Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Zobacz wyniki ankiety: Czy jest sens utworzenia "Listy chętnych do niesienia pomocy w razie nieprzewidzianych problemó
Tak to dobry pomysł i przyda się. 43 82.69%
Pomysł taki sobie może sie przyda ale mam wątpliwości czy znajda się chętni. 2 3.85%
Nie mam zdania. 1 1.92%
Nie ma to sensu lub nie ma takiej potrzeby. 6 11.54%
Głosujących: 52. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29.05.2010, 06:46   #41
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 8,355
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 22 godz 33 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał diverek Zobacz post
Dzieju, Ale zamierzam także otworzyć jakiegoś posta dotyczącego tylko i wyłącznie uaktualnianiu, danych tam zawartych jak i dołączaniu nowych "pomocników".
Tak, ponieważ nie wszyscy mogą być na afrimapie.
__________________
AT03
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.06.2010, 09:44   #42
diverek
Amator podwórkowy
 
diverek's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 994
Motocykl: exRD04 '92, obecnie RD07A '98
Przebieg: >55kkm
Galeria: Zdjęcia
diverek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 20 min 43 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał laska Zobacz post

EDIT: Ale ze mnie gupia c*pa. Przecież mogę napisać jeden skrypt w PHP, który wyciągnie te dane z tabelki z Afrimapy Pozostanie tylko zrobienie tego "printer friendly" Diverek ale pomysł miałeś genialny. Potrafisz pisać w JAVIE na telefony? Możesz zrobić to tak, żeby się od czasu do czasu aktualizowało? WAP mnie też kusi, bo nigdy tego nie robiłem...
Laska, plik oczywiście dostałem i po perypetiach z powodzią, i zlocie biorę się za przerobienie tego na coś nadającego się do druku. Powiedz mi kochanieńki, czy jesteś w stanie przefiltrować to wszystko? Filtrem byłyby województwa. Jeśli nie to wg Afrimapy sam dokonam tego podziału. Będzie ciut więcej roboty, ale oczywiście się da to wykonać. No i oczywiście jak będzie gotowa wersja drukowalna, zrobię to także w wersji do ściągnięcia na komórki.
__________________
Gdyby Bóg popierał przedni napęd, to ludzie chodziliby na rękach...
diverek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.06.2010, 22:54   #43
laska
Administrator


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Poznań
Posty: 1,203
Motocykl: RD07a
laska jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 6 dni 9 godz 16 min 40 s
Domyślnie

Może być z tym ciężko ale pomyślimy Tam mam tylko współrzędne jeszcze, musiałbym poszukać czegoś co mi to przeniesie na województwa.
pozdr,
laska
laska jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.06.2010, 23:36   #44
diverek
Amator podwórkowy
 
diverek's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 994
Motocykl: exRD04 '92, obecnie RD07A '98
Przebieg: >55kkm
Galeria: Zdjęcia
diverek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 20 min 43 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał laska Zobacz post
Może być z tym ciężko ale pomyślimy Tam mam tylko współrzędne jeszcze, musiałbym poszukać czegoś co mi to przeniesie na województwa.
pozdr,
laska
Już tego nie musisz robić. Zajęło mi to cały dzień ale ręcznie wstukałem wszystko. Zrobiłem tak żeby to było jak najbardziej przejrzyste i czytelne. Ominąłem pacjentów, którzy podali tylko nr telefonu bez sprecyzowania w czym mogę pomóc. Nie umieściłem także tych, którzy nie podali nr telefonu lub miejsce zamieszkania było ciężkie do określenia.

Generalnie lista jest spora. Spakowany plik w html-u gotowy do umieszczenia gdzies na stronie przesyłam ci spakowany. Umieść go gdzieś i podaj linka w odpowiednim miejscu. Czy będzie to dostępne dla wszystkich czy tylko dla składkowiczów zdecydujcie w gronie adminów i modów. Ja jestem za umieszczeniem tych danych w miejscu z ograniczonym dostępem. Z jednej strony będzie to bonus, a z drugiej jest tam sporo danych personalnych, a te ogólnodostępne nie powinny chyba być. Jest też druga strona medalu. Może się zdarzyć że na tej liście pojawią się ludzie nie opłacający składek. I oferujący swą pomoc koleś nie będzie mieć dostepu do tych danych? nie wiem jak to rozwiązać aby nikt się nie obraził.

Trochę odsapnę i zabiorę się za spreparowanie tej listy w wersji do ściągnięcia na komórki.
__________________
Gdyby Bóg popierał przedni napęd, to ludzie chodziliby na rękach...
diverek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Life Saver - Co robić w nagłych sytuacjach zagrożenia życia Evvil Wszystko dla Afrykańczyka 4 01.02.2014 10:20
Pomarańcza już w domu fazi Inne tematy 14 03.04.2013 20:28
Gdzies nie daleko Kłodzka KML Polska 0 31.07.2011 19:01


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.