Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17.02.2010, 18:36   #11
zbyszek_africa
księgowy...
 
zbyszek_africa's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Radom/Rzeszów
Posty: 1,472
Motocykl: KTM LC8 990 Adv.S 08' E-bike CUBE Fox full
zbyszek_africa jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 11 godz 57 min 47 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał pałeł Zobacz post
Poruszę jeszcze jedna kwestie może nie każdy o tym myśli tylko chodzi o to aby ta sytuacja się nie powtarzała co roku, pewny zasób finansów jest potrzebny przypomnijcie sobie naszego kolegę śp. marqsa i pomoc forum jaka mogliśmy udzielić rodzinie. Dziś nie stać nas nawet na serwer.

Rozrost nie jest zły. Progres musi być, tylko ze jego koszty powinniśmy ponosić razem.
OPOZYCJA oby konstruktywna...
Kasa się znalazła, zapłaciłem Mateo za koszulki które rozprowadzałem 1650zł.
10 dni temu pisałem do GTW co z tą kasą zrobic, nie wiedziałem o tym że sytuacja jest tak dramatyczna. Ja sugerowałem te pieniądze przeznaczyć na następną transzę koszulek, cel szczytny i jakiś dochód dla forum. Ale jak komornik puka do drzwi to zapłaciłem, koszulek nie będzie
GTW do tej pory mi nic nie odpowiedziało

Ogólny zarys Pałeł blokowania dostępu jest dobry, co się będziemy szczypać.
Te gwiazdki przy avatarach to chyba jest ten co zapłacił. Ale ja bym poszedfł dalej, wyraźny ZAKAZ WJAZDU przy avatarze dla kolesia który nie opłacił składki, a przy odpowiedzi na post/widzeniu na zlocie już wiesz kogo masz ignorować. Spadówa gościu. Chcesz być to płać.
Gdzieś widziałem zdanie że niekórych nie stać, ble, ble 30 zł. na rok nie stać, to niech napisze do GTW prośbę to mu anulują wpłatę.

pozdr.
zbyszek_africa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.02.2010, 18:37   #12
Robert Movistar
 
Robert Movistar's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 342
Motocykl: RD04
Robert Movistar jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 3 godz 17 min 22 s
Domyślnie

W sprawie czytaczy w Dziale Podróze.
Dla tych co nie zapłacili, dostęp do tego działu powinien się zakończyć tylko na etapie tematów dokąd odbyła się wycieczka. Zero czytania opisów. Jak kogoś interesują podróże, to zapłaci rocznie 30 czy 40 PLN. To jest jak dobra książka. Gdybym wiedział że za ścianą jest coś co mnie interesuje, to zapłaciłbym na pewno.
Jestem pewien że większoś zarejestrowanych to typowi użytkownicy którzy zarejestrowali się tylko po to żeby sobie poczytać, pooglądać filmiki.

Ostatnio edytowane przez Robert Movistar : 17.02.2010 o 18:42
Robert Movistar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.02.2010, 18:41   #13
HBRT
Hubert
 
HBRT's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 175
Motocykl: R1200GS
Galeria: Zdjęcia
HBRT jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 9 godz 43 min 36 s
Domyślnie

Wydaje mi sie, ze wyjscia nie mamy skoro kasy brak. Tak wiec ja jestem ZA, chociaz jest to co nie podoba mi sie najbardziej to to, ze tworzy nam sie masa jakichs dziwnych "poziomow dostepu". Mam na mysli ten pomysl z gangami. Wolalbym zeby skladki byly obowiazkowe, za to nie tworzmy juz zamknietych grup. Wiem, ze jest juz dyskusja na ten temat w innym watku ale mam wrazenie ze jedyne sluszne argumenty za utrzymaniem gangow ma GTW tylko dlatego, ze jest GTW. Nie podoba mi sie to. W tym roku skladke zaplacilem, bo mimo to chce tu jeszcze zostac...
HBRT jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.02.2010, 18:42   #14
Walis
Łysol...
 
Walis's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Kozienice
Posty: 112
Motocykl: Mocny w wesołym kolorze :)
Przebieg: Duży...
Walis jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 12 godz 15 min 8 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał zbyszek_africa Zobacz post
OPOZYCJA oby konstruktywna...
Kasa się znalazła, zapłaciłem Mateo za koszulki które rozprowadzałem 1650zł.
10 dni temu pisałem do GTW co z tą kasą zrobic, nie wiedziałem o tym że sytuacja jest tak dramatyczna. Ja sugerowałem te pieniądze przeznaczyć na następną transzę koszulek, cel szczytny i jakiś dochód dla forum. Ale jak komornik puka do drzwi to zapłaciłem, koszulek nie będzie
GTW do tej pory mi nic nie odpowiedziało

Ogólny zarys Pałeł blokowania dostępu jest dobry, co się będziemy szczypać.
Te gwiazdki przy avatarach to chyba jest ten co zapłacił. Ale ja bym poszedfł dalej, wyraźny ZAKAZ WJAZDU przy avatarze dla kolesia który nie opłacił składki, a przy odpowiedzi na post/widzeniu na zlocie już wiesz kogo masz ignorować. Spadówa gościu. Chcesz być to płać.
Gdzieś widziałem zdanie że niekórych nie stać, ble, ble 30 zł. na rok nie stać, to niech napisze do GTW prośbę to mu anulują wpłatę.

