Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Szpej turystyczny - Produkty i Porady

Szpej turystyczny - Produkty i Porady Wszystko co potrzebne do dużej i małej turystyki

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15.06.2009, 23:03   #11
malikut
 
malikut's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Skalmierzyce / Kalisz
Posty: 53
Motocykl: RD04
malikut jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 5 dni 9 godz 24 min 17 s
Domyślnie

Co do namiotów to sam posiadam ICEBERG, też sie zastanawiałem wkońcu padł wybór, poleciło go pare osób i sie niezawiodłem, wytrwał niejedno ostre padanie przy czym wentylacja jest bardzo dobra :
http://www.allegro.pl/item653787069_...m_swietny.html

a jeżeli zależy ci na szybkim rozkładaniu to namioty tego typu sa ciekawą propozycją:
http://www.allegro.pl/item659461916_...3_osobowy.html
malikut jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.06.2009, 23:20   #12
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał malikut Zobacz post
Co do namiotów to sam posiadam ICEBERG, też sie zastanawiałem wkońcu padł wybór, poleciło go pare osób i sie niezawiodłem, wytrwał niejedno ostre padanie przy czym wentylacja jest bardzo dobra :
http://www.allegro.pl/item653787069_...m_swietny.html

a jeżeli zależy ci na szybkim rozkładaniu to namioty tego typu sa ciekawą propozycją:
http://www.allegro.pl/item659461916_...3_osobowy.html
ten drógi to raczej nie odpowiada mi ja wole tradycyjne rozwiązanie
a jesli chodzi o pierwszą pozycje to całekiem spoko cena super atrakcyjna ale waga troszke duza chyba jak na turystyke motocyklową
tak mi sie zdaje jesli sie myle prosze o reprymede
jestem swierzy w tym temacie wiec wszelka konstruktywna krytyka mojego zdania jest mile widziana
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.06.2009, 23:34   #13
xtr
 
xtr's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: domem jest mój cały świat
Posty: 298
Motocykl: RD07a
xtr jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 4 godz 45 min 56 s
Domyślnie

Hej za taka cene to wybierz sobie cos z Hannaha albo Fjorda i "bedzie pan zadowolony " fajnie jak by miał dwa wejscia jest kilka modeli jest w czym wybrac http://www.allegro.pl/item663376512_...l_gratisy.html albo to http://www.allegro.pl/item659109701_...lony_2008.html a moze to http://www.allegro.pl/item659112236_...i_zielony.html z tego co pamietam to hannahy maja lepsza wentylacje ale Fjordy tez maja fajne patenty ja bym chyba wziol hannaha
xtr jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.06.2009, 23:42   #14
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

ten drógi (link) wpadł mi w oko ale koledzy w postach powyżej już mnie przekonali do 2 wejsc
ale marudze ale chce kupic raz a dobrze wspomagajac sie przy wyborze waszymi opiniami za które z góry wielkie dzieki
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.06.2009, 08:33   #15
xtr
 
xtr's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: domem jest mój cały świat
Posty: 298
Motocykl: RD07a
xtr jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 4 godz 45 min 56 s
Domyślnie

No jak raz a dobrze to tylko Marabut poligon tylko ze troche wiecej trzeba wyłozyc
xtr jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.06.2009, 10:29   #16
Marcin SF
 
Marcin SF's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 687
Motocykl: RD07a
Marcin SF jest na dystyngowanej drodze
Online: 12 godz 42 min 27 s
Domyślnie

dubiel jak planujesz turystykę motocyklową to po co ci namiot 3-4 osobowy (pierwszy w twoim linku) raczej nastawił bym się na coś mniejszego 2 osobowy z dwoma wejściami w zupełności wystarczy, ewentualnie z jednym wejściem, ale żeby pod tropikiem można było schować kufry.

Marabut Poligon, nie jestem pewien czy to jest optymalne rozwiązanie.

Porównując do Target S dwu osobowego, zajmuje więcej miejsca po spakowaniu, jest cięższy, ma mniej miejsca w środku, ma jeden malutki tropik w miejsce dwóch, jedno wejście i gorsze parametry przepuszczalności wody. Niestety nie mogę nic powiedzieć o różnicach w jakości wykonania bo nie miałem tego marabuta w rękach
Marcin SF jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.06.2009, 10:39   #17
Jarek
taaak, świeży- od listopada 2004...
 
Jarek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Garwolin
Posty: 1,042
Motocykl: KTM 1190 Adv
Jarek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 1 dzień 5 godz 20 min 43 s
Domyślnie

też mnie zastanowiło- po co wersja 3-4 osobowa na podróże moto?- waży to ponad 4 kg a i gabaryty spore...optuję za 2-ką najlepiej dwuwejściową- Marcin ma rację- wygodna wersja...jak juz wcześniej pisałem, wziąłem Hannah covert- może droższy, ale ma za to podklejane szwy i ździebko wieksze "werandy"
__________________
N 51*52'57,12"
E 21*41'15,90"
-życie to taka piękna forma lotu...P.B.
Jarek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.06.2009, 11:25   #18
xtr
 
xtr's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: domem jest mój cały świat
Posty: 298
Motocykl: RD07a
xtr jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 4 godz 45 min 56 s
Domyślnie

Jezeli chodzi o porównanie Targeta do Poligona to niema co porównywac poligon jest o klase wyrzej jezeli chodzi o materiały poczytaj testy na NGT . Ja śmigam z 3 osobowym namiotem z dwoma przedsionkami i miejsca nie mam za duzo jest w sam raz, w góry chodze z dwujka a na moto jednak wole wiecej miejsca w srodku bo czasmi jest to dom na kilka tygodni
xtr jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.06.2009, 12:19   #19
Marcin SF
 
Marcin SF's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 687
Motocykl: RD07a
Marcin SF jest na dystyngowanej drodze
Online: 12 godz 42 min 27 s
Domyślnie

nie no w góry to rozumiem, ale jak rozmawiamy o namiocie na moto to poligon niestety jest za mały
Marcin SF jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.06.2009, 16:50   #20
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marcin SF Zobacz post
dubiel jak planujesz turystykę motocyklową to po co ci namiot 3-4 osobowy (pierwszy w twoim linku) raczej nastawił bym się na coś mniejszego 2 osobowy z dwoma wejściami w zupełności wystarczy, ewentualnie z jednym wejściem, ale żeby pod tropikiem można było schować kufry.

Marabut Poligon, nie jestem pewien czy to jest optymalne rozwiązanie.

Porównując do Target S dwu osobowego, zajmuje więcej miejsca po spakowaniu, jest cięższy, ma mniej miejsca w środku, ma jeden malutki tropik w miejsce dwóch, jedno wejście i gorsze parametry przepuszczalności wody. Niestety nie mogę nic powiedzieć o różnicach w jakości wykonania bo nie miałem tego marabuta w rękach
dokłaqdnie to chce 3 osobowy bo to jest mniej wiecej powierzchnia podłogi 2x2m plus przedsionek by zostawic graty typu buty itp
  Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Przyzna się kto z Was jeszcze... Elwood Kwestie różne, ale podróżne. 59 21.11.2012 21:43
SAG`i raz jeszcze zombi Rama, zawieszenia, napęd 12 23.08.2010 13:27


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.