto: Piotrków Trybunalski
Posty: 1,085
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 80800
Galeria: Zdjęcia
Ropuch jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 godz 4 min 5 s
Domyślnie

Przykro się czyta...i owszem ale poczekajmy jeszcze chwilkę zanim ten wątek urośnie w nieprzyjemne klimaty
Poratuję i ja Cię wpłatą do Marcina.....a co stać mnie, bo kto bogatemu zabroni żyć skromnie
Nie piszcie tu niczego czego będziecie żałować...dajmy szansę uczciwemu znalazcy...u nas META była otwarta.....nawet wypaśny Iphone nie zginął...choć Marcel ładował go w gniazdku od piątku do niedzieli hehe a ludzi co się przez pokój przewinęli nie zliczę z kilku powodów
Prawdą jest, że od jakiegoś czasu zabieram na takie spotkania rzeczy, po których płakać nie będę ale za słynne żółte gacie to bym chyba zabił
Gdyby kupa była efektem....lejemy kasę do Marcina....kupisz se FT3 na tę okoliczność
Yo
Ropuch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.05.2012, 22:03   #18
hero
Mizerna Kruszynka
 
hero's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Lusk
Posty: 833
Motocykl: RD07a
Przebieg: 110 tys
hero jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 12 godz 24 min 19 s
Domyślnie

Nie przebywam od kilku lat w PL ale widze ze nic sie nie zmienia na lepsze. Nadal jesteśmy banda kolesi co jeden drugiemu za 100 zł (edit) by do gardła. U mnie miejscowi wcale nie lepsi ale jakoś tak bardziej wyluzowani i uśmiechnięci. Przyjezdni ze wszystkich stron świata przywożą swoja kulturę zwyczaje dobre i te złe. Niestety patrząc na innych ludzi nauczyłem sie ich generalizować (niektórzy chyba nazywają to rasizmem). I to jest przykre, bo by zachować stałą średnice i głębokość otworu wydalającego, tak musze sie zachowywać. Niestety. Ażeby wyeliminować te kilka procent czarnych owiec musimy patrzeć na całą społeczność jak na złodziei, pijaków, mataczy czy gości wciskających kit w każdym zdaniu. Dawno przestałem wierzyć ludzi, bo jeszcze dużo nam brakuje do ludzkości.
__________________
-Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE.

Ostatnio edytowane przez Mat : 23.05.2012 o 08:02 Powód: język
hero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.05.2012, 22:06   #19
Lepi


Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Poznań
Posty: 5,594
Motocykl: 690 Enduro
Lepi jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 7 godz 11 min 12 s
Domyślnie

nie zgadzam się z powyższym postem w całej jego rozciągłości. Ująłem to najdelikatniej jak się dało.
__________________
"A jeśli nie znajde w swej głowie rozumu to paszport odnajde w szufladzie..."
Lepi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.05.2012, 22:27   #20
GRZELA
 
GRZELA's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Wroclove&Nysa
Posty: 342
Motocykl: RD07
GRZELA jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 21 godz 8 min 22 s
Domyślnie

Rowniez sie nie zgadzam poniewaz to delikatnie mowiac obraza wszystkich z ktorymi mialem zaszczyt sie bawic przez te dni i ktorzy znosili moje towarzystwo a ogolnie rzecz biorac jak to mowisz kolego to bylismy raczej zgrana banda i zupelnie nie rozumiem dlaczego mam patrzec teraz na wszystkich po twojemu....musisz byc bardzo samotny.

Moj "domek" oczywiscie tez byl otwarty a cala zawartosc przed- standardowo kasa telefon i inne gadzety oczywiscie nikt nic nie ruszyl
Poza tym to myslalem ze zobacze jakies zdjecia zeby sie posmiac przypomniec sobie wasze wesole twarze a tu takie ciezkie wywody i mysle ze Ci ktorych tam nie bylo maja spaczony obraz tego co tam przezylismy i naszej swietnej zabawy.
PS.Jorge ja tez mam tatuaz i lubie wedkowac to nie znaczy ze kradne no chyba ze miales co innego na mysli
Moze dla odmiany pokaze ktos jak sie fajnie bawilismy
GRZELA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Biała 2012. Zwiedzanie Elektrowni Bełchatów Lewar Imprezy forum AT i zloty ogólne 27 22.05.2012 21:59


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.