Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05.09.2015, 21:00   #51
Kristos
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Jeszcze jedna refleksja, dla tych co nie mogli już czytać pijackiego bełkotu:
trzeba było to napisać Elłudowi, a nie wywnętrzać się teraz gdy go nie ma.
Ze statystyk ,,oglądalności'' El. miał tu spory fanklub, a jego opowiastki biły rekordy popularności. Wniosek stąd, że byli i tacy którym jego wywody przypadły do gustu. Czemu nie piszą? Może boją się szczerze artykułować tego co myślą?
 
Stary 05.09.2015, 21:11   #52
PARYS
Mam przerąbane :)
 
PARYS's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: WTA
Posty: 1,656
Motocykl: RD07a
Przebieg: stoi
Galeria: Zdjęcia
PARYS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 14 godz 55 min 9 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kristos Zobacz post
Ciekawe po co tytułować wątek, jeśli i tak większość zdecyduje o czym będzie.
(wątek był o wypadku, nie o kondolencjach).
W wyniku wypadku (innego) została poszkodowana moja bratanica przez kierującego jednośladem - potrącona na pasach. Bratanica jest do końca życia przykuta do wózka inwalidzkiego, natomiast motocyklista zmarł. Mówiąc o nim zawsze używam obraźliwych epitetów,
Wszystko zależy od perspektywy.
Kristos chłopie bo jak wątek był zakładany to nie było wiadomo o kogo chodzi! Nie kumasz tego? Dopiero potem się okazało.

W kwestii drugiej części Twojej wypowiedzi jak najbardziej popieram.

A w samym temacie to ktoś tu napisał - chyba Puszek - że można wszystko powiedzieć ale kuźwa trzeba umiar jednak umieć zachować. Pisząc w wątku o wypadku sam miałem wątpliwości co do winy / nie winy motocyklisty bo niby napisane było, że jego wina ale tak nie do końca jasne. A wylewanie rzygów tak jak to zrobił Elwood niestety ale mi akurat nie podchodzi, szczególnie że to nie jego pierwszy raz.
__________________
Motto nr 1: Uważać na mokre pieńki i siekiery
PARYS jest offline  
Stary 05.09.2015, 21:27   #53
Kristos
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

,,Kristos chłopie bo jak wątek był zakładany to nie było wiadomo o kogo chodzi! Nie kumasz tego? Dopiero potem się okazało,,
Parę razy dostałem po uszach za pisanie nie na temat... Od tego jest mod by wyodrębnić inne treści.
Dopiero potem się okazało. Co? Że to nie był wypadek? Że to był kolega? Ile razy byłeś na jego urodzinach? Do pozostałych ofiar wypadku też napiszesz jak bardzo Ci przykro?
W drugie j kwestii się zgadzasz? Czyli też uważasz, że osobę nieżyjącą można odsądzić od czci i wiary?
Adagiio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Banuj kolejnego!
Wykryłem kolejny element bełkoczący pijacko!
Pozdrawiam i przenoszę się do opisów wycieczek (na tym forum- żeby było jasne) teraz tam będę pisał to co myślę.
 
Stary 05.09.2015, 21:36   #54
PARYS
Mam przerąbane :)
 
PARYS's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: WTA
Posty: 1,656
Motocykl: RD07a
Przebieg: stoi
Galeria: Zdjęcia
PARYS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 14 godz 55 min 9 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kristos Zobacz post
,,Kristos chłopie bo jak wątek był zakładany to nie było wiadomo o kogo chodzi! Nie kumasz tego? Dopiero potem się okazało,,
Parę razy dostałem po uszach za pisanie nie na temat... Od tego jest mod by wyodrębnić inne treści.
Dopiero potem się okazało. Co? Że to nie był wypadek? Że to był kolega? Ile razy byłeś na jego urodzinach? Do pozostałych ofiar wypadku też napiszesz jak bardzo Ci przykro?
W drugie j kwestii się zgadzasz? Czyli też uważasz, że osobę nieżyjącą można odsądzić od czci i wiary?
Adagiio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Banuj kolejnego!
Wykryłem kolejny element bełkoczący pijacko!
Pozdrawiam i przenoszę się do opisów wycieczek (na tym forum- żeby było jasne) teraz tam będę pisał to co myślę.
Piję piwo aktualnie to fakt.