pozdr.
Popieram całym sobą. Jak ktoś ma coś do przedpiszących, to ma coś do mnie...
__________________
Only when we are no longer afraid, do we begin to live.
Walis jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.02.2010, 18:43   #15
HBRT
Hubert
 
HBRT's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 175
Motocykl: R1200GS
Galeria: Zdjęcia
HBRT jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 9 godz 43 min 36 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Robert Movistar Zobacz post
Jestem pewien że większoś zarejestrowanych to typowi użytkownicy którzy zarejestrowali się tylko po to żeby sobie poczytać, pooglądać filmiki.
Dokladnie... mamy mase jedno- lub zeropostowcow czerpiacych wiedze i obciazajacych serwer.
HBRT jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.02.2010, 19:22   #16
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,025
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 3 dni 22 godz 35 min 40 s
Domyślnie

mateo wiem ze to jest problem dlatego ta dyskusja podkreślam jeszcze raz ze dla każdego kto składkę zapłacił forum nie jest darmowe i dla nas te 30 zł nie jest problemem o czym chyba wiesz

zbyszku ja nie jestem opozycja ja szukam wyjścia z sytuacji proponuje rozwiązania które powinny przynieść rezultaty w postaci kasy na utrzymanie forum

robert movistar myślę o takiej samej opcji te opowieści sa niezwykle ciekawe i jest to niesamowity zjadacz czasu dlatego napisałem ze również powinny być nie dostępne

hrbt nikt nie robi podziału chodzi o oddzielenie ziarna od plew ty wybierasz gdzie chcesz być
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.02.2010, 20:27   #17
Babel
 
Babel's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 2,757
Motocykl: Pomarańczowy
Babel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 17 godz 22 min 47 s
Domyślnie

Jestem za składkami oby nie było i zaraz wpłacę - utrzymanie i administracja forum kosztuje - choć to co ostatnio się dzieje na forum nie do końca mi się podoba - chyba nawet mało wtajemniczeni odczuwają, że są jakieś kwasy (ale mniejsza o to - wiosna przyjdzie bedzie lepiej.)
Cytat:
Napisał ferdek Zobacz post
... Ja też zalegam ze składką ze względu na lenistwo i zapominalstwo i myślę, że jeśli dostęp do pisania zostałby mi zablokowany, to już dawno bym ją opłacił.
To, że jej nie opłaciłem to tylko jak pisze Ferdek - lenistwo, skleroza oraz nie wiedza - to mnie nie tłumaczy.
Tylko o tym, że jest dramatyczna dowiaduje się w rozmowie z jednym z moderatorów. Czy zamiast wysyłać durne (bo mnie nie dotyczą) maile do userów, że nie można czegoś reklamować - nie wysłać maila do tych co nie zapłacili z informacją, że jest tak i tak i prosimy o wpłatę.
Niech ktoś potwierdzi ile wzrosła liczba wpłat po wczorajszym (moim zdaniem celowym - ale mogę się mylić) padzie forum - bo ludzie uświadomili sobie że jednak jest źle.
No dobra dosyć przynudzania - przełączam się na mBank - poprawka jak dostane namiary od Mateo

Ostatnio edytowane przez Babel : 17.02.2010 o 20:48
Babel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.02.2010, 20:59   #18
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

Proponowałem GTW opcje, by Janka Madeyskiego użyć do celu wysłania info do wszystkich o składkę. Ale dostałem info że takie własnie używanie Janka jak ostatnio wiąże się z tym ze po takim mailu jak ostatnio (pal sześć jego treść ) dużo ludzi wejdzie na forum by zobaczyć o co kaman, tudzież znaleść info czy faktycznie jest źle i że cza opłacić trzy dyszki (matko i to jest pieniędzy !!! ) i własnie wtedy nasz serwer robi kłiii kłiii i się robi 503 zgłosiłem też GTW że ludzie nie wiedzą o problemie, że są potrzebne pieniążki na serwer i trzeba coś zrobić by takie info trafiło do wszystkich tych co chcą zapłacić i czują się cześcią naszej czarnej społeczności. Jest napewno sporo ludzi którzy nie siedzą na forum pół dnia jak ja i zagląją w dwa trzy działy na krzyż i wogóle o zbiórce nic nie wiedzą. Ponoć GTW teraz też nad tym pracuje
rambo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.02.2010, 21:27   #19
Babel
 
Babel's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 2,757
Motocykl: Pomarańczowy
Babel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 17 godz 22 min 47 s
Domyślnie

To jest jeszcze jeden drastyczny sposób - jak wczoraj (nadal może to tylko moja teoria ) -wyłączyć forum i podczepić link z informacją o sytuacji i prośbą o składki.
I tak przez kilka dni.
Dodatkowo mailing dla tych co nie zapłacili jak opłacic składkę
Babel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.02.2010, 21:48   #20
next22


Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Polichno
Posty: 835
Motocykl: TA
next22 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 1 godz 4 min 10 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał HBRT Zobacz post
Dokladnie... mamy mase jedno- lub zeropostowcow czerpiacych wiedze i obciazajacych serwer.

Jestem takim czytaczem może lepiej nie pisać jak się nie ma nic do powiedzenia

Jestem na tym forum od jakiegoś czasu ale coś mi tu nie "leży" i myślę że te
30 pln by było wyrzucone w błoto więc wole iść na piwo .


jeśli kogoś uraziłem to sory .
next22 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Z cyklu: Co dalej z forum cd. podos Inne tematy 16 24.02.2010 19:59


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.