Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23.10.2010, 08:42   #11
RAVkopytko
 
RAVkopytko's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Kamieniec Wrocławski
Posty: 3,125
Motocykl: XT660Z-konik garbusek
Przebieg: Ł
RAVkopytko jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 4 dni 18 godz 55 min 28 s
Domyślnie

lepiej RD 02
RAVkopytko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.10.2010, 10:06   #12
Kuba
 
Kuba's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Częstochowa
Posty: 1,376
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Kuba jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 4 godz 47 min 14 s
Domyślnie

SLR to taki Dominator na ulicę a jak dobrze wiemy Dominatory jeździły w Camel Trophy:



http://www.youtube.com/watch?v=JWxDbjj7dFo
Kuba jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.10.2010, 10:43   #13
szynszyll
 
szynszyll's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 6,390
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 6 dni 11 godz 44 min 21 s
Domyślnie

slr bardzo fajny i solidny motocykl - doskonala proporcja ceny do mozliwosci - enduro to to nie jest ale raczej taki motocyklowy SUV - zjedzie z asfaltu i na kazdej drodze sobie poradzi - byle to jednak byla droga.

jezeli kolega jest zbyt niski do xtz660 to na pewno DR nie jest odpowiedniejszy. na poczatek odradzalbym jednak 660 ze wzgledu na chlodnice i owiewki - w lesie bedzie masakra. stawialnym na xt600 - duzy wybor, rozsadne ceny, niezla technika - jak sie mu spodoba to poszukac czegos bardziej zaawansowanego technicznie bo xt 600 to juz zabytek.

a slr 650 czy tez Vigor 650 to bardzo fajny i twardy sprzet - ot taka popularna emzetka dla mas, ktore nie potrzebuja wielkiego szału. proste jak robota ktora wykonuje.
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.10.2010, 11:14   #14
torak
 
torak's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Szczecin
Posty: 956
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: rośnie
torak jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 6 dni 12 godz 57 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał szynszyll Zobacz post
slr bardzo fajny i solidny motocykl - doskonala proporcja ceny do mozliwosci - enduro to to nie jest ale raczej taki motocyklowy SUV - zjedzie z asfaltu i na kazdej drodze sobie poradzi - byle to jednak byla droga.
slr 650 czy tez Vigor 650 to bardzo fajny i twardy sprzet - ot taka popularna emzetka dla mas, ktore nie potrzebuja wielkiego szału. proste jak robota ktora wykonuje.
W zasadzie masz rację. Nie wydaje ci się jednak że przy tych samych parametrach silnikowych Dominator ma lepsze właściwości terenowe? Ceny zakupu podobne a rynek wtórny jednak łaskawszy dla Dominika.
Tak więc, moim zdaniem, jeśli slr to tylko w wersji nx
torak jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.10.2010, 18:37   #15
szynszyll
 
szynszyll's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 6,390
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 6 dni 11 godz 44 min 21 s
Domyślnie

gdyby ciocia miala wasy.

nie pisze o porownaniu nx z slr ale o slr jako takiej. sa osoby dla ktorych nx jest za wysoki ( znajoma ktora lata na slr) lub nie potrzebuja typowo terenowego motocykla - ponad to slr z lat 1997-2000 z niewielkim przebiegiem i nie zmeczona terenem mozna latwo znalezc za 1300-1900 euro, o nx650 w porownywalnym stanie zdecydowanie trudniej.
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.10.2010, 19:03   #16
Babel
 
Babel's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 2,757
Motocykl: Pomarańczowy
Babel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 17 godz 22 min 47 s
Domyślnie

A może DR 350 na początek - ja jestem raczej krótki i spokojnie opanowałem sprzęta - szału nie ma z mocą- ale to solidna konstrukcja, lekki i sprawny motocykl
Babel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.10.2010, 11:38   #17
Gradient
 
Gradient's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Posty: 234
Motocykl: RD07a
Gradient jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 2 godz 17 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał szynszyll Zobacz post
slr bardzo fajny i solidny motocykl - doskonala proporcja ceny do mozliwosci - enduro to to nie jest ale raczej taki motocyklowy SUV - zjedzie z asfaltu i na kazdej drodze sobie poradzi - byle to jednak byla droga.

a slr 650 czy tez Vigor 650 to bardzo fajny i twardy sprzet - ot taka popularna emzetka dla mas, ktore nie potrzebuja wielkiego szału. proste jak robota ktora wykonuje.
No to jednak dla niego jak znalazł.Potrzebuje on bowiem w miarę lekkiego turystyka bez wodotrysków do zwiedzenia Polski i ewentualnie krajów ościennych.

"A może DR 350 na początek - ja jestem raczej krótki i spokojnie opanowałem sprzęta - szału nie ma z mocą- ale to solidna konstrukcja, lekki i sprawny motocykl"

Też jest to do rozpatrzenia, natomiast nie wiem czy takiej 350-ki nie zamęczy na jakiejś dłuższej trasie.Jednak co najmniej 500ccm w trasie fajnie mieć.Wiem,wiem ktoś powie jawą 350 przecież Europę da się przejechać.Jasne, tylko skoro można bardziej komfortowo i bezstresowo to po co się męczyć małymi pojemnościami.

Dzięki czarnuchy za rady.Z tego co czytam to SLR-ka spełniłaby na razie wymagania mojego kumpla.Nie musi nią przecież jeździć całe życie.W kolejnym sezonie może przecież przesiąść się na Africę.
Gradient jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.10.2010, 19:48   #18
szynszyll
 
szynszyll's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 6,390
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 6 dni 11 godz 44 min 21 s
Domyślnie

jako pierwsze wszedobylskie jezdzidlo bedzie ok. za nieduze pieniadze dostanie w miare swiezy i nie skatowany motocykl z rozsadnym przebiegiem. znalezienie wartego uwagi dr350 juz od kilku lat graniczy z cudem.
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.