Nie że wypadek tylko o kogo chodzi chłopie i dlatego wątek nie nosi tytułu 'Tomek kolega instruktor odszedł' albo coś w tym stylu. Kilka osób napisało kondolencje itd. wątpliwości wyraziło. Trzeba było chlew robić? Nie. Można inaczej.
W drugiej kwestii po prostu Cię rozumiem. Nie jestem za tym, aby gloryfikować kogokolwiek tylko za to, że zmarł albo zginął tragicznie tak jak nasz prezydent itd. Gdybyśmy pogadali przy wódce to może więcej byś dowiedział o moich poglądach w kwestiach odchwaszczania.

Pozdrawiam - chętnie bym coś poczytał ciekawego.
__________________
Motto nr 1: Uważać na mokre pieńki i siekiery
PARYS jest offline  
Stary 05.09.2015, 21:42   #55
chomik
 
chomik's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Nibylandia
Posty: 2,464
Motocykl: RD37 RD07a T7-WR
Przebieg: 666
chomik jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 23 godz 28 min 4 s
Domyślnie

Elwood bez wątpienia ciekawą osobą jest, lecz w prostej linii zachowuje się jak nieokrzesany troll internetowy i bany zawsze były właśnie za to... brak u niego empatii i dziwie się, że jej nie nabył podczas swoich podróży... A wątek zdecydowanie nie był miejscem i ferowaniem wyroku na kolegę, który zginał, zwłaszcza z przekazu z portalu... ban słuszny i to moje osobiste zdanie... jedyna uwaga, zrobiłbym go wcześniej.
chomik jest offline  
Stary 05.09.2015, 21:55   #56
Vertus72
 
Vertus72's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Łódź
Posty: 602
Motocykl: Ansfaltowy pedał
Vertus72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 10 godz 28 min 55 s
Domyślnie

Przebrnąłem przez wątek główny i wszystkie poboczne nawiązujące do Elwoodowego opisania rzeczy. Napisał wulgarnie, twardo ale szczerze co mu leży na wątrobie, wszystkich zbulwersowanych retoryką jego wpisów odsyłam do retrospekcji, niech sobie sami odpowiedzą jakich słów by użyli gdyby taki specjalista zabił, czy uczynił kaleką ukochaną osobę, gdzie by mieli sprawcę kimkolwiek by był.Szkoda Tomka jako człowieka, kolegi, ,motocyklisty, ale oburzenie się i unosząc się na źle pojętej solidarności nie banujmy dożywotnio człowieka tylko dla tego, że wyraził swoje zdanie, może inaczej nie potrafił..........
Vertus72 jest offline  
Stary 05.09.2015, 21:58   #57
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,028
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 9 godz 55 min 0
Domyślnie

Chomik, zaś wszystkim Tym, którzy szybko skrytykowali banową decyzje proponuje nawiązać kontakt z Adagiem i zaproponować przejęcie moderacji - jak go znam to się do Waszych próśb przychyli. Za bardzo wiele rzeczy Elwooda szanuję a czasem i podziwiam ale są pewne granice a poza tym za swoje poglądy i wybory trzeba też umieć ponosić konsekwencje.

Vertusie - jeśli dobrze przeczytałem to Ell dostał bana na dwie niedziele Banowaniu dożywotnio mówimy stanowcze NIE ale chińskie ostrzeżenie /choć to kolejne i pewnie kolejne nieskuteczne/ się należy - ponoć człowiek uczy się całe życie a i emocje z czasem łagodnieją.

Ostatnio edytowane przez Pawel_z_Jasla : 05.09.2015 o 22:06
Pawel_z_Jasla jest offline  
Stary 05.09.2015, 22:23   #58
karlos
 
karlos's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2009
Miasto: Radom
Posty: 406
Motocykl: RD04
Przebieg: 68000
karlos jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 14 godz 24 min 49 s
Domyślnie

visuz - Brawo ten Pan
__________________
"Cieszę się, że nie jestem bezużyteczny, zawsze mogę służyć jako zły przykład."

http://www.youtube.com/watch?v=kfH1hxvAN30&ob=av2n
karlos jest offline  
Stary 05.09.2015, 23:53   #59
Poncki
 
Poncki's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,670
Motocykl: XR250R
Przebieg: ły
Galeria: Zdjęcia
Poncki jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 6 dni 20 godz 30 min 51 s
Domyślnie

Za jakie slowa konkretnie zostal zbanowany Elwood?
Przeczytalem wątek o wypadku i nie wiem czy to wszystko, czy ktos cos skasowal?
Mam wrazenie, ze czesc Forumowiczow w ogole nie czytala watku od ktorego sie zaczelo...
Poncki jest offline  
Stary 06.09.2015, 01:36   #60
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,201
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 17 min 57 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lucky Luke Zobacz post
Czy ta wojna polsko-polska kiedyś się skończy?
Czy wróci kultura wypowiedzi i zniknie obrażanie innych?
Cytat:
Napisał puszek Zobacz post
Z El zawsze były problemy. Jest banowany chyba po raz piąty. Niczego go to nie uczy , nic się nie zmienia. Pamiętam jak kiedyś wkleił zdjęcie obleśnego faceta wkładającego członka do rury wydechowej jakiegoś samochodu.
Często przekracza granice nie tylko dobrego smaku , ale też podstawowej kultury. Czasem napisze coś ciekawego a czasem chamski i niedopuszczalny wpis , tak jak w wątku o śmieci naszego kolegi ostatnio. I nie ma znaczenia czy napisał prawdę czy nie. Ellwood nie potrafi powstrzymać swojego języka w chwilach gdy powinien to zrobić. Czy tak ma wyglądać wolność wypowiedzi? To nie chodzi o cenzurę treści , ale powstrzymanie stylu w jakim się pisze pewne treści. Mógł napisać o swoim zdaniu na temat niebezpiecznej jazdy w innym miejscu ,a nie w wątku poświęconym zmarłemu tragicznie koledze.
To nie jest cenzura treści - to jest cenzura prymitywnego chamstwa, chamstwa ,które nie jest nam tu potrzebne w żadnym wydaniu. Pewnie Ellwood wróci wcześniej czy później, i dobrze, ale niestety trzeba mu czasem zakładać kaganiec.
Cytat:
Napisał mygosia Zobacz post
"Ludziom daję drugą szansę, ale nie daję trzeciej".
Bo każdy może popełnić błąd. Ale jeśli robi to po raz drugi i trzeci, to nie jest błąd, to jest wybór.



Można powiedzieć prawie wszystko. Ale można powiedzieć na wiele różnych sposobów. Z moich obserwacji wynikało, że tam gdzie pojawił się Elwood tam był dym. Co więcej El pisał tak, aby jak najardziej zaostrzyć konflikt.

Do Elwooda nic nie mam. Nawet osobiście lubię jego towarzystwo. Ale bronić go nie będę. Bo to on sam wybrał co pisał i jak. I był świadom konsekwencji...

I jeszcze jedno - zapisaliśmy się na forum z wiedzą, że jest forum moderowane. Jeśli ktoś się z tym nie zgadza, to IMO nie powinien się tutaj rejestrować.
O wszystko powiedzieli. Nie mam nic do dodania . A przy wypadku osobiście nie byłem - to się nie wypowiadam. Over.
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.